Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 05 17, 19:03)
numezgiau  hihihi.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif )))) fantastika koks minciu sutapimas - as irgi "numezgiau", tik - arbatos dezute drinks_cheers.gif
Atsakyti
Balte, jau Tavo dėžutėėėė - pati pati, pačiausia.. bigsmile.gif Man ši servetėlė labai graži. Laikau ją ir dėželę jai, bet niekaip jos mintyse nesubrandinu. Na niekaip neįsivaizdavau jos su dvikomponenčiu, o čia še tau, ir dar kaip tinka thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū kam patiko, kas brūkštelėjo kokį komentarą 4u.gif

Sakiau, štilis, o pasirodo dar Amura savo butelį parodė smile.gif . Na, šakės, kaip kruopščiai. Nemėgstu aš tų butelių, na, bet technika ir atlikimas tiesiog puikus!

aurelija_ma, gerai, kad tave žavi tie drugiai, nes rezultatas žavi mus thumbup.gif Man jie tokie ledinukai bigsmile.gif

Nuotaikinga, kur tavo dėžutė? Prašom pasirodyt, kad jau "mezgi" dėžutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlio kopos @ 2009 05 18, 18:03)
be zodziu  thumbup.gif


4u.gif

QUOTE(grite @ 2009 05 18, 18:18)
Amura tavo butelaitis thumbup.gif Ir nėriniai kaip tik  thumbup.gif Šonus prisipiešei  Nugi labai ,labai gražuuuuusssssss 


Aciu 4u.gif

QUOTE(Sirse666 @ 2009 05 18, 19:53)
Amura, butelaitis  wub.gif  - elegantiskas, toks rafinuotas atrodo.


Aciu 4u.gif

QUOTE(aurelija_ma @ 2009 05 18, 20:54)
Amura buteliukas nors ir motyvas matytas, bet nuskambejes naujai  thumbup.gif


Malonu kad patiko, nors kaip sakiau maniau apsvilpsit su tuo nusibodusiu motyvu biggrin.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 22:17)
Gryztu i seima biggrin.gif ...vis dar "medis " akyse stovi doh.gif  biggrin.gif
Aciu darbstuolytes, kad leidot dirstelt i savo darbelius, labai grazius darbelius. Gerai, kad Amura grazu butelaiti pastate, tai pasidabinsiu nuostabiais Aurelijos-ma auskariukais ir visoms palinkesiu geros kloties, geru minciu...


Tikrai ne gaila, bele tik skaniai gertusi biggrin.gif

QUOTE(baltė @ 2009 05 18, 22:50)
Sakiau, štilis, o pasirodo dar Amura savo butelį parodė smile.gif . Na, šakės, kaip kruopščiai. Nemėgstu aš tų butelių, na, bet technika ir atlikimas tiesiog puikus!


Aciu 4u.gif Nepagyriau tavo dezutes su sepeteliais, nes rinkimus itemptai stebejau biggrin.gif grazus tvarkingi darbeliai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amura: 18 gegužės 2009 - 21:14
Aciukas visoms uz pagyras smile.gif
Amura butelis damai, grazus 4u.gif taservetele ir as su paukstukais turiu bet ji laukia savo eiles grazi dezute ir dvikomponentis cia dera thumbup.gif o auskariukai tai man labai patiko pati uzsimaniau tokiu wub.gif
Atsakyti
Ilgai dvejojau ir nedrysau pasirodyti su savo darbeliu,nelabai man su juo sekesi,nes labai skubejau,bet zmogelis liko labai patenkintas,o ypac kai atidare dezute ir pamate Whisky biggrin.gif
Na man mergaites tai net nesilygint su jusu nuostabiais darbeliais blush-anim-cl.gif Visu groziai pasakiski!


user posted image
user posted image
Atsakyti
aciukas kas ka brukstelejo apie mano drugelius, o cia nauji auskariukai "Liudnasis klounas"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 05 19, 09:27)
aciukas kas ka brukstelejo apie mano drugelius, o cia nauji auskariukai "Liudnasis [/url]

grazus klaunai,simaptiski tokie wub.gif
Atsakyti
na, kadangi as esu labai praktiska, tai mano ir darbai tokie, praktiski, kiek pagrazinti ir be jokiu dideliu meniniu interpretaciju, nors i jusu darbus ziuredama seile pavarvinu biggrin.gif
http://public.fotki....1976/dekupazas/
Atsakyti
QUOTE(Saksona @ 2009 05 17, 20:25)
išrįsiu ir aš parodyti savo vieną darbelį...  blush2.gif 
Stiklinė lėkštė (24cm), atvirkštinis dekupažas.


Labai noreciau suzinoti kokia tvarka ka tepiai ant lekstes? Jeigu tik galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 05 19, 09:27)
aciukas kas ka brukstelejo apie mano drugelius, o cia nauji auskariukai "Liudnasis klounas"
user posted image


labai grazus darbeliai blush2.gif
noreciau paklausti tuo paciu - ant kokio pagrindo cia daryta (medinukas ar is tos mases specialios), taip pat kokia priemone padaro ji toki tarsi stiklini ir porcialianini???
labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles,

Turiu viena prasyma, gal kas nors gali man padeti viena nuotrauka su dekupazintu mano darbu patvarkyti. Noriu ,kad vienoje nuotraukoje kelios nuotraukos butu, na kaip pas aurelija ma, ir pas kitas maciau taip panasiai padaryta?
Atsakyti