Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(*ellle* @ 2009 05 19, 12:11)
Sveikos darbstuoles,

Turiu viena prasyma, gal kas nors gali man padeti viena nuotrauka su dekupazintu mano darbu patvarkyti. Noriu ,kad vienoje nuotraukoje kelios nuotraukos butu, na kaip pas aurelija ma, ir pas kitas maciau taip panasiai padaryta?


parašyk į AŽ, padėsiu
Atsakyti
QUOTE(Spurgaliukas @ 2009 05 19, 11:36)
labai grazus darbeliai  blush2.gif
noreciau paklausti tuo paciu - ant kokio pagrindo cia daryta (medinukas ar is tos mases specialios), taip pat kokia priemone padaro ji toki tarsi stiklini ir porcialianini???
labai grazu  thumbup.gif

aciukas, tau 4u.gif o cia ant modelino daryta,bei baldinio sintetinio lako sluoksniu keli mirksiukas.gif

aciukas mamuk indriuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2009 05 19, 11:13)
Labai noreciau suzinoti kokia tvarka ka tepiai ant lekstes? Jeigu tik galima g.gif

žinoma galima biggrin.gif
Štai čia labai gražiai surašyta viskas su paveiksliukais netgi mirksiukas.gif
Atsakyti
ir dar vieni auskariukai grazuoliukai 4u.gif
Atsakyti
Dekoratyvinė lėkštė "Orchidėjos"

user posted image

user posted image

Pakabos "Išleistuvių suknelei..."

user posted image

user posted image

user posted image

Papuošalų dėžutė 'Karolių namučiai'

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lėkštė su orchidėjom labai graži... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 20, 11:41)
Dekoratyvinė lėkštė "Orchidėjos"

Pakabos "Išleistuvių suknelei..."



Lėkštė labai graži 4u.gif prijaučiu orchidėjas, jos man labai patinka. Labai gražiai atrodo baltos juodame fone ax.gif

Norėjau Džiugos pasiteirauti, kaip daro pakabas? Servetėlę klijuoja tik ant plokštumos, ar ant visos pakabos? Kaip pavyksta iškarpyti, priklijuoti? doh.gif

Vau bigsmile.gif tik dabar pastebėjau, kad vietoj medinių burbuliukų ant pakabų užmauti veltinukai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 20 gegužės 2009 - 10:50
QUOTE(lebut @ 2009 05 20, 11:49)
Lėkštė labai graži  4u.gif  prijaučiu orchidėjas, jos man labai patinka. Labai gražiai atrodo baltos juodame fone  ax.gif

Norėjau Džiugos pasiteirauti, kaip daro pakabas? Servetėlę klijuoja tik ant plokštumos, ar ant visos pakabos? Kaip pavyksta iškarpyti, priklijuoti?  doh.gif

Vau  bigsmile.gif  tik dabar pastebėjau, kad vietoj medinių burbuliukų ant pakabų užmauti veltinukai  bigsmile.gif  thumbup.gif

Aš klijavau šąkart tik ant plokštumos, bet viskas perpiešta, ypač ant juodos, veltinukus ir pavėliau, man šilčiau tada atrodo biggrin.gif Aš su tom pakabom.... prasėdėjau gal kokias po keturias val. kiekvienai doh.gif

Jei karpyčiau išvis lengvai klijuotųsi...
Beje dėžutės viduje pačios pasidarytas popierius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 20, 11:55)
Aš klijavau šąkart tik ant plokštumos, bet viskas perpiešta, ypač ant juodos, veltinukus ir pavėliau, man šilčiau tada atrodo  biggrin.gif Aš su tom pakabom.... prasėdėjau gal kokias po keturias val. kiekvienai  doh.gif

Jei karpyčiau išvis lengvai klijuotųsi...
Beje dėžutės viduje pačios pasidarytas popierius  ax.gif


Tikrai nuostabu, dėžutės vidaus net nebūčiau pagalvojusi, kad popierius įklijuotas doh.gif Maniau, kad dugne tiesiai dažyta. Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 20, 10:55)
Beje dėžutės viduje pačios pasidarytas popierius  ax.gif

Čia su tais marmuriniais dažais?
Labai gražūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 20, 11:59)
Čia su tais marmuriniais dažais?
Labai gražūs darbeliai  4u.gif

Dėkavojam biggrin.gif
Ne čia su akriliniais, putų pagalba biggrin.gif
Atsakyti
Džiuga+ šaunūs darbai 4u.gif
Aurelia_ma, labai patiko drugeliai wub.gif
Rodau ir aš ilgiausiai "krapštytą" ,darytą darbą (man labai labai
su juo nesisekė , kol pagaminau doh.gif ), motyvas pažįstamas iki skausmo, bet jį pasirinko būsimoji padėkliukų šeimininkė...
padėkliukai "Paryžietė":
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo versus*: 20 gegužės 2009 - 11:36