Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

saunu dziuga,man tai antika ir labai patinka sendinimas smile.gif
Atsakyti
sobieska, tikriausiai pas tave kažkoks kitas Sadolin, nes pas mane nė velnio taip neskyla schmoll.gif O čia tepta teptuku, ane?
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 05 07, 15:08)
sobieska, tikriausiai pas tave kažkoks kitas Sadolin, nes pas mane nė velnio taip neskyla schmoll.gif O čia tepta teptuku, ane?

Ne teptuku, kempinele ir...kita ranka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lukasta @ 2009 05 07, 14:01)
sobieska, kaip gražu wub.gif ,
ypač papirko tai, kad su sadolin'u taip puikiai pasendinai, ir tie alyviniai rėmelio pakraštėliai thumbup.gif

Lukasta, auksine salne nugis ACIU 4u.gif Tikrai man kazkokia svelnumo bangele dabar uzplaukusi...pauksciukai, gelytes biggrin.gif
Nieko, kirba labai viena ryski mintis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 14:39)
Ne teptuku, kempinele ir...kita ranka biggrin.gif


Braukei ar tapšnojai blink.gif Nu man mistika toks gražus skilinėjimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 05 07, 15:52)
Braukei ar tapšnojai blink.gif Nu man mistika toks gražus skilinėjimas 4u.gif

Tapsnojau greituoju budu biggrin.gif
Atsakyti
man irgi labai patiko vyninė, įmantriai padaryta thumbup.gif


o štai mano dėžutė



user posted image
Atsakyti
kokia vindeze, eina sau kokia fainulka ....
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 12:43)
visas sendinimas atliktas vienkomponenciu "sadolin"

Norėjau klaust kaip tepei, bet jau atradau atsakymą. Labai gražu ir spalviniai, ir skilimai wub.gif . Man taip neišeina kol kas, reiks treniruotis smile.gif .

Džiuga+, labai labai labai gražu. Man Antika visai patinka, ypač kai reikia smulkių skilimų, o tavo darbely ji išvis puikiai žiūrisi wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 15:13)
Tapsnojau greituoju budu biggrin.gif


Kaip mano mažasis pasakytų "boze boze" nu aukštasis pilotažas doh.gif O tai kaip taip padaryti gražiai, juk pamerki kempinėlę, tai užtapšnot užtenka tk tam tikram ploteliui g.gif
Atsakyti
turi greitai darbuotis.. vel i dazus ir tapsnoti, jei palauksi ilgiau matysis perejimas. arba jei per ilgai palauki ir vel tapsnoji tai gali atkelti daza. zodziu operatyviai smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 07 gegužės 2009 - 15:47
ai va dar gali buti kad stambus gaunasi trukiai nes dazai tirsti, truputeli praskieskit su vandenuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 07, 15:05)
saunu dziuga,man tai antika ir labai patinka sendinimas smile.gif

Man sis sendinimas labiau patinka,nei sadolin ax.gif .Labai grazi vynine tik vyno aplaistymui truksta biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif kad ilgai tarnautu thumbup.gif
Atsakyti