Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

Amura, dabar pastebejau kad atnaujinai ne tik padekla bet ir staltiese po ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 09, 11:33)
Labai graziai atnaujinta. Noreja paklausti kuo valyta rudys, dar kokie negerumai? Po to gruntuota? Turiu spizini grazios formos senovini puoda, mastau kaip ji apdirbti pries grazinant...


Aciu 4u.gif

Kaip matai buvo visas parudijes smile.gif
user posted image

Tai is pradziu ji gerai isploviau su fairiu, kai isdziuvo emiausi rudziu, su svitrinimo popieriumi jas visas nusveiciau:
user posted image
user posted image

Vel gerai nuploviau su fairiu, kai isdziuvo tada gruntavau spec gruntu. NOVAKOR prieskorozinis alkidinis gruntas, kai gruntas isdziuvo pradejau dekoruot smile.gif tik tas gruntas smirda, as gruntavau ir palikau dziut balkone smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amura: 09 gegužės 2009 - 10:19
Amura, įspūdingas darbas - ir apimtim, ir atlikimu wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštonė: 09 gegužės 2009 - 10:35
Amura -sauniai prikelei padekla naujam gyvenimui 4u.gif
Urupeja 2 -laikrodukas labai isbaigtas wub.gif
Estete -grazus tavo sagiukas 4u.gif , man cia irgi visiskas marsas tos broskes, ypac tie apkaroliavimai. g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,esu naujokė forume,norėčiau įkelti savo keleta darbų,bet nežinau kaip tai padaryti.Gal kas turėtų mažumele laiko paaiškinti.Kiek supratau,
kol neturi 200 komentarų-neleidžia,bet žiūriu kitos,turinčios mažiau įsikėlusios. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(PACIOS @ 2009 05 09, 12:26)
Sveikos merginos,esu naujokė forume,norėčiau įkelti savo keleta darbų,bet nežinau kaip tai padaryti.Gal kas turėtų mažumele laiko paaiškinti.Kiek supratau,
kol neturi 200 komentarų-neleidžia,bet žiūriu kitos,turinčios mažiau įsikėlusios. unsure.gif


Šitą temą pasiskaityk.. ten labai aiškiai viskas parašyta.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai ačiu S wub.gif Salne.Bandysiu,kaip ten parašyta,o kai nugrybausiu,tai vėl šauksiu pagalbos. blink.gif
Atsakyti
kaimynes sena dezute

user posted image

kt dangtelio puse

user posted image
Atsakyti
Labai graži dėželė maša, labai labai. Jau ta magnolija ir tos rudos spalvos nu nerealus grožis... Ir dar padarei labai praktišką, iš abiejų pusių dekoravai, thumbup.gif
Atsakyti
Urupejos laikrodis mane suzavejo, patinka, man jo motyvas ir atlikimas. Dezute prieskoniams labai jauki, bet laikrodis wub.gif

Amuros padeklas tiesiog alsuoja naujo gyvenimo dziaugsmu thumbup.gif

O Mašos dezute ir dar su magnolijom mane nokautavo...000189.gif Jau is anksto ispeju, kad sios idejos taip lengvai nepamirsiu ir tik laiko klausimas, kada siom magnolijom papuosiu senobine laikrastine...

O kol kas vargstu su arbatine kaimynei... Jau antra savaite, bet sviesa tunelio gale matau...
Atsakyti
Vaje, kiek gražių darbelių įkėlėt, na jau tokie gražūs, visų jau net neišvardinsiu, bet visoms nuoširdžiai po 4u.gif
Nežinau ar gerai matosi, kažko jau labai blizgantis gavosi nuotraukoje, bandysiu dar kartelį nufotografuoti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 05 08, 20:59)
Grazi dezute sobieska, bet vidaus spalva ir man nielabai... smile.gif


Aciu 4u.gif tikrai butu "labai" jei gyva pamatytum.Garantuoju smile.gif
QUOTE(auksine @ 2009 05 08, 22:32)
sobieskos dezute labai labai, na vidus jei butu irgi tapybiskas, tai butu super 4u.gif


Aciu 4u.gif Paliksiu kaip yra biggrin.gif
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 09, 00:16)
Sobieska, graži dėželė, drąsi tokia sakyčiau, tapybiška, nu gražu, ale kol supratau kas ten tame paveiksliuke, žiūrėjau žiūrėjau kaip į tuos kur reikia susikaupus ilgai žiūrėti ir pamatai kažkį vaizdą, taip ir aš čia  blink.gif  lotuliukas.gif  nu pamačiau  bigsmile.gif  ugi gražumai  thumbup.gif

Aciu 4u.gif Svarbiausia , galutinis rezultatas lotuliukas.gif Patinka man tokio tipo piesiniai, kai galima ir paciai nagus prikisus nesugadinti vaizdo, zinant kokia is manes menininke (dailininke)

QUOTE(Amura @ 2009 05 09, 09:03)
Atnaujinau sena padeklas kuri radau rusi, stai toki, visa parudijusi:



Nu labai pagirtina, sauniai atrestauruotas daiktas. Kaip noreciau ji paciupinet wub.gif
QUOTE(Gema 2 @ 2009 05 09, 10:18)
Sobieska man tavo dezutes ideja labai patiko! ir padirbejai tikrai is peties manau  smile.gif grazu.

Aciu 4u.gif Prisipazinsiu-lengva buvo, ejosi kaip is pypkes, tik reikejo daug dazu i visa ta "reikala" itraukt, kai kuriuos uzmaisyt wink.gif

Urupeja2 Lebut Estete gaudykit pagyras savo darbeliams.

Atsakyti