Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(bite @ 2009 05 12, 10:12)
Sveikutės, auksarankės 4u.gif
Aibė gražių darbų, įdomių idėjų. Dėkui visoms už galimybę paganyti akis, pamaloninti sielą 4u.gif
Rimut, kitos kūrėjos ir netrina vašku, imituodamos mechaniškai nusitrynusį daiktą...Taigi, galima ir taip, ir taip. Juk kai daiktas "pasensta" briaunose ir iškilumuose natūraliai, jo prieš tai žvake irgi nieks neglosto... Nedrąsūs Tavo darbai, bet subtilūs tuo pačiu mirksiukas.gif Dėkui užu linksėjimus mirksiukas.gif
Jennifer, demaskuosim mes Tave, turi kokį būrį nykštukų pagalbininkų...darbas, namai, mokslai ir tiek darbelių doh.gif


o gal kur nors yra aprašymas, kaip tuos kampelius gražiai nutrint blush2.gif aš bandžiau su švitriniu bet nelabai jau gražiai gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kandi @ 2009 05 11, 14:32)
Labukas visoms darbštuolytėms  4u.gif


sveiki 4u.gif , perziurejau ir kitus darbelius esancius nuorodoj, labai faina piestukine ir laistytuvas thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 05 12, 11:49)
Visa laimė, kad mano daržas vidury kiemo lotuliukas.gif . Tai pertraukėlių metu spėju dar ką nors ir nudažyti ar nulakuot ax.gif . Sėkmės ir daug kūrybinių minčių thumbup.gif  4u.gif


Dėkui, ir tau to paties 4u.gif Vis dar audžiu mintį dėl padekupažinimo kur nors Aukštaitijos pievoje mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Tina Les,2009 05 12, 11:53]

mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kadangi visos darbštuolės užsiėmusios konkursu , o aš senokai čia nesigyriau tai štai
poniukės dėžutė ax.gif
user posted image
o čia butelis nuo jūros ax.gif
user posted image
ir dar buteliukas smile.gif
user posted image
paspaudus nuotraukos pasididina

visoms pradedančioms sėkmės, daugiau drąsos ir pasitikėjimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo QWERTI: 12 gegužės 2009 - 12:12
kokia fainuolė dėžutė su poniuke, kvarbatkos labai į temą thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, auksarankės,

Prisižiūrėjau grožybių, kad net pavydu pasidarė ax.gif

Aš dekupažą dariau tik kelis kartus, tad dar nedrąsu dėti pasirodymui, bet... labai kaupiuosi biggrin.gif

Norėjau pasiteirauti, gal žinote, kur galima įsigyti medinių nuotraukų rėmelių su platesniais rėmukais (dekupažo parduotuvėse tai visi šie mediniai daikteliai labai brangiai kainuoja unsure.gif

Būsiu labai dėkinga, jei parašysite į AŽ 4u.gif
Atsakyti
jeniffer tie skirtukai wub.gif ypac tas juodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydroji @ 2009 05 12, 13:48)

Norėjau pasiteirauti, gal žinote, kur galima įsigyti medinių nuotraukų rėmelių su platesniais rėmukais (dekupažo parduotuvėse tai visi šie mediniai daikteliai labai brangiai kainuoja  unsure.gif

Būsiu labai dėkinga, jei parašysite į AŽ  4u.gif

Vilniuje - dailininkų parduotuvėje Jogailos g, prie sankryžos su Pylimo g., kainos nuo 6 lt be stikliuko ir nugarėlės, bet ten vietoj nebrangiai ir greitai įdeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(QWERTI @ 2009 05 12, 14:11)


fainuoliska dezute thumbup.gif ir buteliukai ciki, labai fainas tas jurinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 05 12, 13:23)
Vilniuje - dailininkų parduotuvėje Jogailos g, prie sankryžos su Pylimo g., kainos nuo 6 lt be stikliuko ir nugarėlės, bet ten vietoj nebrangiai ir greitai įdeda  mirksiukas.gif



Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(QWERTI @ 2009 05 12, 13:11)
Sveikos merginos,  kadangi visos darbštuolės užsiėmusios konkursu , o aš senokai čia nesigyriau tai štai
poniukės dėžutė  ax.gif

ir dar buteliukas  smile.gif
[
visoms pradedančioms sėkmės, daugiau drąsos ir pasitikėjimo  4u.gif



Ačiū už linkejimus 4u.gif
O dėžutė kokia žaisminga thumbup.gif Ir buteliukai man patiko bigsmile.gif Ypač tas rudas, taip prie formos tinka spalva ir piešinys wub.gif
Atsakyti