Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

net nezinau gal cia tokie dalykai vistik ne i tema g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Maša, nežinau, ar į temą, bet aš tiesiog sužavėta bigsmile.gif
Atsakyti
Maša, labai gražu wub.gif
O cia mano ilgai gimdytas padėklas
user posted image
ir meškiukiška dėžutė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 07, 15:35)
Mazai kas deda vyniniu... Idesiu seniau padaryta, bet man labai faina vyndeze.  ax.gif Cia sendinta, daugelio taip nemegstama antika smile.gif, bet man tai gerai cia ji.

user posted image [img]


Visu darbeliai thumbup.gif
Bet man pats nerealiausias sitas wub.gif Labai labai grazus!
Jei gali, Džiuga+, gal gali parodyti, kokia priemone skaldei dezute? Labai dailiai suskile mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=deimushka,2009 05 12, 18:03]
uz padekla didziausi aplodismentai...laaaaaaaaabai grazus darbas...graziai atliktas.neveltui ilgai dirbai...saunuole... wub.gif
dezute irgi garzi, bet su padeklu jau nebeiseina lyginti:)
Atsakyti
Deimushka - didziausi komplimentai, zavus darbeliai 4u.gif
Atsakyti
O deimushka labai liuks padėklas, aš į šitą servetėlę žiūrėjau žiūrėjau bet taip ir neužsisakiau smile.gif matyt vizijos neturėjau, ale kai tavo darbą pamačiau tai reiks man žiūriu kad užsisakyt doh.gif Labai fainos tos kriese servetėlės, jinai juk iš ten? aš tai irgi jau vieną panaudojau antikvarinę servetėlę lotuliukas.gif gal po poros dienelių pasirodysiu ir aš.
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2009 05 12, 18:40)
Visu darbeliai  thumbup.gif
Bet man pats nerealiausias sitas  wub.gif  Labai labai grazus!
Jei gali, Džiuga+, gal gali parodyti, kokia priemone skaldei dezute? Labai dailiai suskile  mirksiukas.gif

Dėkoju ax.gif Čia "Antika" ,ta pati iš artmanijos. Skirtingai tepta užtat taip ir skilę.
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 05 12, 23:33)
kokia fainuolė dėžutė su poniuke, kvarbatkos labai į temą  thumbup.gif

ačiu 4u.gif ,mano dukterėčia pamišus dėl poniu lotuliukas.gif

QUOTE(Amura @ 2009 05 13, 00:32)
fainuoliska dezute  thumbup.gif  ir buteliukai ciki, labai fainas tas jurinis  wub.gif

4u.gif dėkui

QUOTE(rimute7 @ 2009 05 13, 01:29)
O dėžutė kokia žaisminga thumbup.gif  Ir buteliukai man patiko bigsmile.gif Ypač tas rudas, taip prie formos tinka spalva ir piešinys wub.gif

4u.gif ačiū ,kažkaip ant butelių užsikabinau lotuliukas.gif

Gabii__darbeliai nerealus wub.gif raktinė thumbup.gif ir čia kaip suprantu tik maža dalelė tavo darbų ,jei teisingai supratau tai ten ir shrekiukes darbeliu yra thumbup.gif ,smagus puslapiukas , gerų jums idėjų 4u.gif
Atsakyti
QWERTI - aciu:)bus darbeliu..laukiam temos patvirtinimo ir kelsim taip darbus...vis dienorastis bus pildomas:)tas psl paleistas tik sekmadieni:)))nespejam visko iskart:)
Atsakyti
[quote=Gabii__,2009 05 12, 19:44]
[quote=deimushka,2009 05 12, 18:03]
uz padekla didziausi aplodismentai...laaaaaaaaabai grazus darbas...graziai atliktas.neveltui ilgai dirbai...saunuole... wub.gif
dezute irgi garzi, bet su padeklu jau nebeiseina lyginti:)
[/quote]

Ačiū, labai džiugu, kad patiko 4u.gif

[quote=Sirse666,2009 05 12, 19:57]
Deimushka - didziausi komplimentai, zavus darbeliai 4u.gif
[/quote]

Dėkui 4u.gif

[quote=Avijacija,2009 05 12, 20:13]
O deimushka labai liuks padėklas, aš į šitą servetėlę žiūrėjau žiūrėjau bet taip ir neužsisakiau smile.gif matyt vizijos neturėjau, ale kai tavo darbą pamačiau tai reiks man žiūriu kad užsisakyt doh.gif Labai fainos tos kriese servetėlės, jinai juk iš ten? aš tai irgi jau vieną panaudojau antikvarinę servetėlę lotuliukas.gif gal po poros dienelių pasirodysiu ir aš.
[/quote]

Ačiū, taip ši servetele iš ten, tik iš pradžių nežinojau kur ją panaudoti, šis padėklas turėjo būt su mėlynem, jau ir servetėlė išplėšyta buvo, o paskui kažkaip staigiai idėja kilo ir gavosi taip ax.gif
Atsakyti
ir aš prisidedu prie sveikinimų Gabii ir shrekiukei - puslapis toks su daug geros nuotaikos wub.gif 4u.gif
Atsakyti