Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 08, 16:42)
labai tapybiska thumbup.gif super,tik as gal dar su vidum padirbeciau mirksiukas.gif

Kaip dugną, taip ir vidų padaryk, tik švelnesnėm dar spalvytėm galima rolleyes.gif
Na parodau savo vaikiškuolį ant nakties ir sagę, kurią su drauge per pusę kūrėm 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sobieskos dezute labai labai, na vidus jei butu irgi tapybiskas, tai butu super 4u.gif
ingutios dezutes ideja su silku superine, labai prabangiai atrodo thumbup.gif
estetes meskutis wub.gif man dabar ju manija blush2.gif tik tas nerinukas kazkaip kliuva g.gif galetu jo visai gal nebuti...o sage thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine: 08 gegužės 2009 - 21:34
QUOTE(estetė @ 2009 05 08, 22:53)


sage grazuole wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
estetvvau kaip grazu
thumbup.gif
o cia mano laikrodukas kuris kabes pas mane virtuveje 4u.gif blush2.gif
user posted image
user posted image
Cia dezute prieskoniams rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 08 gegužės 2009 - 23:20
Innguta, labai graži dėželės išorė, labai man gražiai išdėlioti ir labai tinka svarovskiukai wub.gif , bet labai atleiskite, jei kam nepatiks mano nuomonė, tai yra tik mano nuomonė, prašau labai nepykti, bet vidus man nepatinka, kaip karstelis atrodo. Gal jau čia mano fantazijos vaisius, bet man iš karto tokia asociacija kilo. Prašau labai neįsižeisti.... blush2.gif
Sobieska, graži dėželė, drąsi tokia sakyčiau, tapybiška, nu gražu, ale kol supratau kas ten tame paveiksliuke, žiūrėjau žiūrėjau kaip į tuos kur reikia susikaupus ilgai žiūrėti ir pamatai kažkį vaizdą, taip ir aš čia blink.gif lotuliukas.gif nu pamačiau bigsmile.gif ugi gražumai thumbup.gif
estete, gražūs darbeliai, sagė patiko, man tai vis dar mistika, tas karoliukų vėrimas ,nu gražu, bet neturiu supratimo kaip suverti, dar gal ir suverčiau kaip nors, kaip aš įsivaizduoju, nu bet kaip pritvirtinti g.gif Žodžiu, dar kosmosas... lotuliukas.gif
O kam mažiukui tokia dėžė vaistukams???? blink.gif galėjo geriau būti užrašyta : Gustuko skanumynai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazus laikrodukas.
O sakykit kai laikrodzius darot mehanizma isimat su rodyklem?Lengvai paskui susirenka i vieta detales g.gif ax.gif
Atsakyti
Urupeja2, labai gražus laikrodukas, toks šiltas ir "naminis', o prieskonių dėželė kokia fainulka, gera šeimininkė matosi esi, jei šitokią dėžę prieskoniams pasigaminai mirksiukas.gif
Atsakyti
Atnaujinau sena padeklas kuri radau rusi, stai toki, visa parudijusi:

user posted image

O stai koks gavosi:
user posted image

itrukimai daryti Artmanijos "Retro" dvikomponenciu:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Įdomus darbelis thumbup.gif O su kuo įtrinta? ir kokia spala - šv.ruda ar pilka?
Atsakyti
Panaudota stai si servetele spalvos tokios kaip joje, itrinta auksiniais aliejiniais dazais smile.gif
Atsakyti
Estete labai grazi sege! wub.gif
Urupeja 2 man abai labai patiko tavo laikrodis. manau virtuve labai papuos thumbup.gif
ir tikrai ne maziau kaip Amuros padeklas. thumbup.gif

Sobieska man tavo dezutes ideja labai patiko! ir padirbejai tikrai is peties manau smile.gif grazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gema 2: 09 gegužės 2009 - 09:25
QUOTE(Amura @ 2009 05 09, 09:03)
Atnaujinau sena padeklas kuri radau rusi, stai toki, visa parudijusi:

Labai graziai atnaujinta. Noreja paklausti kuo valyta rudys, dar kokie negerumai? Po to gruntuota? Turiu spizini grazios formos senovini puoda, mastau kaip ji apdirbti pries grazinant...
Atsakyti