Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

Dabar tuberkuliozes protrukis Lietuvoje, jeigu ka. Dispanseriuose vietos nera. Apgydo, iki to, kad kitu neuzkrestu, ir paleidzia. O kiek dar nezino, kad serga doh.gif Manau, bent nuo jos reiketu paskiepyti. Pastebekite, kaip prie parduotuviu, alaus kiosku ant zemes prispjaudyta skrepliu. Taip lengva visokio brudo parsinesti namo. Vaikai chigienos tikrai nesilaiko doh.gif Manau, nuo sito bent reiketu paskiepyti.

Apie tokius kaip nuo kiauliu gripo, kur neistirti net, isvis patyliu.


Beja, nemanykite, kad apie skiepu zala kalbama siaip sau. Kaip ir apie ju nauda. Tai gali buti farmaciju kompaniju itaka, kurios gamina vaistus nuo TBC, nuo kiaulytes, nuo hepatito...Nuo tu ligu, kuriu pasiskiepijus galima sekmingai isvengti.... tongue.gif

Todel as neskubeciau taip kategoriskai teigti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 26 vasario 2010 - 13:21
QUOTE(jurstai @ 2009 11 17, 11:33)
yra viso labo politika, iš kurios farmacijos kompanijos kraunasi pinigus...

Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 26, 13:46)
Dabar tuberkuliozes protrukis Lietuvoje, jeigu ka. Dispanseriuose vietos nera. Apgydo, iki to, kad kitu neuzkrestu, ir paleidzia. O kiek dar nezino, kad serga  doh.gif Manau, bent nuo jos reiketu paskiepyti. Pastebekite, kaip prie parduotuviu, alaus kiosku ant zemes prispjaudyta skrepliu. Taip lengva visokio brudo parsinesti namo. Vaikai chigienos tikrai nesilaiko  doh.gif Manau, nuo sito bent reiketu paskiepyti.

Apie tokius kaip nuo kiauliu gripo, kur neistirti net, isvis patyliu.
Beja, nemanykite, kad apie skiepu zala kalbama siaip sau. Kaip ir apie ju nauda. Tai gali buti farmaciju kompaniju itaka, kurios gamina vaistus nuo TBC, nuo kiaulytes, nuo hepatito...Nuo tu ligu, kuriu pasiskiepijus galima sekmingai isvengti.... tongue.gif

Todel as neskubeciau taip kategoriskai teigti...


tai kad būtent tuberkuliozės skiepas ir yra vienas iš neveiksmingiausių,visus naujagimius skiepija,o kiek vaikų serga tbc doh.gif ,jūs gal nežinot,ir sunkiomis formomis taip pat,deja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvina: 26 vasario 2010 - 15:14
QUOTE(Salvina @ 2010 02 26, 16:13)
tai kad būtent tuberkuliozės skiepas ir yra vienas iš neveiksmingiausių,visus naujagimius skiepija,o kiek vaikų serga tbc doh.gif ,jūs gal nežinot,ir sunkiomis formomis taip pat,deja unsure.gif



o kiek vaiku serga? Gal turi statistika, nes as radau tik statistika suaugusiuju tarpe.

Taip, skiepas vienas nefektyviausiu, visi saltiniai apie tai raso, kad neapsaugo nuo uzsikretimo tuberkuliuoze. Ir nuo sunkiausiu jos formu ne 100 proc. apsaugo, nuo meningito lyg apie 70 proc., bet vis del to apsaugo.

maziems vaikams uzsikretus TBC 50 proc. tikimybe, kad ji pereis i atvira forma ar nueis i kuria nors kita kuno dali (kaulus, smegenis), o tai jau sunkiai pagydoma ir galima mirtis.
Po skiepo dazniausiai buna tik viena komplikacija - limfodenitas, reciau saltasis abscesas ar kaulu ostitas.

Net jei tureciau vaiku sergamumo tuberkuliuoze statistika ir komplikaciju nuo skiepo statistika vistiek butu sunku priimti sprendima skiepyti ar ne, nes niekada negali zinoti kaip tai pasibaigs.

Atsakyti
QUOTE(*Soleo* @ 2010 02 26, 21:07)
o kiek vaiku serga? Gal turi statistika, nes as radau tik statistika suaugusiuju tarpe.


Statistikos neturiu,bet susiduriu su tokiais vaikais savo darbe(nes atlieku tam tikrus tyrimus).Be to,dabar ir straipsnių apie tai buvo pasirodę
Atsakyti
Tai paziurekite, kokia forma tie vaikai serga...Nes buvo paskiepyti...
Man del tokios ligos, kuria labai lengva uzsikresti, kai tiek asocialiu spjaudanciu ir kosinciu aplink, uztenka ir ne 100 proc. tikimybes. Gaila, kad ne 100, bet dziaugiuosi, kad bent tiek galima padaryti. "Neriamete, siuo atveju, farmacijos verslo, remiate mazu dailiu karsteliu versla"
Papildyta:
QUOTE(Salvina @ 2010 02 26, 15:13)
tai kad būtent tuberkuliozės skiepas ir yra vienas iš neveiksmingiausių,visus naujagimius skiepija,o kiek vaikų serga tbc doh.gif ,jūs gal nežinot,ir sunkiomis formomis taip pat,deja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 27 vasario 2010 - 15:47
Tai aš mačiau,kokiomis formomis,jau rašiau,kad kai kurie sunkiomis unsure.gif na,gal tos sunkesnės formos dėl to,kad liga nepasiduoda gydymui
O jūs skiepykitės jei norit,aš gink D,neagituoju nesiskiepyt,tiesiog savo vaiko aš neskiepijau nuo nieko,nes galvoju,kad aplamai iš skiepų daugiau žalos,nei naudos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvina: 27 vasario 2010 - 19:14
QUOTE(Salvina @ 2010 02 27, 20:09)
Tai aš mačiau,kokiomis formomis,jau rašiau,kad kai kurie sunkiomis unsure.gif na,gal tos sunkesnės formos dėl to,kad liga nepasiduoda gydymui
O jūs skiepykitės jei norit,aš gink D,neagituoju nesiskiepyt,tiesiog savo vaiko aš neskiepijau nuo nieko,nes galvoju,kad aplamai iš skiepų daugiau žalos,nei naudos smile.gif



As tikrai negaleciau buti rami, ypac jei susidurciau su tuberkuliuoze arciau nei statistika internete (kaip supratau dirbate darba susijusi su vaikais ligoniukais?).

