Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

galima eiti i kursus, jei nori ismokti daugiau.bet galima ir apseiti.paaukok truputi laiko paskaityti bent kelias temas, del klijavimu.del sendinamojo lako...dideliam daiktui tiktu didele pakuote, tai yra sadolin.nueiciau i ju parduotuve.jie turi pavyzdziu kaip atrodo, pasieskok ismanancio parduotuveje ju zmogaus ir issiklausinek iki smulkmenu kaip dirbti.del lako uzbaigimui - taip pat pirk specializuotoje parduotuveje, kur tau mazesne tikimybe, kad i bruks ne ta.pasakys kuo uzbaigti, kad stalas po dvieju dienu ar menesio nenusiluptu.
jei kils klausimu beskaitant ar besiaiskinant gali pasiklausti ir cia.manau tikrai dauguma pades ir atsakys i rupimus klausimus.
Atsakyti
Jooo, Avijacijos "patepliojimai" ko gero kaip man aukštasis pilotažas blink.gif .Pažiūriu Jūsų grožybių ir į neviltį puolu-galiu užklijuoti servetėlę, galiu susendinti , suskaldyti, nutrinti, bet va teptuku darbuotis ko gero pačiai nepavyks išmokti... verysad.gif O atrodo tiek nedaug reikia: servetėlės paveiksliukas ir... tik ten kur reikia patapšnota.
Žodžiu Aš sužavėta thumbup.gif
O ir laikroduke ko gero truputi rankelės pridėta? 4u.gif
Atsakyti
Sirse666: Oi kaip nepatinka man tie katinai, bet tavo dėžutė kartu su jais thumbup.gif
Atsakyti

Dziaugiuosi, kad atkreipete demesi i mano dezute, net ir tos, kam sie katinukai ne prie sirdies. Negaliu pasakyt, kad as pati nuo ju alpstu, todel ir nebedarysiu nieko daugiau su jais. Nors niekada nesakyk niekada...
Atsakyti
O aš kaip tik labai mėgstu šituos katinėlius ir taip pat turiu servelėles, tik laukia jos dar savo eilės.
Sirse666 graži dėžutė, o ir vidus labai liuks, sakyčiau, nereikia persistengti, perkrauti, kaip tik dabar pats tas thumbup.gif
Ale, merginos, jūs ir kaimynių gerų turit, dėl kurių tiek stengiatės biggrin.gif
Atsakyti
blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Nu jau avijacijos dezute nurunge si karta visus darbelius 1 vieta 4u.gif wub.gif super
Kamejos mejos dezute ir labai labai grazi ir dziugos laikrodis superinis kaip visada jos darbai isbaigti, sirses dezute su katinais savotiskai grazi man ir tie katinai nelabai bet va sita dezute tai graziai gavosi thumbup.gif bet avijacijos dezutei si karta 1 vieta
Atsakyti
aciu 4u.gif as vis cia ne i tema jauciuosi blush2.gif

beje pabandziau klijuot servetele - ka gi efektas zyyymiai geresnis nei spausdinto ar dekupazinio popieriaus, atsiranda skaidrumas, gaunasi kaip ir kita puse spalvota... bigsmile.gif
Atsakyti
Oho kiek darbu bigsmile.gif laikrodis nuostabus...megstu aguonas wub.gif smile.gif o dezutes....viena uz kita grazesnes, visos labai patiko thumbup.gif

Na o as rodau paskutini padekla...si kart turejau bedu siek tiek...pats pavirsius padeklo nelygus, su rastu iskiliu, tai klijuojant servetele labai raukslejosi, klijavau istisa puse serveteles doh.gif zodziu pasikankinau, uzklijavus maniau kad sunkiausia darba padariau o pasirodo ne velnio biggrin.gif dar sunkiau buvo lygiai uztept Retro ant to pavirsiaus...jis vis man suburbuliuodavo smile.gif gavos kas gavos vertint jums 4u.gif

Stai toki radau:
user posted image

Toks gavosi:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 05 15, 14:30)

O tas pakabukas čia iš ko? Ne modelinas čia?
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 05 15, 14:30)


Maša idomus pakabukas, nematytas... thumbup.gif kaip tu "užsikabliavai" su tuo 3D dekupažu thumbup.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
aciu Salne, Amura smile.gif aha pagavau kabli biski, kaip dabar neuzsiciklint doh.gif siaip dar vis tas 4 taburetes darau tik ner ko rodyt juk beveik vienodos


Nesapnuok, ne, cia ne modelinas, modelinas tik "blynas" paskui normalus dekupazas (drugelis) o gelytes padarytos Sospeso trasparente technika

Amura, kaip graziai suskaldytas padeklas bigsmile.gif thumbup.gif ale kuo klijuoji viska kad neatsoktu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 15 gegužės 2009 - 15:39