Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

senai rodziausi,bet imesiu keleta darbeliu,yra broku,bet kaip visad pastebiu,kai nebesugebu istaisyti doh.gif
rinkinukas mergaitej
user posted image
druskine
user posted image
ir molinis padeklas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -barsyle-: 13 gegužės 2009 - 11:55
grazus darbeliukai, druskine tokia aristokratiska labai smagi, padeklas ir grazus labai, vaikiskas rinkinukas wub.gif
cia vakar sumeistravau tokia sterile lengva arbatine , gavosi ale mociutes surinktom naturaliom zoleliu arbatelem susidet ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na, ir aš prisidedu prie sveikinimų "idejų miesteliui" 4u.gif

Labai patiko -barsyle- padėklas. good.gif
Ismene lėkštė taip pat puiki, o dar kai pirmas blynas ant stiklo, tai tiesiog labai pavykęs thumbup.gif
Jennifer, lėkštė su magnolija taip pat neliko nepastebėta. Tik vienas man dalykėlis užkliuvo, kad kairėj pusėj lapelis nukirptas pusiau, o jei jo iš viso nebūtų, tai atrodytų dar geriau 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 05 13, 12:56)
Jennifer, lėkštė su magnolija taip pat neliko nepastebėta. Tik vienas man dalykėlis užkliuvo, kad kairėj pusėj lapelis nukirptas pusiau, o jei jo iš viso nebūtų, tai atrodytų dar geriau 4u.gif  smile.gif

Ačiū, žinau, dėkui už pastebėjimą, man tas lapas irgi akis bado, stengiuosi nežiūrėti į tą pusę lotuliukas.gif kitus sugebėjau pataisyti, nieko nesimato, o šitą taisaiu taisiau, nenorėjau nusmailinti, galvojau jau taip bus gerai ir va rezultatas, ką dabar daryti, nebeiškrapštysiu blush2.gif
Atsakyti
O kur rasti "Ideju miesteli"?? blush2.gif
Atsakyti
Ogi va čia. ax.gif
Atsakyti
Na jau grazus Judu darbeliai, ir idejos saunios... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 13, 13:19)
Ačiū, žinau, dėkui už pastebėjimą, man tas lapas irgi akis bado, stengiuosi nežiūrėti į tą pusę  lotuliukas.gif  kitus sugebėjau pataisyti, nieko nesimato, o šitą taisaiu taisiau, nenorėjau nusmailinti, galvojau jau taip bus gerai ir va rezultatas, ką dabar daryti, nebeiškrapštysiu  blush2.gif

Manykim, kad jis taip žemyn užlinkęs, juk į gėlę žvelgiam iš viršaus smile.gif
Atsakyti
Amura - ir antrasis padeklas, super 4u.gif Seniai turiu sia servetele, bet niekaip as jos nepanaudojau vis dar. Tavo sprendimas puikus.

Barsyles molinis padeklas wub.gif

Ir as prisidedu prie sveikinimu Gabii ir Shrekiukei. Nuotaikinga sveitaine. Is savo patirties galiu patarti, jog svetaines kurimas ir tobulinimas - nuolatinis, nesibaigiantis kurybinis procesas - linkiu sekmes!
Atsakyti
Pagalbos g.gif Bandau ikelti ir savo nuotraukas,bet kai ikeliu i supermamu langa atsiranda toks
uzrasas
Buvo aptiktos šios klaidos
Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami


Gal kas gali padeti.Ir dar klausimas ar ikelian langelyje as turiu matyti nuotrauka. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Gal nuoroda yra netiksli, ji turi baigtis .jpg
Taip pat ne visi fotoalbumai yra tinkami publikuoti nuotraukas SM, gal turite kitą internetinį albumą, iš kurio pavyktų įkelti nuotraukas? Šiaip yra atskira tema apie nuotraukų talpinimą SM, todėl, jei tai nėra mano išvardintos priežastys, galbūt atsakymą rasi ten. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 13 gegužės 2009 - 18:17
Aciu Balte,kad atkreipei demesi.As darau,kaip man patare temoje 31,7 lape.
Atrodo viska taip darau,kaip ten parodyta,bet nesigauna.
Atsakyti