Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Amura @ 2009 05 18, 16:06)
Butelaitis  4u.gif



matytas motyvas, bet čia taip naujai atrodo wub.gif Labai gražiai įkomponavai 4u.gif
Atsakyti
Amura butelaitis good.gif
Atsakyti
labai damiškas ax.gif
Atsakyti
kadangi štilis, tai pasirodau... blush2.gif
Nieko ypatingo, tiesiog mano mėgstami pauštukai. Niekaip negaliu atsikratyti jų. Mano vizijose jais jau dekoruoti dar nepadaryti darbai...
O čia šiaip niekučiams sumesti tokia dėžutė, pasilieku sau biggrin.gif . Sendinta 2komponenčiu (Medium) ir įtrinta aliejiniais bei ant jų dar šešėliais su blizgesiu. Taip pat kaip jau anksčiau dariau šepetėlį.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lebut @ 2009 05 18, 17:09)
Nerealus butelaitis, toks damiškas  bigsmile.gif . O dar papildžius kokio likeriuko, iš vis super  mirksiukas.gif



QUOTE(Tina Les @ 2009 05 18, 17:11)
matytas motyvas, bet čia taip naujai atrodo  wub.gif  Labai gražiai įkomponavai  4u.gif



QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 18, 17:13)
Amura butelaitis  good.gif



QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 05 18, 17:13)
labai damiškas  ax.gif



Aciu visoms uz pagyrimus blush2.gif 4u.gif istikruju nesitikejau kad demesi kas atreips, nes motyvas jau atsibodes visiems o man ta servetele akis bade, jau seniai isigyta tik niekur vis nepritaikyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 17, 21:03)
......
Smelio kopos tavo vyno deze vestuvinei dovanai tiesiog ideali  thumbup.gif man ji labai patiko  4u.gif


ji tam ir buvo daryta(20metu gyvenantiems kartu), bet iskeliavo siaip dovanai tik nezinau kam
QUOTE(baltė @ 2009 05 18, 10:39)
Vyndėžė, tai prispažinsiu, ne mano skonio pats motyvas, bet tikrai nenuvalkiota idėja ir atlikta idomiai. smile.gif

siaip tai man internetinej parduotuvej jos vaizdelis kaip ir kitoks buvo, bet kai pamaciau vaizdeli, atsoko kazka daryt, puse metu pragulejo kol sulauke savo eiles
as jau galvojau sukritikuosit mane ir sleptis reikes, bet sulaukiau pagyru, labai aciu visoms
QUOTE(Amura @ 2009 05 18, 16:06)
Butelaitis  4u.gif



thumbup.gif , be zodziu thumbup.gif
Atsakyti
Amura tavo butelaitis thumbup.gif Ir nėriniai kaip tik thumbup.gif Šonus prisipiešei bigsmile.gif Nugi labai ,labai gražuuuuusssssss bigsmile.gif
Atsakyti

Amura, butelaitis wub.gif - elegantiskas, toks rafinuotas atrodo.

Baltes dezute labai miela 4u.gif
Atsakyti
aciukas kas ka brukstelejo apie mano buteliuka , niu ir prie to pacio pasirodysiu biggrin.gif
auskariukai - niu zavi mane drugiai biggrin.gif
user posted image

balte dezute ir sepetukai thumbup.gif ne tau vienai tie motyvai patinka thumbup.gif
Amura buteliukas nors ir motyvas matytas, bet nuskambejes naujai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 05 18, 19:54)
aciukas kas ka brukstelejo apie mano buteliuka , niu ir prie to pacio pasirodysiu  biggrin.gif
auskariukai - niu zavi mane drugiai  biggrin.gif


O mane žavi tavo auskarai.. bigsmile.gif ..Nu kokie mieli ir jaukūs.. wub.gif
Atsakyti
Aurelija as irgi alpstu nuo tavuju drugeliu blush2.gif wub.gif amn akyse dar stovi tas melynas blush2.gif
Atsakyti
Gryztu i seima biggrin.gif ...vis dar "medis " akyse stovi doh.gif biggrin.gif
Aciu darbstuolytes, kad leidot dirstelt i savo darbelius, labai grazius darbelius. Gerai, kad Amura grazu butelaiti pastate, tai pasidabinsiu nuostabiais Aurelijos-ma auskariukais ir visoms palinkesiu geros kloties, geru minciu...
Ar atlikot savo "pilietine" pareiga...gi balsavimas vyksta

wink.gif
Atsakyti