Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 05 15, 20:30)
bendras kūrybos vaisius su Džiuga+  ax.gif
dėžė dukrytės knygelėms


Šakės, kaip gražu..taip ir norisi tuos meškučius nuo dežutės paimti ir priglausti..Nu nerelau.. wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Labai Jusu visu grazus darbai, man dar laaaabai toli iki tokio lygio blush2.gif Bet visgi noreciau parodyti savo mini dekupazo auskariukus. Dar tik mokinuosi tad tikiuosi nepagailesit patarimu, nes dar daug klaidu darau ax.gif
user posted image

Beje, cia tie patys auskariukai, tik viena ju puse su raudonu kita su oranziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaneva: 15 gegužės 2009 - 20:12
Siaube merginos, kaip jums uztenka kantrybes smile.gif uz trai jums 4u.gif
Atsakyti
spausdinti ax.gif
Atsakyti
isimylejau meskius wub.gif

evaneva, idomus auskariukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 15 gegužės 2009 - 20:24

Simpatiskas Aurelijos butelaitis 4u.gif
Ir labai pasakiska Pinavijos dezute thumbup.gif
Atsakyti
Na ir kepate merginos darbelius, neįmanoma pagyrų spėti rašyti. butelaitis, meškiai, padėklas, auskariukai, nu šaunuolės. ir randate jūs laiko.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 15 gegužės 2009 - 21:15
QUOTE(Amura @ 2009 05 15, 20:54)
Aciu  4u.gif  kad servetele si yra juodu fonu http://public.fotki....ervetele38.html tai as ja istisa klijavau na ir aisku koregavau akriliniais juodais dazais kur truko serveteles  smile.gif

Supratau, aciu smile.gif

Gal kas nors galit pasidalint patirtim, kaip klijuojat serveteles ant tamsaus fono, kad nepersisviestu? Isskyrus klijavima ant balto ir paskui tamsaus fono nupaisyma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 05 15, 19:30)
bendras kūrybos vaisius su Džiuga+  ax.gif
dėžė dukrytės knygelėms

Pinavija ir Džiuga+ wub.gif wub.gif wub.gif ir aš esu meškių fanė wub.gif nu nerealūs 4u.gif beje, tokia pati dėžė sekantis darbelis mano eilėj,- draugės mergytei blush2.gif taip pat bus su meškiais, tik dar galutinai nesutarėm, -spausdinti bus, ar servetėliniai meškučiai rolleyes.gif
Amura, trečias iš trio šaunus , kaip ir ankstesnieji 4u.gif
Atsakyti
girtis nelabai yra kuom, bet ideja man rods nematyta.
foto kokybe pasibaisetina, bet gal kaip nors...
user posted image
user posted image
staliuko i lova variancija.

o cia tiesiog...
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai patiko pagalvytes ideja. Manu, kad kopiju nebus isvengta. 4u.gif
"O cia tiesiog" - linksma, miela, jauki dezute. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2009 05 15, 21:24)
Supratau, aciu smile.gif

Gal kas nors galit pasidalint patirtim, kaip klijuojat serveteles ant tamsaus fono, kad nepersisviestu? Isskyrus klijavima ant balto ir paskui tamsaus fono nupaisyma  unsure.gif

Jei tai konkretus motyvas, jis iškerpamas, kontūrai apipiešiami pieštuku, pagal juos padažoma baltai, džiovinama, klijuojama. Dažnai netolygaus servetėlės plįtimosi rezultate, tokiu būdu užklijuotas motyvas turi būti retušuojamas, nes kai kur gali matytis balto padažymo krašteliai, kai kur patį motyvą teks retušuoti. Tačiau principas toks.
Dar galima nupurkšti sintetiniu laku dekoratyvųjį servetėlės sluoksnį ir tada motyvą iš apačios padažyti baltai. Iškirpti, klijuoti.
Kartais, kai kontrastas tarp fono ir motyvo yra nedidelis, galima pabandyti klijuoti du ar net tris servetėlės sluoksnius, tačiau, nelygu servetėlė, tai ne visada padeda. Tik šiuo atveju labai svarbu gerai klijais pertepti visus servetėlės sluoksnius, antraip, ploteliai, nepermerkti klijų, bus balzgani.

Na va doh.gif O darbais nepasidžiaugiau blush2.gif
Tikrai labai daug nuostabių darbų.
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 15 gegužės 2009 - 23:26