Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

Innguta, labai gražu wub.gif

Kur perki šilką ir kaip jį gražiai pritvirtini dėžutės viduje (klijais, laku...?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supersandryte: 08 gegužės 2009 - 13:41
QUOTE(supersandryte @ 2009 05 08, 13:40)
Innguta, labai gražu  wub.gif

Kur perki šilką ir kaip jį gražiai pritvirtini dėžutės viduje (klijais, laku...?)

pirkau atraiza ibrahime. o ji klijavau ant popieriaus tada popieriu apvilkta klijavau su pva klijais prie dezutes.
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2009 05 08, 13:30)
Sveikutes, ikelsiu ir as savo nauja darbeli..dariau drauges vestuvems pinigeliams skrynute idet.

Vizualiai labai grazi dezute...truputuka patingejai su zirklutemis padirbet mirksiukas.gif
Atsakyti
man patiko inngutos dezute wub.gif bus galima panudot ta silko idejima savo darbeliuose? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 08 gegužės 2009 - 14:34
Paskutine mano dezute pries didiji konkursa biggrin.gif Fotikas truputuka pachimicijo, iskraipe spalvas, dar sistas, nu bet esme matosi.
user posted image
Atsakyti
labai tapybiska thumbup.gif super,tik as gal dar su vidum padirbeciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man vidaus spalva nedera.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 08, 15:40)
Paskutine mano dezute pries didiji konkursa biggrin.gif  Fotikas truputuka pachimicijo, iskraipe spalvas, dar sistas, nu  bet esme matosi.


O aš kaip tik vidaus spalva susižavėjau - man ji čia taip nu taip tinka thumbup.gif
Kiek žmonių, tiek ir nuomonių biggrin.gif
Atsakyti
Aciu mergyckos.Sakiau , kad fotikas pavede, truputuka ryskesne vidaus spalvyte ir ji tikrai realiai tinka, nes tokia spalva randama ant virsaus...margumo, tamsumo nesinorejo-uzteko jo virsuj biggrin.gif Virsui bardakas-viduj ramybe, tskant
Papildyta:
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 08, 16:59)
Man vidaus spalva nedera.

Nu kartais ir man iseina patepliot, ne tik servetka uzklijuot mirksiukas.gif Cia atsakymas i tavo ankstesni namioka tongue.gif Galima sakyti "special for you" biggrin.gif
Papildyta:
siandien mazoka vaizdu, tai dar apacia isviesinsiu wink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 08 gegužės 2009 - 16:20
QUOTE(sobieska @ 2009 05 08, 14:30)
Vizualiai labai grazi dezute...truputuka patingejai su zirklutemis padirbet mirksiukas.gif


kad kirpau kirpau, tai taip negraziai susikarpo lapeliai susikreivina visi todel nusprendziau geriau plesyti, ir siaip tik fotkej taip ziauriai matosi, naturoj beveik nesimato blush2.gif bet tingejimas ne mano bruozas tongue.gif

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 08, 14:34)
man patiko inngutos  dezute wub.gif  bus galima panudot ta silko idejima savo darbeliuose? blush2.gif  4u.gif

butinai galima thumbup.gif

Sobieska labai grazi dezute, superine tapyba thumbup.gif , bet man irgi dezutes vidaus noretusi kitokio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 08 gegužės 2009 - 17:35
QUOTE(innguta @ 2009 05 08, 18:33)

Sobieska labai grazi dezute, superine tapyba  thumbup.gif , bet man irgi dezutes vidaus noretusi kitokio  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif lotuliukas.gif pasikviesciau visas i svecius parodyt, kad dezutes vidus nera jau toks sviesus, gal kai grysiu is sodybos sekmadieni nufotkinsiu kitu rakursu.
Visoma gero vejo vacation4.gif
Atsakyti
Grazi dezute sobieska, bet vidaus spalva ir man nielabai... smile.gif
Atsakyti