Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

[quote=urupeja2,2009 05 10, 15:36]
Nu labai grazus darbukai,man is visu prie sirdies mini dezute ax.gif mirksiukas.gif , sauni
Atsakyti
[quote=supersandryte,2009 05 10, 10:51]lebut, žaviuosi tavo darbais  wub.gif taip ir toliau  didis.gif
[/quote]
Kaip malonu išgirsti pagyrimus blush2.gif Dėkui.
[quote=Amura,2009 05 10, 10:58]
Lebut labai jau romantiskas remelis.. thumbup.gif
Dėkui, oro_buckis.gif
Ir dar pridedu prie romantiško rėmelio, laikroduką. Jau kaip darbavausi, tai visą savaitgalį praleidau karsta.gif Patarkit, skaičiukus noriu dėti tik 3,6,9 ir 12, romėniški. Ar užteks ar geriau visus suklijuoti?
user posted image
Čia iš arčiau trūkiai, dariau Medium, įtryniau porporina.
user posted image
[quote=baltė,2009 05 10, 16:53]Sveikos visos, kokia šauni nauja temelė. Peržvelgus darbukus ypač įstrigo Džiugos vyndėžė, urupėjos laikrodukas ir lebut rėmelis.  bigsmile.gif  rolleyes.gif  thumbup.gif
[/quote]
Dėkui už rėmelio pagyras ax.gif
Dėžutę draugei dovanų dėžutę dariau, parodau jūsų teismui mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 10 gegužės 2009 - 19:26
QUOTE(lebut @ 2009 05 10, 19:07)
Dėžutę draugei dovanų dėžutę dariau, parodau jūsų teismui  mirksiukas.gif


Mna dezute - labai grazi thumbup.gif

Ir Dziuga+ tavo vyyynine - superine, apmaciau, aiktelejau.... thumbup.gif
toli man iki tokiu aukstumu dar unsure.gif
Atsakyti

lebut man tos serveteles italiskos tokios grazios,labai graziai pritaikei wub.gif
Atsakyti
Lebut, labai patiko rėmelis ir laikrodis, pati tokią raštuotą dėjau kaip foną. Tai labai pagyviną darba, užpildo. Labai gražūs ir dailus tavo darbai smile.gif
Atsakyti
[quote=lebut,2009 05 10, 20:07]
Lebut labai grazus jusu darbukai,o su kuo dezutes sendinimas darytas? Aciu
Gal kas gali koki dvikomponenti pasiulyti,naudojau Artmanijos blush2.gif ,bet jis man nelabai, nors kaina nedidele mirksiukas.gif ,nusibodo vis pagadinu su juo,nevienodai skyla g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andren: 10 gegužės 2009 - 21:06
Lebut labai grazu... wub.gif
Atsakyti
lebut nuostabus laikrodukas ir dezele tokia subtili 4u.gif
[quote=Andren,2009 05 10, 23:06]
labukas tai yra tu dvikomponenciu keleta rusiu ir firmu Pvz: as naudoju tik stamperijos dvikomponencius clasik ir sottile thumbup.gif yra mazos ir didles talpos pakuotes sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 10 gegužės 2009 - 23:14
[quote=mjk,2009 05 10, 20:38]
Mna dezute - labai grazi thumbup.gif
ax.gif

[quote=Mamukas Indriukas,2009 05 10, 21:29]
lebut man tos serveteles italiskos tokios grazios,labai graziai pritaikei wub.gif
[/quote]

ax.gif Ilgai gulėjo pas mane, kol sulaukė tinkamo daikto. Čia ryžinis popierius. mirksiukas.gif
[quote=shrekiuke,2009 05 10, 21:58]
Lebut, labai patiko rėmelis ir laikrodis, pati tokią raštuotą dėjau kaip foną. Tai labai pagyviną darba, užpildo. Labai gražūs ir dailus tavo darbai smile.gif
[/quote]

aciuks.gif bigsmile.gif Kai padariau darbelį, net pati apsidžiaugiau, nesitikėjau tokio rezultato, galvojau susilies viena su kita ir nieko gero nebus.

[quote=lebut,2009 05 10, 20:07]
Lebut labai grazus jusu darbukai,o su kuo dezutes sendinimas darytas? Aciu
Gal kas gali koki dvikomponenti pasiulyti,naudojau Artmanijos blush2.gif ,bet jis man nelabai, nors kaina nedidele mirksiukas.gif ,nusibodo vis pagadinu su juo,nevienodai skyla g.gif
[/quote]

aciuks.gif Sendinau su dvikomponenčiu stamperijos firmos Crackle Medium mirksiukas.gif

[quote=Amura,2009 05 10, 22:46]
Lebut labai grazu... wub.gif
[/quote]

rolleyes.gif
[quote=urupeja2,2009 05 11, 00:13]
lebut nuostabus laikrodukas ir dezele tokia subtili 4u.gif

bigsmile.gif aciuks.gif

Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 05 09, 10:55)

Vel gerai nuploviau su fairiu, kai isdziuvo tada gruntavau spec gruntu. NOVAKOR prieskorozinis alkidinis gruntas, kai gruntas isdziuvo pradejau dekoruot  smile.gif tik tas gruntas smirda, as gruntavau ir palikau dziut balkone  smile.gif


Radau pas mama padėklą panašų. Reikės atnaujinti, tik jau šveitimo tai ilgam g.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

Pasirodau su prieskoninėmis ax.gif Na man kažkaip ant medžio dekupažas kabina rolleyes.gif
user posted image

O čia kitas darbelis, taupyklėlė mergaitėi dovanų smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 05 11, 08:53)
Pasirodau su prieskoninėmis ax.gif Na man kažkaip ant medžio dekupažas kabina rolleyes.gif

Druskine solidziai grazi, kaip ir dera "druskinei", vovieriukai kaip biesiukai duodas ant taupykles wub.gif

Lebut nieko naujo nepasakysiu-nuostabus darbeliai
Atsakyti