Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Jennifer @ 2009 05 11, 21:54)

Tai prisidirbai, ania mirksiukas.gif biggrin.gif
Reikia gi apdovanojimus tau isskirti
Pirma vieta mano vertinimu skaleje atitenka (tam tam tammmm tadam) juodiems skirtukams.
Garbinga antra vieta atitenka...remeliui padabintam neuzmirstuolemis
Ne ka maziau vertinga treciaja vieta uzima...................................................................................................................................................................................(neapsisprendziu) g.gif stiklo lekste su magnolija ar krikstynu rinkinukas.Ai, vnz.abi cool.gif
Atsakyti
[quote=Jennifer,2009 05 11, 21:54]
Laaaaabai gražūs visi darbeliai 4u.gif , ypač patiko lėkštė su magnolijom, dievinu aš jas, gal todėl ir patiko labiausiai thumbup.gif Dar labai patiko žvakė ir padėkliukas
O jei nėra sudėtinga papasakokit kaip ant žvakių dekupažuojat? Ar reikia prieš klijuojant motyvą dažyti, užklijavus motyvą lakuoti? Na kaip? g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 11 gegužės 2009 - 21:25
QUOTE(urupeja2 @ 2009 05 11, 15:46)
arbatos dezute fainulka is vidaus atrodo kad tas arbatinukas su puodeliu nutapytas o gal cia taip ir padaryta g.gif  smile.gif


nea arbatinukas priklijuotas tik aplinkui tamsiau patepliojau, todėl gal taip ir atrodo blush2.gif

QUOTE(Andren @ 2009 05 11, 16:40)
Jo manau kad cia viduje ir yra tapyta  mirksiukas.gif ,o su kuo sendinimas darytas blush2.gif ,man toks patinka mirksiukas.gif


Sendinimas tai "Antika", o man kuo toliau tuo labiau jis ne prie širdies darosi.... g.gif bet pasižiūrėsim gal čia tik laiko klausimas ax.gif

o gal kas kritikos kokios pasakys? o tai jau pradėsiu manyti kad viskas gerai.....ar labai į lankas nenuvažiavau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kandi: 11 gegužės 2009 - 21:23
Nu merginos, nesitikėjau tiek pagyrų.... Ačiū Jums visoms be galo!!!!!!!!!!!! wub.gif
Nelabai aš čia daug dirbau, tiesiog ilgokai nesirodžiau blush2.gif
Sobieska, pirmos vietos prizininkės mano biggrin.gif Visa kita dovanoms, vat lotuliukas.gif
Žvakę dekoruoti manau kaip nieką paprasta, yra spec. klijai, tad su jais ir klijuoji, daugiau nieko nei prieš tai nei po to aš nedarau. O tie klijai neleidžia paveikslėliui sudegti degant žvakei thumbup.gif
Skirtukus pirkau, jų daug kur yra, turiu mintyje spec. parduotuvėse mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 11 gegužės 2009 - 21:32
Jennifer, na pasaka, viskas taaaip gražu! 4u.gif O tokius skirtukus pirmąkart matau... Iš kur tokių gauti dekoravimui? blush2.gif
Oi, atrodo nespėjau paklausti, o jau atsakyta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashypsena: 11 gegužės 2009 - 21:34
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 11, 22:30)

Žvakę dekoruoti manau kaip nieką paprasta, yra spec. klijai, tad su jais ir klijuoji, daugiau nieko nei prieš tai nei po to aš nedarau. O tie klijai neleidžia paveikslėliui sudegti degant žvakei  thumbup.gif


Jei nesudėtinga, kaip jie vadinasi klijai?
Atsakyti
QUOTE(lebut @ 2009 05 11, 21:33)
Jei nesudėtinga, kaip jie vadinasi klijai?

Va tokie
user posted image
o jų rasti gali ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 11 gegužės 2009 - 21:47
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 11, 22:30)
Sobieska, pirmos vietos prizininkės mano  biggrin.gif  Visa kita dovanoms, vat  lotuliukas.gif


Ale matai kaip tave jauciu biggrin.gif ...idomu ka tai galetu reiksti g.gif
Gerai, eik dirbt, nes labai patiko prizines vietas skelbti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 11, 22:44)
Va tokie

Dėkui, reiks Vilniuje paieškoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 11, 21:53)
Ale matai kaip tave jauciu biggrin.gif ...idomu ka tai galetu reiksti g.gif
Gerai, eik dirbt, nes labai patiko prizines vietas skelbti laugh.gif

Nea, nedirbsiu, eisiu miegoti, nes ryt laukia ilgas kelias, jau MB varo mane miegoti, sako paskui užmigsi už vairo lotuliukas.gif
lebut, nėra už ką, sėkmės ieškant ir darbuojantis, jei nerasi Vilniuje, atlėk iki mūsų mirksiukas.gif
Žinote, žiūriu aš į tą žvakę ir mąstau, gal man ją dar su auksiuku papuošti, pataškuoti, kaip sakote? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 11 gegužės 2009 - 22:06
Labai grazus Jennifer darbeliai, yptingai lekste su magnolija ir skirtukai su balerinom, tikrai originalus gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furija: 11 gegužės 2009 - 22:30
Na ka, rodausi ir aš blush2.gif
http://s41.radikal.r...81da36f3bcd.jpg
http://s40.radikal.r...158b8ecdf29.jpg
ir veidrodėlis prie seniau dailinto šepečio
http://s44.radikal.r...b8f3ff37c1d.jpg
http://s53.radikal.r...b354e27be9c.jpg. Bandziau pazaist su Krakle blush2.gif
Dar bandziau "nutrynimus" daryt, bet prieš dažymą nepatryniau su žvake blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 11 gegužės 2009 - 22:39