Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

Maniskis gime 52 cm, rubelius ligoninej turejau 56 dydzio, ir tai skendo vaikas - kojos pasimete sliauztuose smile.gif
Sikart irgi planuoju, kaip ir pirma karta, tureti ir 56 ir 62 dydzio, in keys ax.gif
Atsakyti
gal galite padeti ir patarti,ar reike mazyliui rubeliu ligonineje i gimdyma,ar ten duoda valdisku?net nznau galit padeti
Atsakyti
QUOTE(Garbaniele02 @ 2010 09 15, 08:57)
gal galite padeti ir patarti,ar reike mazyliui rubeliu ligonineje i gimdyma,ar ten duoda valdisku?net nznau galit padeti

Kai gimdziau, visi daiktai vistiek buvo gimdykloj, juk nepaliksi uz duru.Galvojau jei reikes, isimsiu, juk cia pat viskas.Kai mazyle gime, neprase nei rubeliu duoti, nei ka.Suvyste, dave pamaitinti o tuomet perrenge ligonines rubeliais.Kita diena perrengiau savais.Jetus, kaip miela prisiminti kaip rankos drebejo pirma karta rengiant savo vaikeli... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbaniele02 @ 2010 09 15, 06:57)
gal galite padeti ir patarti,ar reike mazyliui rubeliu ligonineje i gimdyma,ar ten duoda valdisku?net nznau galit padeti


priklauso daug nuo ligonines,reiktu pasidometi kaip butent ten kur ruosies gimdyti elgiasi. As gimdziau Klaipedos GN taigi man gimdykloj daiktu neleido turetu,jokiu rubeliu,vissi buvo nunezti i saugykla,ir paskaiu atnezti,kai perkele i pala. gimdykloj man reikejo turejo kepuryte isvirksciom siulem,vilnones koinytes ir pampi. Ant virsaus lialia suvyste su dekiu,o po kokiu 4val nuo gimimo jau atejo numaude ir aprenge musu rubeliais,kokius daviau.
Atsakyti
Sveikos!

Tai kaip supratau reiketu kazkur tureti pradziai kelis 56 dydzio ir kelis 62 dydzio?
O kiek komplektuku imate i ligonine? Ir kokio dydzio pampersiukus perkate pradziai?

p.s. Gal zinote kokiu geru nuorodu internetiniu vaikisku rubeliu parduotuves? kur kainos ir kokybes santykis butu proto ribose? smile.gif
Atsakyti
Aš rūbelius kai kuriuos pirkau Lindex'o parduotuvėj, o kitus siunčiuosi iš UK. Kainos galir panašios kaip Lt, bet yra daug kas pigiau, tai va, o kokybė manau geresnė ir rūbeliai daug gražesni.
Atsakyti
QUOTE(linkap @ 2010 09 16, 12:00)
Aš rūbelius kai kuriuos pirkau Lindex'o parduotuvėj, o kitus siunčiuosi iš UK. Kainos galir panašios kaip Lt, bet yra daug kas pigiau, tai va, o kokybė manau geresnė ir rūbeliai daug gražesni.



O gal galite pasakyti is kur butent siunciate, man irgi melesnes prekes vaikams is UK. Ar siuntimas brangiai iseina?
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2010 09 16, 08:54)
Sveikos!

Tai kaip supratau reiketu kazkur tureti pradziai kelis 56 dydzio ir kelis 62 dydzio?
O kiek komplektuku imate i ligonine? Ir kokio dydzio pampersiukus perkate pradziai?

p.s. Gal zinote kokiu geru nuorodu internetiniu vaikisku rubeliu parduotuves? kur kainos ir kokybes santykis butu proto ribose?  smile.gif


Na as turejau po 2 komplektus nuo 56 iki 62dydzio... i ligonine emiausi 4 komplektus ir 1 ar parsivezimui grazu... kai as gimdziua dukryte laike 3 paras... db ligu tiek nebelaiko jei nera komplikaciju... siaip reiktu pasidometi kiek laiko tuose gimdymo namuose,kuriuose ruosiates gimdyti,ir pagal tai spresti,kiek reikia komplektuku.
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2010 09 16, 10:54)
Sveikos!

Tai kaip supratau reiketu kazkur tureti pradziai kelis 56 dydzio ir kelis 62 dydzio?
O kiek komplektuku imate i ligonine? Ir kokio dydzio pampersiukus perkate pradziai?

p.s. Gal zinote kokiu geru nuorodu internetiniu vaikisku rubeliu parduotuves? kur kainos ir kokybes santykis butu proto ribose?  smile.gif

Pampersiukus tai 1 dydzio pirkom, ten buna dazniausiai 2-5kg.(atrodo), tai manau pats tas.
As tai si karta mazesnius susipakavau rubelius - 56, kelnytes 50 dydzio, bet jos visai neatitinka standarto ir yra tik 1cm.trumpesnes, tai manau tikrai tiks.Neskes gal maziukas rubeliuose kaip pirmagime ax.gif Dabar pagalvojau, atrodo 3 komplektukai susidaro is paimtu rubeliu.Maza kas, pirma karta ir 2 uzteko, o kas jei ilgiau laikys?Atsarga gedos nedaro, jei nereikes, tai nereikes ax.gif
Atsakyti
Tikrai nedaro gedos, jau geriau tureti atsargini varianta, nei kad paskui pritruktu smile.gif
Atsakyti
Db man rodos new borns pampersai yra 3-6kg... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2010 09 16, 17:58)
Db man rodos new borns pampersai yra 3-6kg...  g.gif


Huggies New Born yra 2-5 kg smile.gif
Atsakyti