Gal turite plana kaip apsaugoti vaika? 4u.gif

As nors ir neskiepyjau, bet jau beveik 3 savaites po gimdymo, o vis del to neapleidzia mintis ar nereiketu paskiepyti nuo TBC. Manau sveika mityba, mamos pienas, svarus butas, teisingi higienos iprociai dar ne viskas. Negaliu sukontroliuoti aibes kitu dalyku - su kokiais vaikais vaikas eis i darzeli (valstybini), veliau i mokykla. Gyvename daugiabutyje, tai nezinau kas aplinkui gyvena ir kuom serga ir t.t.

Nuo 7 metu ir taip ir taip imunitetas siek tiek igytas nuo BCZ skiepo pradeda blesti, bet kaip gyventi tuos 7 metus doh.gif . Man svento tikejimo, kad viskas bus gerai nepakanka. rolleyes.gif Per 7 metus tuberkuliuozes epidemija tiketina bet kada, nes labai spartus augimo tempai ir niekas nesirupina ligos kontrole, taip kad nemanau kad situacija pasitaisys i geriausia puse, verciau i blogesne. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvina @ 2010 02 27, 19:09)
Tai aš mačiau,kokiomis formomis,jau rašiau,kad kai kurie sunkiomis unsure.gif na,gal tos sunkesnės formos dėl to,kad liga nepasiduoda gydymui
O jūs skiepykitės jei norit,aš gink D,neagituoju nesiskiepyt,tiesiog savo vaiko aš neskiepijau nuo nieko,nes galvoju,kad aplamai iš skiepų daugiau žalos,nei naudos smile.gif

Gal galite normaliai, issamiai papasakoti ju zala...Esate susijusi su medicina...Nes, atleiskit, ne vieno skiepu skeptikiu posto neradau normaliai konstruktyvaus. Viskas pilstymas is tuscio i kiaura : "nereikia daug skaityti, kad suprastum"..."remti farmacijos kompaniju verslo"...Tai as ir sakau, neremiame tu kompaniju, kurios gamina skiepus verslo, gal remiame tas, kurios susirgus gamina vaistus nuo TBC...Todel gal ir pasirodo visokie straipsniukai...Niekada negali zinot. Aisku, skiepai, tai invazija, bet kai gyveni tokiom salygom, kaip gyvena dauguma (daugiabuciuose, eina i prekybcentrius, gali tureti salyti su visokiais spjaudalais), renkiesi mazesne blogybe is didesnes.

Man drauge pasakojo, mate laida, kad kazkur, Rusijos miestelyje buvo skiepijami vaikai. Dalis is ju liko invalidais. Atseit, kazkokia farmacijos kompanija taip dare bandymus su neaiskia vakcina. Saltinis - kazkokia rusiska tv laida...Bet tiek tik. Gandu lygyje.
Atsakyti
QUOTE(*Soleo* @ 2010 02 27, 22:07)
As tikrai negaleciau buti rami, ypac jei susidurciau su tuberkuliuoze arciau nei statistika internete (kaip supratau dirbate darba susijusi su vaikais ligoniukais?).

Gal turite plana kaip apsaugoti vaika? 4u.gif


Taip,dirbu tam tikra prasme su ligoniukais,bet sergantys tbc sudaro mažumą tarp jų,visi kiti su kitokiom problemom-turintys Dauno ar kitokius sindromus,epilepsiją,VCP,raidos sutrikimus ir kt.O kai turiu kontaktą su tbc,tiesiog užsidedu kaukę,be to,tie vaikai patenka pas mane jau po pirminio gydymo kurso.Nesakau,kad nėra tikimybės užsikrėsti,bet aš kažkaip nebijau(kitaip nedirbčiau smile.gif );ir netikiu,kad skiepas apsaugotų,o sunki forma ar lengva tai mano nuomone labiau nuo pačio organizmo,jo imuniteto priklauso
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 28, 11:50)
Gal galite normaliai, issamiai papasakoti ju zala..


Tikrai neturiu teisės ir nenoriu skelbti ČIA apie žalą ar naudą,turiu savo nuomonę ir tiek.Man buvo įdomu,aktualu,ieškojau informacijos,domėjausi,skaičiau.Lygiai tą patį galite padaryti ir jūs ir pasidaryti SAVO IŠVADAS.Mačiau savo darbe ir nukentėjusių nuo skiepų vaikų ir tai paskatino mane dar labiau į tai įsigilinti,aišku tai tik keli reti atvejai.Aš,nors ir dirbu darbą kažkiek susijusį su medicina,esu daugiau natūralistė,todėl mąstau kiek kitaip ir man gali būti nepriimtini dalykai,kurie kitiem priimtini.Bet tikrai nenoriu nieko agituoti ar piršti savo nuomonės smile.gif .Kiekvienas sprendimus priima pats ir už juos atsako smile.gif .
Atsakyti
Ir apie skiepus neįmanoma aprašyt vienu ar keliais sakiniais,tai daug apimanti informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvina: 28 vasario 2010 - 12:05