Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(sobieska @ 2009 05 21, 09:17)
Versus, tas tavo medalis man akis bado... baltai pavydziu sunglasses2.gif

blush2.gif pasistengsiu, kad neišbadytų,- parašą dėsiu tik kas antrą kartą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 21, 10:38)
blush2.gif  pasistengsiu, kad neišbadytų,- parašą dėsiu tik kas antrą kartą  rolleyes.gif

Eeeee nea nono.gif as ten karts nuo karto ilendu pasidairyt, neuzdaryk duru biggrin.gif
Atsakyti
Labai super, Aviacija, labai graziai soniukai pritapyti- lygis!
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 05 20, 20:40)
pakaba skirtingomis pusėmis


Simpatiška pakaba.. ax.gif

QUOTE(Avijacija @ 2009 05 21, 09:36)
į draugiją dėžutei  ax.gif


Nu nepakartojamo grožio komplektukas.. rolleyes.gif
Atsakyti
oi mergytes, jusu darbeliai nepakartojamo grozio: padekliukai is vis patyliu wub.gif pakaba, lekstute su orchideja, aviacijos rinkinukas wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 21 gegužės 2009 - 11:07
Labai patiko visi eksponuoti Dziugos darbeliai: ir lekstute, ir pakabos, ir papuosalu dezute su nuotaikingu vidum 4u.gif

Versus - komplimentai paryzietems ir zinoma tau verysad.gif

Idomi vienos pakabos skirtingu pusiu ideja bigsmile.gif

Ir puikus Aviacijos komplektukas 4u.gif
Atsakyti
Labai grazus visu darbai, saunuoles. As vis dirbu dirbu, bet nera man noro rodytis.. Dar tik tobulet ir tobulet..
Atsakyti
Avijacija, nu bais gražu, baltas pavydas ima. Ir aš noooriuuuu tokio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutia @ 2009 05 21, 12:12)
Labai grazus visu darbai, saunuoles. As vis dirbu dirbu, bet nera man noro rodytis.. Dar tik tobulet ir tobulet..

Bet mums yra noras pasiziuret kaip progresuoji biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 21, 12:37)
Avijacija, nu bais gražu, baltas pavydas ima. Ir aš noooriuuuu tokio  blush2.gif

Paprasyk graziai, gal leis pasisukuot, juk Petraskes nuo taves netoli, daleksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 20, 14:51)
Maša, Ingusia31, lebut, Salne, PACIOS, Mamuk Indriuk, balte ačiū  wub.gif  4u.gif
Di72
po lakavimo akriliniu laku , šveitimo ir vėl lakavimo porą kartų nupurkšta sintetiniu matiniu laku, tokiu būdu nulakuotus padėkliukus naudoju jau kokių porą mėn.,- puikiai atlaiko karštį ir nelimpa prie puodelių  4u.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Salne @ 2009 05 20, 15:38)
Oi negaliu... lotuliukas.gif
Įdomu ką niko savininkė dabar pagalvos... lotuliukas.gif


Nieko nepagalvos mirksiukas.gif ką tik baigiau juoktis lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos. labai graziu darbeliu prisiziurejau. as naujoke dekupaze. va vis kaupiuosi koki darbeli pasidaryt:) kaip suprantu jus cia pirma darbeli nuzadot, pasesliuojat, o tik poto kazka klijuojat
Atsakyti
QUOTE(uogyteG @ 2009 05 21, 13:22)
sveikos. labai graziu darbeliu prisiziurejau. as naujoke dekupaze. va vis kaupiuosi koki darbeli pasidaryt:) kaip suprantu jus cia pirma darbeli nuzadot, pasesliuojat, o tik poto kazka klijuojat


Pirma nudažom kur reikia, klijuojam..o paskui šešeliuojam.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 21 gegužės 2009 - 12:24