Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(sobieska @ 2009 05 21, 11:40)
Paprasyk graziai, gal leis pasisukuot, juk Petraskes nuo taves netoli, daleksi biggrin.gif

Man vieno pasišukavimo neužteks, o ryte ir vakare važiuoti pasišukuoti nelabai pavyktų lotuliukas.gif Aš savininkiškumo instinktą stiprų turiu, man reikia pačiai turėti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 21, 13:37)
Man vieno pasišukavimo neužteks, o ryte ir vakare važiuoti pasišukuoti nelabai pavyktų  lotuliukas.gif  Aš savininkiškumo instinktą stiprų turiu, man reikia pačiai turėti  tongue.gif

biggrin.gif tada kitas reikalas, matai, as tai vazineciau ir ryta ir vakara, jei tureciau ka sukuot.

MamaKa prisiminiau...o kur tavo padeklas, jau turejai uztektinai laiko ji padailint, o gal praleidau ir nemaciau, jei taip, parodyk dar karta, noriu paziuret kaip supratai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 21, 12:56)
biggrin.gif  tada kitas reikalas, matai, as tai vazineciau ir ryta ir vakara, jei tureciau ka sukuot.

Oi, šiais laikais tai visai ne bėda mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena mirksiukas.gif Noreciau ir as parodyti savo rytietiskus auskariukus
user posted image
Labai noretusi pabandyt ka nors didesnio, bet deja laiko per mazai paroje blush2.gif
Atsakyti
evaneva Labai gražūs ir kruopštūs papuošaliukai, šaunuolė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 21, 19:04)
evaneva Labai gražūs ir kruopštūs papuošaliukai, šaunuolė  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif Labai malonu is Jusu tai girdeti mirksiukas.gif
Atsakyti
si karta visu darbeliai labai grazus !!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
keltas dezuciu biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
(sita kazkodek man nepatinka,kazko truksta jei g.gif )
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 05 22, 07:35)
keltas dezuciu biggrin.gif

bigsmile.gif Visos dezutes originalios, tvarkingai atliktos...bet juoda paciu paciausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 22, 07:44)
bigsmile.gif Visos dezutes originalios, tvarkingai atliktos...bet juoda paciu paciausia wub.gif

dekui uz gerus zodzius.drauge darosi papuosalu internetine parduotuve,sako pora dezuciu padaryk , idesiu,tai kazka sumeistravau g.gif
Atsakyti
o man labiausia "rudens dvelksmas" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 05 22, 08:35)


"Rudens dvelksmas" nereali... wub.gif juoda irgi patiko, o vat su ta balta tikrai kazka dar reikia padaryt.... g.gif nes truksta uzbaigtumo
Atsakyti