Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(urupeja2 @ 2009 05 22, 15:29)
dziuga o cia spausdintas paveikslelis? Ir dar klausimelis,  ax.gif tu pirmiau uzklijuoji motyva, ji uzlakuoji o paskui tapai aplink ji? g.gif

Taip spausdintas. Pirma klijuoju, jau buna dazyta baltai, tada tapau.Juk daznai tapau ir ant to, kas klijuota.
Atsakyti
Aviacija, puikus draugas dėžutei thumbup.gif
Barsyle, man visos patiko dėžutės, ypač pirma thumbup.gif
Džiuga, labai faina dėžutė, forma ir spalvos wub.gif . Apskritai, pastebėjau, kad neapsistoji ties viena spalva... thumbup.gif

Aš parodau vaikišką rėmelį. (Daryta draugės mažyliams).
user posted image
user posted image
Atsakyti
Džiuga+''Dienoraščio fėja'' wub.gif wub.gif wub.gif Labai paslaptinga,miela.....
Atsakyti
Ačiū už pagyras ax.gif
balte, labai fainai tie kringeliukai tongue.gif Ir labai patiko, kad kitoj pusėj pagražinta wub.gif
Atsakyti
Dar šis tas į vaikiškųjų temą... ax.gif

Dukrytės kėdutė buvo tokia:
user posted image
Patapo štai tokia:
user posted image
Atsakyti
Fantastika!!!!

Lakavai visą...At tik motyvus? Gruntavai ar tik švitrinai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 22 gegužės 2009 - 17:26
QUOTE(baltė @ 2009 05 22, 16:42)
Aš parodau vaikišką rėmelį. (Daryta draugės mažyliams).


Nai nai nai.. ax.gif ..

QUOTE(argutiene @ 2009 05 22, 17:11)
Dar šis tas į vaikiškųjų temą...  ax.gif


Ech..kaip gaila, kad pas mus kedutė nemedinė..
Labai graži boružiuota kedutė.. bigsmile.gif
Atsakyti
ooo kiek grožių wub.gif

Balte kruoštūs rėmeliukai wub.gif
Džiuga -man trūksta žodžių, nu labai gražu wub.gif

Argutiene -gražiai atgaivinta kėdutė thumbup.gif
Atsakyti
Balte is remeliu dvelkia tokia siluma ir jaukumas, labai grazus sriftas (kas man sunkiai visada sekas) 4u.gif
Dziuga feja tiesiog super thumbup.gif man dezute labai wub.gif
Argutiene siaip visada atrodo kad vaiko baldeliai turetu buti labai spalvoti, visko juose daug bet tavo darbelis tiesiog pakerejo kruopstumu ir siluma wub.gif nu tikrai labai subtiliai ir svelniai padaryta 4u.gif
Atsakyti
Norejau pagirti visus paskutinius darbus. Gal kai kurie ne mano skonio, bet matosi, jog graziai ir kruopscia atlikti.
Labiausiai patiko Dziugos fejos dezute, ir rami, bet kartu ir labai miela Argutienes kedute.
Bet kuriuo atveju visoms, visoms po 4u.gif
Atsakyti
Pastebejau,kad paskutiniu metu,visu labai grazus darbukai blush2.gif mirksiukas.gif ,matyt pavasaris paveike, saunuoles thumbup.gif
Mano keli pradeti,bet vis nebaigiu blush2.gif ,gal baigusi ikelsiu ax.gif
Atsakyti
Noriu pagirti auskariukus, pagalvojau,kad Aurelija_ma klasika, o pasirodo, turime dar viena kruoštuolę auskariukų meistrę.

Baltes remelis man tiesiai į sirdį pataikė, šiuo metu man meilės meškiams metas wub.gif , turiu netgi tuos pačius meskiukus.

Kūdikio kėdutė labai miela savo paprastumu, bet ne prastumu wub.gif apie dziuga ir Avijacija tai tyliu,kaip viskas tobula wub.gif
Atsakyti