Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Jennifer @ 2009 05 11, 21:54)
Neleido visų nuotraukyčių sudėti į vieną postą, tai rašau antrą  blush2.gif
Liko skirtukai knygoms, man kažkaip jie dabar ant bangos  tongue.gif
user posted imageuser posted image


sitie nuostabus 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
rimute7, man pirmasis šepetukas su mergyte ir tulpe labai gražus, toks paprastai tyras ir skoningas thumbup.gif Šaunuolė mirksiukas.gif
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 12, 00:34)
sitie nuostabus 4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Čia vienas ir tas pats, tik abi skirtingos pusės,ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 05 11, 23:36)
Na ka, rodausi ir aš blush2.gif

Man viskas yra ir bus grazu, kur vaidensis babulkos su tulpem. wink.gif
Atsakyti
Jennifer, aš visom keturiom už skirtukus 4u.gif Šauni idėja, tinka dovanom ir vyrams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 12, 01:34)
sitie nuostabus 4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aha bigsmile.gif smeige ir tau i aki sitie, neveltui 1 vieta skyriau rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Jennifer,2009 05 12, 05:19]
rimute7, man pirmasis šepetukas su mergyte ir tulpe labai gražus, toks paprastai tyras ir skoningas thumbup.gif Šaunuolė mirksiukas.gif

Dėkui už pagyrimą 4u.gif . Bandau kiek pramiklinti ranka, kad Bitelės pamokymai nenueitu veltui blush2.gif . Linkejimai BITEI wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2009 05 12, 08:42)
Man viskas yra ir bus grazu, kur vaidensis babulkos su tulpem. wink.gif


Ačiū 4u.gif Tikrai malonu, kad atkreipiau ir Tavo dėmesį blush2.gif . Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
rimute7, man labai patiko sepetelis ir sprendimas toks originalus: vienoje puseje vietoje tulpes - sepetelio sereliai thumbup.gif
Abu darbeliai labai subtilus ir skoningi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina Les: 12 gegužės 2009 - 09:19
Sveikutės, auksarankės 4u.gif
Aibė gražių darbų, įdomių idėjų. Dėkui visoms už galimybę paganyti akis, pamaloninti sielą 4u.gif
Rimut, kitos kūrėjos ir netrina vašku, imituodamos mechaniškai nusitrynusį daiktą...Taigi, galima ir taip, ir taip. Juk kai daiktas "pasensta" briaunose ir iškilumuose natūraliai, jo prieš tai žvake irgi nieks neglosto... Nedrąsūs Tavo darbai, bet subtilūs tuo pačiu mirksiukas.gif Dėkui užu linksėjimus mirksiukas.gif
Jennifer, demaskuosim mes Tave, turi kokį būrį nykštukų pagalbininkų...darbas, namai, mokslai ir tiek darbelių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 12 gegužės 2009 - 10:13
Kiek darbu bigsmile.gif skirtukai patiko ir lekste su magnolija nuostabi... wub.gif idomus plauku sepetelis ax.gif
Atsakyti
[quote=bite,2009 05 12, 11:12]
Sveikutės, auksarankės 4u.gif
Aibė gražių darbų, įdomių idėjų. Dėkui visoms už galimybę paganyti akis, pamaloninti sielą 4u.gif

Na va, pagaliau ir bitutės išskrido wub.gif . Kol kas dar rankas lavinu, bandau turimus "resursus" papuošti, minčių pasisemti blush2.gif . Bet manau, kad atėjo laikas "rimtesnių medinukų" kraitį didint ax.gif . Tik labai nedrąsu mirksiukas.gif blush2.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Tina Les @ 2009 05 12, 10:18)
rimute7, man labai patiko sepetelis ir sprendimas toks originalus: vienoje puseje vietoje tulpes - sepetelio sereliai  thumbup.gif
Abu darbeliai labai subtilus ir skoningi  wub.gif


Ačiū, Tina Les blush2.gif 4u.gif Nesnaudžiam?! Abi ax.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 05 12, 11:44)
Ačiū, Tina Les blush2.gif  4u.gif Nesnaudžiam?! Abi ax.gif  4u.gif  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Bandau nesnaust, bet vasara ir geras oras neleidzia mirksiukas.gif tokiu metu pasiilgstu rudeniniu vakaru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2009 05 12, 11:47)
drinks_cheers.gif  Bandau nesnaust, bet vasara ir geras oras neleidzia  mirksiukas.gif  tokiu metu pasiilgstu rudeniniu vakaru  doh.gif



Visa laimė, kad mano daržas vidury kiemo lotuliukas.gif . Tai pertraukėlių metu spėju dar ką nors ir nudažyti ar nulakuot ax.gif . Sėkmės ir daug kūrybinių minčių thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti