Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Gabii__ @ 2009 05 12, 21:51)
nu negerai dabar:)))galvojau temoje apsilankysit:)))))juokauju aisku..aciu:)

uzsuksim uszuksim ir i tema su visom vaisem user posted image
tik ruoskit ikurtuviu baliu thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
oi kaip mielai i per ta krepsi prasinesciau:))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 05 12, 22:02)
oi kaip mielai i per ta krepsi prasinesciau:))))

As tai temoje pasveikinsiu biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
sveikutes,norejau paklausti kur kaune perkate priemones dekupazui 4u.gif ax.gif
Atsakyti
zinokit mergaites didelis didelis aciu visom kas parase...net sugraudino... wub.gif tikrai smagu, kai sureguoja ir nebutinai graziu zodziu pamini..bet ir argumentuotai pakritikuoja, kad galetum tobuleti.labai labai smagu.
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 05 12, 07:42)
Jennifer, aš visom keturiom už skirtukus 4u.gif Šauni idėja, tinka dovanom ir vyrams smile.gif

Ačiū ax.gif Tinka žinoma, bet vyrai turi būti nors kiek skaitantys, pas mane tokių nerasta tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(bite @ 2009 05 12, 10:12)
Jennifer, demaskuosim mes Tave, turi kokį būrį nykštukų pagalbininkų...darbas, namai, mokslai ir tiek darbelių doh.gif

Nu neturiu aš tų nykštukų verysad.gif , va sėdžiu apsivertusi, akys baigia sulipti, tačiau kai atsigulu nemiegu, vis sukasi mintys, planai į ateitį, žodžiu nemigos priepuoliai prasideda, bet dekupažuoju tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Amura @ 2009 05 12, 10:39)
Kiek darbu  bigsmile.gif  skirtukai patiko ir lekste su magnolija nuostabi... wub.gif  idomus plauku sepetelis ax.gif

Didelis dėkui už pastebėjimą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(urupeja2 @ 2009 05 12, 13:05)
jeniffer tie skirtukai  wub.gif  ypac tas juodas  4u.gif

ačiū

OWERTI, jau dėželė nereali, net ir aš savo sulipusiomis akimis įžiūrėjau ir butelaitis su kriauklėmis(bent jau man taip pasirodė) labai patiko, čia tau 4u.gif

Noriu pasveikinti Gabii ir shrekiukę su įkurtuvėmis, šaunuolės darbštuolytės, ir kaip jūs taip visur spėjate, čia jums 4u.gif 4u.gif tik nenuskriskite su jais, smilgytės smile.gif Sudarykite sąrašiuką kurių darbelius priimsite į savo parduotuvėlę biggrin.gif
O čia dovanėlės įkurtuvių proga skrenda pas jus
user posted image
Noriu pasigirti kad man šiandien kelionė nusisekė šauniai, dabar jau bėgsiu miegoti, nes kažkas darosi negero kai miego trūkumas, net pirštai nebeklauso, na, man tai nebūdinga, ryškus nukrypimas lotuliukas.gif
Labanaktukas visoms wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 12 gegužės 2009 - 22:35
Jeigu galima, pasirodysiu ir aš. Mano pirmasis darbelis ant stiklo. Labai norėčiau sulaukti kritikos, pastebėjimų, patarimų ir t.t. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2009 05 13, 07:03)
Jeigu galima, pasirodysiu ir aš. Mano pirmasis darbelis ant stiklo. Labai norėčiau sulaukti kritikos, pastebėjimų, patarimų ir t.t.  blush2.gif

Tai kad viskas labai gražu asmeniškai man thumbup.gif Nebent būčiau motyvą šiek tiek kilstelėjusi ir kairėn pasukusi, tačiau gal taip nusifotografavo, stiklas jau toks dalykas yra. Gražu, šanuolė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2009 05 13, 08:03)
Jeigu galima, pasirodysiu ir aš. Mano pirmasis darbelis ant stiklo. Labai norėčiau sulaukti kritikos, pastebėjimų, patarimų ir t.t.  blush2.gif

bigsmile.gif kokios dar kritikos...tiesiog idialu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 13, 08:30)
bigsmile.gif  kokios dar kritikos...tiesiog idialu wub.gif



pritariu dvigubai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2009 05 13, 08:03)
Jeigu galima, pasirodysiu ir aš. Mano pirmasis darbelis ant stiklo. Labai norėčiau sulaukti kritikos, pastebėjimų, patarimų ir t.t.  blush2.gif


Pritariu. Labai šaunus darbelis 4u.gif Man labai gražu clap_1.gif
Atsakyti
ismene,labai grazus darbas ir spalvos suderintos.Tiesiog puiki lėkstė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti