Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

http://www.youtube.c...h?v=wBC7KQxaQ0E
Atsakyti
Dėk skiepų pasaulyje išnyko masė ligų, todėl nereikia jų taip peikti. Jei vaikas rimtai serga nei vienas gydytojas nepuls su savo skiepais. Mano sūnui buvo padidintas raumenų tonusas progresuojantis į paralyžių ir skiapai jam buvo atidėti iki tol kol sukaks 1 metai t.y. kol pradės vaikščioti
Atsakyti
QUOTE(vovera @ 2009 11 30, 13:58)

edama apie skiepus radau informacija, kad butent vakcina nuo kokliuso gali sukelti tokLigonineje nustate, organizmo apsinuodijima gyvsidarbiu... Na gal ir sutapimas...  g.gif


...koks jau čia sutapimas.
Atsakyti
QUOTE(jujan @ 2009 12 09, 23:11)
Dėk skiepų pasaulyje išnyko masė ligų, todėl nereikia jų taip peikti. Jei vaikas rimtai serga nei vienas gydytojas nepuls su savo skiepais. Mano sūnui buvo padidintas raumenų tonusas progresuojantis į paralyžių ir skiapai jam buvo atidėti iki tol kol sukaks 1 metai t.y. kol pradės vaikščioti

Ta "masė ligų" išnyko todėl, kad pagerėjo žmonių gyvenimo sąlygos, higiena, atsirado šaldytuvai... ir t.t. ir tikrai skiepai čia nebuvo svarbiausias faktorius (jeigu jie iš viso prie to išnykimo prisidėjo)
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...ia-autizmas.htm
Atsakyti
Susigincijom vakar su anyta. Ji sako, kad MMR vakcina vaikai skiepyjami tam, kad susirgtu tomis ligomis ir persirgtu vaikysteje, taciau ligos buna lengvu formu. Iki siol buvau sventai isitikinusi, kad skiepijami vaikai tam, kad nesirgtu tomis ligomis... Dar ji karstai tvirtina, kad kartu su TBC vakcina vaikai paskiepijami nuo vejaraupiu. Nebutu ji med. sesele, tai sakyciau nusisneka, o dabar kruopelyte abejones pasejo. Taip kaip yra is tiesu? Gal kas zino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaSim: 13 gruodžio 2009 - 15:43
QUOTE(JurgaSim @ 2009 12 13, 16:40)
Susigincijom vakar su anyta. Ji sako, kad MMR vakcina vaikai skiepyjami tam, kad susirgtu tomis ligomis ir persirgtu vaikysteje, taciau ligos buna lengvu formu. Iki siol buvau sventai isitikinusi, kad skiepijami vaikai tam, kad nesirgtu tomis ligomis... Dar ji karstai tvirtina, kad kartu su TBC vakcina vaikai paskiepijami nuo vejaraupiu. Nebutu ji med. sesele, tai sakyciau nusisneka, o dabar kruopelyte abejones pasejo. Taip kaip yra is tiesu? Gal kas zino?


doh.gif nesąmonės smile.gif o apie tbc ir vėjaraupius tai išvis lotuliukas.gif fool.gif Lietuvoje nuo tbc skiepijami tik naujagimiai,o nuo vėjaraupių dažniausiai skiepijama kartu su MMR 15mėn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvina: 13 gruodžio 2009 - 17:52
Nuoroda apie skiepų pramonę:

http://www.alfa.lt/s...009-12-13_16-29
Atsakyti
QUOTE(Salvina @ 2009 12 13, 18:48)
doh.gif  nesąmonės smile.gif o apie tbc ir vėjaraupius tai išvis lotuliukas.gif  fool.gif Lietuvoje nuo tbc skiepijami tik naujagimiai,o nuo vėjaraupių dažniausiai skiepijama kartu su MMR 15mėn

Ir mano zinios sako, kad nera privalomo skiepo nuo vejaraupiu, bet ji taip tvirtai uztikrino, kad zino ka sako, tai ir pritilau.

Gal kas zino kiek seniai jau yra skiepijama MMR vakcina?
Atsakyti
Sveikos,
noriu jusu nuomones. Mano vaiakms 1.6 men. Iki siol, deja, skeipijom visais privalomais skiepais. PEr velai pradejau dometis sad.gif Kaip elgtis dabar? kaip suprantu 18 men skiepas yra tesinys (antras skiepas) kazkokio jau pries tai buvusio. Ar galiu neskiepyti? Ar jei jau pradejau geriau uzbaigti...?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 12 13, 23:01)
Sveikos,
noriu jusu nuomones. Mano vaiakms 1.6 men. Iki siol, deja, skeipijom visais privalomais skiepais. PEr velai pradejau dometis sad.gif Kaip elgtis dabar? kaip suprantu 18 men skiepas yra tesinys  (antras skiepas) kazkokio jau pries tai buvusio. Ar galiu neskiepyti? Ar jei jau pradejau geriau uzbaigti...?



Jei tvirtai pasiryžote, galite toliau ir nebeskiepyti. Juk vaikų, kuriems būna kokios stiprios reakcijos, irgi turėtų daugiau nebeskiepyti.
Net galima homeopatiškai pašalinti skiepus iš organizmo. Tik gal geriau su profesionalaus homeopato pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 12 13, 19:34)

nors vienas objektyvus straipsnis thumbup.gif
Atsakyti