Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

Ingusia ir Dziuga jums aplodismemtai. labai subtilu ir idomu! thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Kandi,2009 05 11, 14:32]
Labukas visoms darbštuolytėms 4u.gif

ateinu ir aš pasirodyti kaip atnaujinau mamos rėmelius ax.gif

Labai gražūs, natūralūs, neperkrauti rėmeliai 4u.gif spalva parinkta super
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 05 11, 14:10)
Kandi, o kokia spalva dažyti rėmeliai? Man asmeniškai, tai tokia graži mediška spalva nuotrauksoe atrodo 4u.gif


ten truputi maišytos spalvos... pagrindas balta o paskui dar dėjau raudonai-rusvo pigmento ... čia eksperimento būdu spalva buvo daroma kad tiktų prie bendro interjero ax.gif stengiausi o jau gavosi kaip gavosi blush2.gif
Atsakyti
arbatos dezute fainulka is vidaus atrodo kad tas arbatinukas su puodeliu nutapytas o gal cia taip ir padaryta g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2009 05 11, 16:46)
arbatos dezute fainulka is vidaus atrodo kad tas arbatinukas su puodeliu nutapytas o gal cia taip ir padaryta g.gif  smile.gif

Jo manau kad cia viduje ir yra tapyta mirksiukas.gif ,o su kuo sendinimas darytas blush2.gif ,man toks patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2009 05 11, 17:40)
Jo manau kad cia viduje ir yra tapyta  mirksiukas.gif ,o su kuo sendinimas darytas blush2.gif ,man toks patinka mirksiukas.gif

manau kad "antika'' g.gif
Atsakyti
Ir ko gi jūs čia tik nepridėjote. Laaaaaaabai patiko sagės, Ingusia31, gaila ryte nespėjau pamatyti.... Reikės į kursus prašytis blush2.gif
Žinokite nepamenu kieno, bet labai patiko darbeliai, nu gražūs visi, druskinė, dėžutė, arbatinė, rėmeliai ir t.t. ir t.t. Tikrai kiekvienas darbelis šiltas, dvelkiantis darbu, meile bei švelnumu.
Senokai aš rodžiausi savo darbelius, nedaug ką padariau, tokių smulkmenėlių, tikiuosi labai neišpeiksite blush2.gif
Atsiprašau kad daug vietos užimsiu rolleyes.gif
kartais protas pasisuka, nusidekupažinau savo užrašų knygelę lotuliukas.gif
user posted imageuser posted image
pakabukas
user posted image
Lėkštė
user posted image
Rėmeliai
user posted imageuser posted image
žvakė su padėkliuku krikšto dukrai pirmosios komunijos proga
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Jenifer grazu nieko nepridursi 4u.gif
Atsakyti
Neleido visų nuotraukyčių sudėti į vieną postą, tai rašau antrą blush2.gif
Liko skirtukai knygoms, man kažkaip jie dabar ant bangos tongue.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
viskas karsta.gif
Atsakyti
Jennifer, mane neuzmirstuoles paverge wub.gif
Atsakyti
[quote=Jennifer,2009 05 11, 21:54]
Nu ir darbeliu gausybe,kada jus spejate tiek pridaryti mirksiukas.gif ax.gif ,skirtukai thumbup.gif 4u.gif ,gal kad neresnis darbelis labai patiko, ant skirtuku nepamenu kada maciau g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Jennifer, labai grazus darbeliai thumbup.gif 4u.gif ! Ir kiek daug! Tai smagu buvo dirbti. Visi darbeliai grazus, taciau sudomino knygu skirtukai bigsmile.gif . Idomu, jie perkami ar juos gaminai pati ? Noreciau savo kriksto dukrai pridaryti ax.gif
Atsakyti