Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

Saksona, su kuo sendinta gal galima sužinoti ? ir su kuo lakavai ant sendintojo prieš dėdama dažus. Dėkoju smile.gif

Beje, damos, iki parduotuvėje yra neidealių, bet pigių skaidrių lėkščių ax.gif po 2lt kažkur, stiklas skaidrus, bet vos vos pilkas ir stikle yra taškiukų.

Aš labai norėčiau tos megztos servetėlės blush2.gif , parduokite kas nors, kaip aš jos neužmačiau wimelyje doh.gif unsure.gif.

Apie darbus jau Ingusia pasisakė beveik idealiai , tą patį, ką ir aš galvoju.
Dar tik pridėsiu pastabėlę apie vyno dėžę- čia įmetu reprodukcijas to paveikslo, tai norėtųsi kažko panašaus, kai žinai kaip realiai paveiklas atrodo, rusvos spalvos neduoda to gaivališkumo, o tai suteikia labai savitą nuotaik paveikslui. Tačiau, jeigu nežinočiau kaip atrodo tikrasisi paveikslas, matyt ir neužkliūtų akis. Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 17 gegužės 2009 - 20:22
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 17, 21:21)
Saksona, su kuo sendinta gal galima sužinoti ? ir su kuo lakavai ant sendintojo prieš dėdama dažus. Dėkoju smile.gif

Sendinta su Sottile.
Prieš klijuojant ir dažant purškiau sintetiniu vieną kartą (tuo iš Senukų).
Atsakyti
Kiek graziu darbu visos saunuoles 4u.gif ... labai patiko lekste ir vyndeze thumbup.gif
Atsakyti
Aciukas visoms uz pagyras ir patarimus, norejosi kazkodel tokios naturalios sterilios dezutes gal del serveteles net nezinau blush2.gif
Grazi Pinavijos megzta taupykle thumbup.gif ir vyndeze grazi, lekste sterili, bet kruopstus darbas matosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 17 gegužės 2009 - 22:04
Va, kiek žmonių, tiek nuomonių, man labai patiko urupeja2 dėžutė, nes matosi medis ir šiaip labai jauki ir švari. (man per sterilu nebūna).
Saksona lėkštė taip pat šauni, patiko kompozicija ir spalvos.

Atsakyti
nu taupykle "numegzta" tai super biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na taupyklė tikrai nereali, aš irgi tokios servetėlės noriuuuuuu bigsmile.gif skiriu first.gif vietą. Vyninė second.gif vieta. Dėžutė su vynine dalintūsi antrąja vieta, jei išdažytas ir vidus, žinau, sakysite, visgi dėsis arbatėlė, dažai ir t.t. bet man to užbaigtumo labai trūksta, tad arbatinė ir lėkštė dalinasi garbingąją third.gif vietą. Lėkštėje man kažko trūksta, gal tiesiog bent jau aš būčiau darius gražų tonu ar pustoniu perėjimą fone, nežinau, bet kažko šiek tiek...
Šaunuolės 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 17 gegužės 2009 - 23:06
Taip tikrai ta servetėlė mezgimo raštu, labai graži, traukia akį, darbelis super atrodo. Man labiausiai patiko, aišku, kad gražiai ir tvarkingai padaryta, bet ir ant ko padaryta. Nes, manau, ne visom dėžutėms ji tinka, o ta taupyklė, kaip tik thumbup.gif Žaisminga ir šiaip kelianti nuotaiką smile.gif
Vyndėžė, tai prispažinsiu, ne mano skonio pats motyvas, bet tikrai nenuvalkiota idėja ir atlikta idomiai. smile.gif
Atsakyti
[quote=urupeja2,2009 05 17, 17:56]
kas bus tas, bet idedu savo savaitgalini darbuka, dezute arbatai, klijuota istisine servetele ant naturalaus medzio ax.gif Is anksto atsiprasau uz foto kokybe blush2.gif


Na, labai grazi dezute thumbup.gif . Atrodo, kad ir kvepia citrina, medziu, arbata 4u.gif Patinka naturalumas, ispildymas ir dvasia dezutes wub.gif . Saunuole, laukiam dar thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 18 gegužės 2009 - 09:44
Visi darbeliai labai gražūs... 4u.gif Šaunuolės... mirksiukas.gif
Dėžutė arbatai man labai patiko, mėgstu tokius "švarius", neperkrautus įvairiausiais motyvais darbus.. Na, o vidus gali būti ir nedažytas, man tai netrukdo... smile.gif
Atsakyti
Butelaitis 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 05 18, 16:06)
Butelaitis  4u.gif



Nerealus butelaitis, toks damiškas bigsmile.gif . O dar papildžius kokio likeriuko, iš vis super mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 18 gegužės 2009 - 15:09