Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

QUOTE(Amura @ 2009 05 11, 10:45)
Aha reikes padirbet, pakol rudis visas pasalinsi  biggrin.gif


O kai rūdis pašalinamos švitriniu, tik tada galima jau galima gruntuoti? O kaip toliau? Dažai akriliniai?
Atsakyti
Dziuga labai idomi dezute, o is seniau uzstrigo tokia mazyte masos dezute sirdele smile.gif Sekmes abiem
Atsakyti
Gražių darbelių per savaitgalį jūs čia pridarėt..Dabar net akyse mirguliuoja..Viskas patiko.. ax.gif

Bet labiausiai įstrigo Mašos širdelės dežutė.. rolleyes.gif ..Šiąnaktį dar sugebėjau tą dežutę ir susapnuoti..Tavo vyras bandė man ją parduoti..paslapčia nuo tavęs... lotuliukas.gif
Ingusios31 sagės..kaip visada nerealiai gražios...romantiškos.. ax.gif
Džiugos dėžutė labai miela...tokia kitokia..nepaprasta..tikra tokia pilna pačių gražiausių prisiminimų.. smile.gif
Atsakyti
mamuk indriuk 4u.gif rimute7 4u.gif salne 4u.gif
ACIU MERGAITES wub.gif
Atsakyti
Džiuga+ dezute nepaprasta... thumbup.gif

Ingusia31 ka cia ir pridursi biggrin.gif kaip visada thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(lebut @ 2009 05 11, 11:55)
O kai rūdis pašalinamos švitriniu, tik tada galima jau galima gruntuoti? O kaip toliau? Dažai akriliniai?

Tai aisku kad tik po rudziu pasalinimo gruntuojasi smile.gif , nes jai ant rudziu uztepsi grunto, tai jokios is to naudos vistiek viska pakels smile.gif Dazai akriliniai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amura: 11 gegužės 2009 - 10:56
Ingusia su savo papuosalais visada zavi o dziuga maloniai stebina savo darbeliais ta vyndeze istrigusi ir sita prisiminimu dezute nuostabu thumbup.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Dziuga, o cia ryzinis klijuotas ant tos dezutes, nes panasu esu maciusi ryzini pop. is italisku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 11 gegužės 2009 - 12:17
[quote=Džiuga+,2009 05 11, 10:48]
Dailios sagės, pažiūriu vis, atrodo neužtektų kantrybės karoliukus prisiuvinėt biggrin.gif

„Prisiminimų dėžutė“
Dėžutės dangtelis turi stiklą, galima įdėti 4 nuotraukėles arba tiesiog palikti dangtelį.


Labai grazi ir idomi dezute thumbup.gif g.gif ! Jeigu cia ryzinis, tai ant kokios spalvos pagrindo klijuota g.gif ? Labai idomus spalvinis sprendimas drinks_cheers.gif !
Atsakyti
lebut, labai gražu, ir aš prisidedu prie gausių pagyrų thumbup.gif

Džiuga, na, mano akiai gal šiek tiek per tamsu, bet bendras įspūdis geras, originaliai atrodo ir iš tiesų "sena" dėžutė. Labai pagyvintų įdėtos nuotraukytės bigsmile.gif

Žydraake, labai mielos prieskoninės, aš taip pat neatsispiriu pagundai daryti tiesiai ant medžio, kurį mėgstu (natūralią jo spalvą). smile.gif

Ingusios sagės, kaip visada, labai dailios. Man įstrigusi yra ta mėlynoji, žėrinti, tokia paslaptinga (magiška) ir tuo pačiu solidi. smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 11 gegužės 2009 - 12:51
[quote=rimute7,2009 05 11, 13:45]
[quote=Džiuga+,2009 05 11, 10:48]
„Prisiminimų dėžutė“
Dėžutės dangtelis turi stiklą, galima įdėti 4 nuotraukėles arba tiesiog palikti dangtelį.
Labai grazi ir idomi dezute thumbup.gif g.gif ! Jeigu cia ryzinis, tai ant kokios spalvos pagrindo klijuota g.gif ? Labai idomus spalvinis sprendimas drinks_cheers.gif !
[/quote]
Taip, čia ryžinis, klijuotas dugne ant tamsios sp., o dangtelis buvo dažytas baltai ir tada klijuota. Aš vis tiek tikiuosi, kad savininkas dės foto ir dangtelis tik puoš atdarą dėžutę, gales mainyti kuria nori puse.
Atsakyti
Medinė lėkštutė.
user posted image
Nesimato šioje nuotraukoje, bet dariau suskeldėjimus.
Va gal šitoje geriau matysis mirksiukas.gif
user posted image
Jei rasiu foto įkelsiu parodyti kaip atrodė prieš darymą.
Na va radau ir nerestauruotą:
user posted image

Jau nepykit, kad tiek daug vietos užimu su nuotraukomis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 11 gegužės 2009 - 13:33
Labukas visoms darbštuolytėms 4u.gif

ateinu ir aš pasirodyti kaip atnaujinau mamos rėmelius ax.gif

PRIEŠ
user posted image ir PO user posted image
o jei smalsu ČIA truputi detaliau kaip kiekvienas rėmelis darytas 4u.gif

ir jūsų įvertinimui dėžutė arbatai susidėti, pirmą syk pabandžiau kažką pateplioti viduje ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kandi: 11 gegužės 2009 - 13:40
Kandi, o kokia spalva dažyti rėmeliai? Man asmeniškai, tai tokia graži mediška spalva nuotrauksoe atrodo 4u.gif
Atsakyti