Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 05 26, 12:24)
Gražus darbai, bet Džiugos ypatingai  wub.gif čia servetėlė, ar deko popierius? Džiuga, o tu kursų nevedi?

Popierius. Nevedu biggrin.gif As visa tai padarau su 2 vaikais esanciais namie ax.gif Kur man dar kursus vest ...
Atsakyti
Pinavija, Džiuga+ wub.gif wub.gif wub.gif ,- nerealu.....
Atsakyti
Keli darbeliai blush2.gif
Tortinė user posted image Vazelėuser posted image

Ir keli mano pirmieji darbeliai.... baldai vaikui:
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Pacios o jau laikrodis tai isvis sedevras cia dek. popierius?

Masa,aciu. biggrin.gif . Cia kombinuota servetele.
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 05 09, 08:03)
Atnaujinau sena padeklas kuri radau rusi, stai toki, visa parudijusi:




Super! 4u.gif O kokiu laku lakavai, atspariu karščiui?
Kaip tik iš kaimo parsivežiau gražinimui panašų padėklą ... smile.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 05 26, 09:35)

Saula*, net pradėjau ieškoti kas skirtukus padarė, neradusi dar kartą perskaičiau tavo postą, ogi žiūriu klausimas man  lotuliukas.gif
Lakuoju paprastu laku, įprastiniu akriliniu. Šiuo atveju lakavau klijais-laku Hobby line firmos.  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif Peržiūrėjau tavo darbelius - nuostabūs!
Tai dar klausimas dėl to pačio lakavimo blush2.gif O padkliukus kavai ir pakabas kuo lakuoji? Turiu padėkliukus lakuotus akriliniu laku, tai man truputį kimba puodelis prie jų g.gif blush2.gif
Atsakyti
Džiuga+,Dėžutė "Dienoraščio fėja" ir Kamėja_Mėja, "Svajoklė"
- nerealu wub.gif super!!!!

QUOTE(argutiene @ 2009 05 23, 10:12)
Labai labai ačiū visoms už įvertinimus ir balionėlius  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif 
Viska buvo nušlifuota, ir užklijavus boružytes, nulakuota.  mirksiukas.gif


Kokiu laku? blush2.gif

Amura, o tu padėklą nudažei juodai, o tada sendinai su Retro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saula*: 26 gegužės 2009 - 14:36
QUOTE(Saula* @ 2009 05 26, 14:06)
ačiū  4u.gif  Peržiūrėjau tavo darbelius - nuostabūs!
Tai dar klausimas dėl to pačio lakavimo  blush2.gif  O padkliukus kavai ir pakabas kuo lakuoji? Turiu padėkliukus lakuotus akriliniu laku, tai man truputį kimba puodelis prie jų  g.gif  blush2.gif

Oi nu labai dėkui, bet iki tokio įvertinimo man atrodo man dar tolokai, bet labai malonu, dėkoju smile.gif
Aš anksčiau viską lakavau sadolin saunoms skirtu laku, tikėjausi jog bus karščiui bei vandeniui atsparus. Na, gal ir atsparus, bet padėkliukai vis dėl to prie karšto puodelio dugno limpa. Nors mano mama "paguodė" mane, jog taip dar patogiau, nereikia taikyti puodelio ant padėkliuko padėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2009 05 26, 15:34)
Kokiu laku?  blush2.gif


Va šitokiu mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 26, 15:41)
Oi nu labai dėkui, bet iki tokio įvertinimo man atrodo man dar tolokai, bet labai malonu, dėkoju  smile.gif
Aš anksčiau viską lakavau sadolin saunoms skirtu laku, tikėjausi jog bus karščiui bei vandeniui atsparus. Na, gal ir atsparus, bet padėkliukai vis dėl to prie karšto puodelio dugno limpa. Nors mano mama "paguodė" mane, jog taip dar patogiau, nereikia taikyti puodelio ant padėkliuko padėti  lotuliukas.gif


o kodėl tolokai?! kiekvienas darbas yra savaip gražus ir vertas pagyrimų smile.gif
O del padėkliukų, tai kažkaip be ryšio... nu gi neturėtų lipti. O kaip su pakabom?


QUOTE(argutiene @ 2009 05 26, 15:42)



Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2009 05 26, 16:50)
o kodėl tolokai?!  kiekvienas darbas yra savaip gražus ir vertas pagyrimų  smile.gif
O del padėkliukų,  tai kažkaip be ryšio...  nu gi neturėtų lipti. O kaip su pakabom?
Ačiū  bigsmile.gif

Pakabos kaip ir nieko atrodo, drabužiai neprilipo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 26, 17:13)
Pakabos kaip ir nieko atrodo, drabužiai neprilipo  lotuliukas.gif



O pakabas su kokiu lakavai? su akriliniu?
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2009 05 26, 17:35)
O pakabas su kokiu lakavai? su akriliniu?

taip, tuo pačiu, saunų, dabar nusipirkau kitą, esu labaiu patenkinta, čia merginos jį gyrė, žaliu kamšteliu toks iš senių. Tikrai esu patenkinta.
Atsakyti