Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

naujas mano darbelis
http://www.shareapic...php?id=16946145
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 05 14, 13:05)
čia iš kriese puslapio. Tik jos kaina nereali ar tik ne 0.75 euro centai už vieną  blink.gif tik visai nesigailiu ją užsisakius  wub.gif  aš jau sakiau sau darysiu kokį plaukų šepetį kokį...... vėl pasireikšiu su papeckiojimais  lotuliukas.gif



mano brangiausia servetėlė iš ten yra 1,5 eur. JAu kai padarysiu šedevrą...... lotuliukas.gif doh.gif bijau net prisiliesti...
Atsakyti
Aš jau džiugos laikroduką buvau nužiūrėjusi jos temoje, jis man pasirodė toks subtilus.. Kažkaip iškart į akį krito, tikrai labai gražu smile.gif
O Aviacija posūkis iš po segių į tokį darbelį tai vertas tūkstačio aplodismentų smile.gif mačiau tą servetką pirma mintis pagalvojau, kad ji kažkaip kitaip čia atrodo, o kai paskaičiau, kad čia datapyta, tai fantastiška smile.gif
Šaunuolės abi.. Smagu į tokius darbus žiūrėti, kurie verčia tik tobulėti smile.gif
Atsakyti
smile.gif atsiprašau nežinojau smile.gif tai tada puikus sugrįžimas smile.gif dar parašysiu, jei kas netyčia galėjo nesuprast, segės fantastiškos, vakar kaip tik studijavau kaip dailiai viskas padaryta:) Turėjau omeny, kad prie segių tiek patapymų nereikia ir plotai mažesni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shrekiuke: 14 gegužės 2009 - 17:14
QUOTE(shrekiuke @ 2009 05 14, 17:59)
smile.gif atsiprašau nežinojau smile.gif tai tada puikus sugrįžimas smile.gif dar parašysiu, jei kas netyčia galėjo nesuprast, segės fantastiškos, vakar kaip tik studijavau kaip dailiai viskas padaryta:) Turėjau omeny, kad prie segių tiek  patapymų nereikia ir plotai mažesni smile.gif


jooooo užtai ir kaifuoju dabar su teptuku. tik pasakysiu kad daugumai sagių aš sugaišau kurkas daugiau laiko nei šiai dėžutei. Iš tikro dėžutes man daryt netgi lengviau, bet vistik papuošaliukai man patinka labiau ax.gif
Atsakyti
Merginos labai gražūs ir tapybiški jūsų darbai, žaviuosi wub.gif

Įdedu ir aš savo "Įsimylėjusias marionetes"

user posted image

Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif malonu, kad patiko smile.gif
QUOTE(Smėlio kopos @ 2009 05 14, 20:16)
... o cia sendinimas koks

Sendinau Stamperia Sottile, pagal Ingusia31 patarimą smile.gif
QUOTE(sobieska @ 2009 05 14, 20:28)
bigsmile.gif  toks grozis, o tik viena nuotraukyte paviesinai, o taip noretusi pasicekavinti labiau biggrin.gif

Galėsiu vėliau įdėti, ten šonai klijuoti spausdintu popieriumi, o juosta - vario spalvos folija.
QUOTE(Nuotaikinga @ 2009 05 14, 20:40)
thumbup.gif  Jeckau! Kaip faina smile.gif
Ir kadu tu spejai???

Jau senai ji pas mane stovi, vis neprisiruošdavau įdėti, turiu dar vieną grožį, greitu metu įdėsiu smile.gif
Atsakyti
Na ir groziai pasipyle. Negaliu atsiziuret i Dziugos svyturi, ir i Aviacijos dezute. Kamejos Mejos panaudotas motyvas labai zavus, bet pritariu, kad norisi ir vidu pamatyt mirksiukas.gif

Naudodamasi ta proga, kad neima miegas, idesiu ir as savo labai ilgai kurta "peckeliuka"... Su atsidavimu dirbau prie sios dezutes, savo brangiai kaimynei, labai mylinciai kaciukus. Taip ilgai uzsisedejau prie tapymo, kad vidui parako jau nebeuzteko... Atsiduodu Jusu teismui. Nors motyvas jau matytas...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kamėja_Mėja, labai gražios ir gražiai įsimylėjusios marionetės užlipo ant tavo dėžutės.Vis gi spausdinti paveikslėliai atrodo originaliai, retai kur panašią sutiksi. Labai gražiai žiūrisi. Laukiame kitų grožių mirksiukas.gif
Sirse666 Na matosi kad padirbėjai, gražu žiūrėti. Man kitų darbai su tais katukais gražūs, bet va pati nesirįžtu jų kažkur sodinti. Nepatiko man jie pradžioje visai, dabar jau prisijaukinu, kai dažnai, o dar tokių gražių darbelių su jais matau, Ingusia31 savo dėžele sužavėjo. Nu neišpieščiau aš tų ramunyčių, greičiau pelytes, bet tada ir katukai pabėgtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirse666 @ 2009 05 15, 01:58)
Atsiduodu Jusu teismui. Nors motyvas jau matytas...


Grazuuuuu wub.gif ...dar liko 3 serveteles is tos pacios serijos su katinais, nepraleisk progos labiau kaimynele nudziugint, juo labiau, kai tau taip graziai pavyko pirmoji. Kaip tau mano pasiulymas, a mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 15 gegužės 2009 - 07:23
Avijacija, visi 10 balų už, kaip pati parašei, patepliojimus thumbup.gif Nors pagal m ano sugebėjimus, tai ten jau tapyba, liuks dėžutė.
Atsakyti
Laba diena visoms smile.gif
Grazus jusu darbeliai wub.gif Labai patiko todel kreipiuosi pagalbos. Noriu papuosti dekupazo technika stalvirsi ir nezinau kaip tai geriau padaryti ax.gif . Turiu pusies lenta-stalvirsiu nieko neapdirbta. O noriu padaryti sendinto medzio efekta kad is po apacios matytusi siek tiek tamsiu dazu, visas fonas sviesus (ar baltas ar su oranziniu atspalviu, nes virtuve oranzine) ir dar padaryti itrukusiu dazu efekta ir daaaar isdekoruoti kokiomis gelitemis ir kad kuo nors visa tai uzlakuoti ar kaip, kad nenusiluptu blush2.gif . Ar imanoma paciai nesilankius kursuose tai padryti? Ar geriausia pirma nueiti i dekupazo kursus?
Lauksiu jusu patarymu smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti