Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 14, 09:38)
Dar "Aguonas" noriu labai parodyti...

Laikrodukas su Retro darytas.



Labai patiko jūrinė arbatinė wub.gif Ir aguonų laikrodukas sužavėjo - iš pirmo žvilgsnio taip paprasta, bet kiek darbo idėta bigsmile.gif Bravo, Džiuga+ clap_1.gif
Atsakyti
Taip cia ryzinis zalsvas, pirktas didelis gabalas is senasnaujas, parduotuveje uzmaciau. Dar turiu idomiu popieriuku is meno mmuzos, su rastu ir aukso ar sidabro gabaleliais. Tikiuosi kur nors priderinsiu.

Dar pati pasigaminau popieriuko siokio tokio... islakuosiu dezute ir parodysiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 13, 21:58)

Labai gražūs darbai, ypatingai arbatinė wub.gif
Atsakyti
Aciu, ta arbatine, mano pirmasis artimiausias uzsakymas buvo biggrin.gif Pagal pageidavimus daryta, siandien atsiima grozi.
Atsakyti
oj koooks laikrodis bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif

Cia mano "mokines" darbeliai

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 05 14, 10:27)
Labai gražus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  O pati laikrodi kur pirkot?Ar is seniai turejot  g.gif  Ar čia specialiai jis dekupažui skirtas  g.gif

Taip dekupazui, spec. parduotuveje pirkta, siustasi, realiai kvadratine medine plokste kokybiska, tik mehanizmo reikia, galima kas turi galimybiu ir paciam pasidaryti.
Atsakyti
na va pasirodysiu ir aš. servetėlė klijuota tik ant pačio viršaus, visa kita tai mano patepliojimai biggrin.gif sendinta su aplicraft firmos sendikliu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Džiuga+, tikrai labai tapybiška ir graži dėžutė, o jau spalvyčių suderinimas ir potėpiai wub.gif . Pasakiškai išpildyta. Laikrodukas irgi labai labai. Tik ar jau nedėsi jokių žymelių / skaičių? Kažkaip man lyg ir prašosi g.gif . Nors, aišku, labai svarbu ir interjeras, gali būti kaip paveiksliukas, ne kaip laikrodukas užakcentuotas... bigsmile.gif

Aviacija, puiki dėžutė. Nepasakytum, kad pritapyta tiek daug, tikrai neatrodytų, natūralus vaizdas labai thumbup.gif O kaip ten vidus? Visada smalsu žvilgtelt smile.gif

Aš tai nesirodau, nes pati nesu patenkinta savo pasiterliojimais. Nelabai smagu, kai tenka klaidas ant savęs ištaisyt, reikia eit dažniau paskaityt teoriją, bet kad nėra laiko, tai maokausi iš klaidų doh.gif, nors ir nedidelių, bet reikiamo efekto neišgaunu. Kai atsigaus photobucket'as, įkelsiu nuotrauką į dekupažo temą, nes šioje temoje ne vieta rodyt, kai kas nors nepavyksta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 14, 12:44)
Avijacija matau kad jau ant patepliojimu vel panese, sages primirsai ar jau perdegei truputuka?
Dezute labai sauni ir grazi


sagėse tepliojimų mažai, o dabar kolkas nuo tepliojimų svaigstu. ateis laikas ir sagėm biggrin.gif
o dėl vidaus kas klausė, tai ten tik žalios tamsios tokios spalvos filcas.Patiko man šita servetėlė, o daugiau su jokia kita jinai man nesiderino kažkaip..... tai teko griebtis teptuko ir spalvų pamakalavimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 14, 09:38)
Dar "Aguonas" noriu labai parodyti...

Laikrodukas su Retro darytas.


Wow...Nu super.. thumbup.gif

QUOTE(Avijacija @ 2009 05 14, 12:05)
na va pasirodysiu ir aš. servetėlė klijuota tik ant pačio viršaus, visa kita tai mano patepliojimai  biggrin.gif  sendinta su aplicraft firmos sendikliu.


Labai vykę patepliojimai..Nerealiai graži dėžutė.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 14 gegužės 2009 - 12:55
Laabai man patiko avijacijos dėžutė wub.gif iš kur jūs tokių servetėlių traukiat kažkaip aš jau nebematau kur gauti tokių gražių, vis kas dieną kas nors nematyto ....
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 14, 14:00)
Laabai man patiko avijacijos dėžutė  wub.gif  iš kur jūs tokių servetėlių traukiat kažkaip aš jau nebematau kur gauti tokių gražių, vis kas dieną kas nors nematyto ....


čia iš kriese puslapio. Tik jos kaina nereali ar tik ne 0.75 euro centai už vieną blink.gif tik visai nesigailiu ją užsisakius wub.gif aš jau sakiau sau darysiu kokį plaukų šepetį kokį...... vėl pasireikšiu su papeckiojimais lotuliukas.gif
Atsakyti