Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

Super, mieloji, šauniai ir netikėtai vis ką nors čia įmeti, kad tikrai nustebina ir verčia pasitempti wub.gif taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
Nieko ypatingo, bet pasirodau smile.gif

user posted image
Atsakyti

 ! 
Drum party, necituokite nuotraukų !!!
Atsakyti
o cia mano pirmasis blynas blush2.gif


user posted image
Atsakyti
oho, pirmam blynui ėmeisi ištisą servetėlę klijuot bigsmile.gif šaunuolė 4u.gif


Londonas ir Paryžius hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Papuosalams...

user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 05 26, 09:02)
oho, pirmam blynui ėmeisi ištisą servetėlę klijuot  bigsmile.gif šaunuolė  4u.gif
Londonas ir Paryžius hihihi.gif

Labai dailus 4u.gif Patinka spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džiuga+: 26 gegužės 2009 - 08:07
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 11, 20:54)
skirtukai knygoms, man kažkaip jie dabar ant bangos  tongue.gif


Gražūs darbeliai thumbup.gif O kokiu laku lakuoji skirtukus, kad neliptų paskui prie knygos lapų? Alkoholiniu?
Atsakyti
Labutis mergytės, vėl grožių prikepėte. Džiuga+, ant tapybiškų dėželių panešė? Labai gražios visos thumbup.gif
Pinavija Nuostabioji, labai gražūs ddarbeliai su gražiausiomis (bent jau man) sostinėmis. Norstalgija, noriu į Londoną... cray.gif

Saula*, net pradėjau ieškoti kas skirtukus padarė, neradusi dar kartą perskaičiau tavo postą, ogi žiūriu klausimas man lotuliukas.gif
Lakuoju paprastu laku, įprastiniu akriliniu. Šiuo atveju lakavau klijais-laku Hobby line firmos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Dziugos labai grazi dezute, vakar taip graziai pasisakiau, bet istryne, nes pacitavus nuotraukas buvau, tai dar karta pasikartosiu, kad dziugos dezute, kur pradzioj ideta buvo su vietele nuotraukai - NEREALI, dar istapytas kazkurios padeklas su medziu ir zmonem - pagarba darytojai 4u.gif nu ir dar cia buvo kazkas kas patiko.... vienu zodziu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kornelija.k: 26 gegužės 2009 - 10:31
QUOTE(kornelija.k @ 2009 05 26, 11:30)
Dziugos labai grazi dezute, vakar taip graziai pasisakiau, bet istryne, nes pacitavus nuotraukas buvau, tai dar karta pasikartosiu, kad dziugos dezute, kur pradzioj ideta buvo su vietele nuotraukai - NEREALI, dar istapytas kazkurios padeklas su medziu ir zmonem - pagarba darytojai 4u.gif nu ir dar cia buvo kazkas kas patiko.... vienu zodziu  thumbup.gif

Aciu uz ivertinima mirksiukas.gif 4u.gif perskaiciau vakar smile.gif o si dezute uzsakymas, tai kaip vysnia norejo, kad butu tamsiai raudona, tai taip ir gavosi...
Atsakyti
Gražus darbai, bet Džiugos ypatingai wub.gif čia servetėlė, ar deko popierius? Džiuga, o tu kursų nevedi?
Atsakyti
as biski off topic: mergaites, nepamirskit aplankyt temos del susitkimo si ketvirtadieni. BUTINAI PASIRASYKIT KURIOS TIKSLIAI ATVAZIUOS wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efauto: 26 gegužės 2009 - 11:58