Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(PACIOS @ 2009 05 13, 18:36)
Aciu Balte,kad atkreipei demesi.As darau,kaip man patare temoje 31,7 lape.
Atrodo viska taip darau,kaip ten parodyta,bet nesigauna.

Tuomet gal bandyk susikurti albumą patikrintame puslapiuke. Pvz. fotki.com arba photobucket.com Arba bandyk kelti ne nuotrauką, o nuorodą. smile.gif
Atsakyti
Arbatinė "Švyturio jūra"

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 13, 21:58)
Arbatinė "Švyturio jūra"


Žavinga bigsmile.gif ...kruopstumas begalinis
Atsakyti
QUOTE(PACIOS @ 2009 05 13, 18:55)
Pagalbos  g.gif Bandau ikelti ir savo nuotraukas,bet kai ikeliu i supermamu langa atsiranda toks
uzrasas
Buvo aptiktos šios klaidos
Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami


Gal kas gali padeti.Ir dar klausimas ar ikelian langelyje as turiu matyti nuotrauka. g.gif  g.gif  g.gif


1. Kai foto kompe.
nueini į www.radikal.ru
ten yra mygtukas NARŠYTI (browse). paspaudi tą mygtuką, susirandi ir prikabini paveiksliuką.
tada spaudi mėlyną mygtuką ZAGRUZIT (rusiškai parašyta)
tada tau užkrauna ir išmeta paveiksliuką su daugybe nuorodų. nukopijuoji tą nuorodą, kuri parašyta žaliai KARTINKA V TEKSTE
nukopini nuorodą, tada atsidarai SM žinutės langelį ir nuorodą parkeli čia. žinutės langelyje bus tik nuoroda, o jau pačia forume- paveiksliukas
2. kai foto internetiniame psl
užeini ant jo, su dešiniu klavišu paspaudi ant jo
ten tau išmes savybės ar propertis, žiūrint kokia kalba pas tave internetas.
Tada nukopijuoji Vieta ar location, na vėl žiūri kas parašyta ir čia SM yra kai rašai IMG
paspaudi tą knopkę, išmeta lentelę, tada paimi ir įdedi tą visą ligą nukopijuotą adresą to paveiksliuko ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 13, 20:58)
Arbatinė "Švyturio jūra"

Džiuga+ labai šauni dėžutė 4u.gif turiu ir aš šią servetėlę, bet ji man iš pažiūros tokia labai primityvi buvo,- niekur jos nenaudojau g.gif o tu ją taip vykusiai pritaikei!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 13, 22:58)
Arbatinė "Švyturio jūra"



Wow user posted image Dziuga+ aplodismentai...labai sauni arbatine wub.gif is vis tavo visi darbeliai su cinkeliu smile.gif
Atsakyti
Dziuga nuostabi tavo arbatine dvelkianti jura kaip ir visi tavo nuostabus darbeliai. Didziausi aplodismentai tau ir lenkiu zemai galva 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 13 gegužės 2009 - 22:27
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 13, 21:58)
Arbatinė "Švyturio jūra"


Aš tai be žado... blink.gif ..Kai atgausiu amą..gal ir tinkamus žodžius parinksiu..bet dabar tai tik vieną galiu pasakyti..kad nerealiai gražu.. rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 13, 22:49)
Džiuga+ labai šauni dėžutė  4u.gif turiu ir aš šią servetėlę, bet ji man iš pažiūros tokia labai primityvi buvo,- niekur jos nenaudojau g.gif o tu ją taip vykusiai pritaikei!!! thumbup.gif

Dekoju visoms uz pagyras.Nebutina, bet malonu. Cia toks bajeriukas yra... biggrin.gif reikejo man pagrindo, kitka galvojau piest, tai vien del zuvedru dejau sios gabaleli, o svyturi iklijavau is kitos, nes norejau ryskesnio. biggrin.gif
Atsakyti
kiek graziu darbu,jei man ir nagai jau taip niezti, taip noriu ka grazaus pameistraut,pilna galva kiek minciu turiu,apsiginsiu diploma tai uzversiu darbais jus biggrin.gif blush2.gif doh.gif o visom po 4u.gif uz parodytus grozius wub.gif
et greiciau tas diplomas praeitu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Dar "Aguonas" noriu labai parodyti...

Laikrodukas su Retro darytas.

user posted image
Atsakyti
Džiuga+ ploja.gif Tikrai nerealiai gražūs abu darbeliai, be pirekaištų. Labai patiko arbatinės vidus. Čia toks ryžinis popieriukas? Ar tu jį baltą nudažei ir taip pritapei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 14 gegužės 2009 - 08:44