Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

Patiko vyndeze...labai grazi... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 05 07, 16:46)
turi greitai darbuotis.. vel i dazus ir tapsnoti, jei palauksi ilgiau matysis perejimas. arba jei per ilgai palauki ir vel tapsnoji tai gali atkelti daza. zodziu operatyviai smile.gif)

Visiskai teisingai biggrin.gif

Dziuga, o ar tu zinai, kad tavo vyndeze be galo grazi bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sobieska, jai ta vyndeze butu su galu tai nebutu taip grazu lotuliukas.gif

grazus tavo rinkinukas su krokais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 05 07, 19:18)
Sobieska, jai ta vyndeze butu su galu tai nebutu taip grazu  lotuliukas.gif

grazus tavo rinkinukas su krokais  wub.gif

lotuliukas.gif Pradzioj neisikirtau...bet kadangi as BE GALO protinga, perkandau tongue.gif
Aciu 4u.gif naščiot krokai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 11:43)
Jennifer visas sendinimas atliktas vienkomponenciu "sadolin", kur jau apsnekejom mirksiukas.gif

Nu man supper, labai labai, ypač rėmelis nerealiai krašteliai žiūrisi ir skilimas man nu visai ne kaimiškas prie dūšios toks. wub.gif
Atsakyti
Grazus visi darbeliai thumbup.gif wub.gif
sobieska, toks jausmas kat tu diena-nakti sedi prie savo darbu, kasdien vis su nauju sedevru mums pasirodai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marincik: 07 gegužės 2009 - 19:05
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 07, 20:02)
Nu man supper, labai labai, ypač rėmelis nerealiai krašteliai žiūrisi ir skilimas man nu visai ne kaimiškas prie dūšios toks.  wub.gif


Cia toks efektas gavosi todel, kad su kempinele, o jei teptum teptuku, zinok panasu i "kaimiska truki" butu biggrin.gif
QUOTE(Marincik @ 2009 05 07, 20:04)
Grazus visi darbeliai thumbup.gif  wub.gif
sobieska, toks jausmas kat tu diena-nakti sedi prie savo darbu, kasdien vis su nauju sedevru mums pasirodai  biggrin.gif

Taip tik atrodo, jau tempai gerokai suleteje, pavasaris savo daro biggrin.gif , o be to sitie darbeliai nereikalauja didelio darbo ir laiko sanaudu.Prie praeitos pakabos truputuka ilgiau uztrukau ir prie busimo projektuko uztruksiu, kadangi daug tepliosiu, busiu murzina iki nosies galiuko cool.gif
Atsakyti
mano pirmas savarankiskas darbelis blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 19:09)
Cia toks efektas gavosi todel, kad su kempinele, o jei teptum teptuku, zinok panasu i "kaimiska truki" butu biggrin.gif

Na aš ir spec. vienkomponenti beveik visada kempinėle tapšnoju, man gražesni skilimai nei teptuku, nenuspėjami ir santūresni tokie. Nebandžiau dar voleliu, stovi, laukia savo eilės, bet va ko gero šiandien ir bandysiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 07 gegužės 2009 - 20:45
QUOTE(Maša @ 2009 05 07, 21:29)
mano pirmas savarankiskas darbelis  blush2.gif


Nu šakės, kaip faina.. bigsmile.gif ..Tikrai mielų aksesuarų galima jaučiu pasigaminti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 05 07, 21:29)
mano pirmas savarankiskas darbelis  blush2.gif


o kur cia dekupazinta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 07, 21:45)
Na aš ir spec. vienkomponenti beveik visada kempinėle tapšnoju, man gražesni skilimai nei teptuku, nenuspėjami ir santūresni tokie. Nebandžiau dar voleliu, stovi, laukia savo eilės, bet va ko gero šiandien ir bandysiu  tongue.gif

Pasikartosiu, jei kam bus įdomu pasižiūrėti, įkeliu savo jau rodytą darbelį voleliu ax.gifuser posted image
Atsakyti