Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

diskusijos apie AD:

http://www.supermama...howtopic=441453

čia norėtųsi ir toliau matyti diskusiją apie skiepus:4u:
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 05 19, 14:51)
tiesiog dedatės labai dideliu žmogumi,ir visi prieš Jus labai maži,visus galima tujinti,ir kitaip žeminti.gal reiktų pačiai save panagrinėti,kodėl kitiems atrodo,kad negražiai elgiatės 4u.gif

as neturiu galimybes itakoti to, kokia tu nuomone susidarai perskaicius parasytus zodzius. Tai tavo interpretaciju vaisius. Ir kadangi man tavo nuomone tikrai absoliuciai nesvarbi ( kaip manau ir tau mano), tai nematau ka nagrineti, o juolab delioti balioneliu ar sypseneliu ( cia kad neatrodytu kad rasau rimtai, piktai ar kaip kitaip, kaip kad norisi perskaityti)

QUOTE(milda02 @ 2009 05 19, 15:03)
Išsisukinėjate nuo klausimo bigsmile.gif :
O Jūs sutinkat tokius gerus gydytojus, o vistiek per 6-ius metus to dermatito neišaugot, tai gal dabar jau aš turėčiau teigti, kad Jūs tuos 6-ius metus nieko nedarėt ir į savo vaiką atsainiai žiūrėjot ???

tai ir prasau pateikti informacija, kad alergija ir AD iki tam tikro amziaus ( pagal tavo posta speju, kad anksciau nei ik 6 metu) vaikai 100% isauga, nes as tokios informacijos neradau niekur, kiek skaiciau. Ka sunku pasidalinti ziniomis su kitais?
Zinosiu ko klausti per kita apsilankyma pas alergologa arba kokiu proceduru prasyti sanatorijoje.
Dabar yra vaikui nustatyta kas alergizuoja ir sukelia odos reakcijas. AD pasireiskia alergijos paumejimo metu ( kadangi alergija kaip minejau berzams, tai as ju negaliu is aplinkos isimti) arba po daugiau vandens proceduru ( ypac jeigu vanduo su chloru - cia aktualu buna sanatorijoje)
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 05 21, 10:53)
Dabar yra vaikui nustatyta kas alergizuoja ir sukelia odos reakcijas. AD pasireiskia alergijos paumejimo metu ( kadangi alergija kaip minejau berzams, tai as ju negaliu is aplinkos isimti) arba po daugiau vandens proceduru ( ypac jeigu vanduo su chloru - cia aktualu buna sanatorijoje)

Ar gydytoja nesiūlė specifinės imunoterapijos?

Taikoma hiposensibilizacija, taip pat vadinama specifine imunoterapija: ilgą laiką leidžiamos mažos alergeno dozės, jas pamažu didinant, imuninė sistema pripranta ir nebereaguoja taip smarkiai. ,,Aštuoniais iš dešimties atvejų šis metodas padeda visiškai atsikratyti alergijos žiedadulkėms.
Injekcijos daug kam nepatinka, todėl galima vartoti lašus - lašinti po liežuviu.

Yra skiepijama nuo alergijos varpinių žolių žiedadulkėms. Šios imunoterapijos sėkmė nėra garantuota, bet teigiama, kad 80 - 90 % žiedadulkėms alergiškų žmonių po jos jaučiasi geriau.

Sergant autoimuninėmis ir skydliaukės ligomis, vartojant beta blokatorius ir ACE slopintojus arba nėštumo metu imunoterapija yra nerekomenduojama.

http://www.balsas.lt...-namai-sveikata

Nežinau... Gal kas nors iš mamų išbandė šią imunoterapiją ir gali išsakyti savo nuomonę.

Jei vadovausimės hipoteze, kad dažnai skiepijant nuo ligų, įaudrinama įmuninė sistema, kuri pradeda klaidingai pulti nekaltus baltymus, o tada skiepijamas vaikas nuo alergijos, tai jau gaunasi užburtas vakcinacijos ratas.

Bet, kadangi Jūs visiškai tikra, jog Jūsų vaiko atveju vakcinavimas nė kiek nepaūmino alergijos, kaip nutiko forume pasisakiusių mamų vaikams, tuomet... revakcinuokite, skiepykite nuo alergijos. Pasitarkite su specialistais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 21 gegužės 2009 - 10:03
Bekase, matau, kad stengiatės akcentuoti kitų mažutėliausius trūkumus, o diskusijas apie savo trūkumus ignoruojate bigsmile.gif
Žinau, kad labai sudėtinga yra atsiimti savo žodžius mirksiukas.gif
Bet manęs toks atsiprašymas "Atsiprašau, bet...." visiškai netenkina. Tai panašiau į atsiprašymą ir iš karto jo paneigimą... doh.gif lotuliukas.gif
Iš tikrųjų tai yra jūsų gyvenimas... kokį jį susikursit - tokį ir turėsit mirksiukas.gif
Linkiu jums, elgtis taip, kaip norite, kad su jumis elgtųsi.
Ką pasirinksit - tai jau jūsų reikalas mirksiukas.gif
Mano diskusijos su tamsta baigtos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 05 13, 08:39)
o su baltymu skiepai kiek aš žinau susiję tiek, kad tam skiepe gali būti baltymo, čia reiktų išsiaiškinti sudėtį, kiek žinau anksčiau gripo vakcinose kai kuriuose būdavo, nes prieš skiepijant visų klausdavo, ar nealergiškas kiaušiniui, dabar nežinau. bet gal mergaitės daugiau skaitę suteiks daugiau info apie tai.

O aš čia tokią mintį audžiau. Jei skiepuose yra kiaušio baltymo ar kažkokio kito, tai ar negali tas ksiepas ir išaukti alergiją tam kiaušinio baltymui. Nes gal kai į organizmą patenka visokios virusų daleles, prieš kurias organizmas priverstas gaminti antikūnius, kartu juk patenka ir tas baltymas, tai gal organizmas ir į jį ima reaguoti kaip į priešą? Juk atkeliavo kartu su virusu.. Ir gal prieš abejus gaminasi antikūniai? g.gif
Atsakyti
Kiekvienas skiepas ardo imuniteta, suteikdamas organizmui visiskai nenaudingos informacijos, todel organizmas nebezino kaip reaguoti, to pasekoje ir atsiranda alergijos, AD ir visokie negerumai verysad.gif


Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 05 21, 11:16)
O aš čia tokią mintį audžiau. Jei skiepuose yra kiaušio baltymo ar kažkokio kito, tai ar negali tas ksiepas ir išaukti alergiją tam kiaušinio baltymui. Nes gal kai į organizmą patenka visokios virusų daleles, prieš kurias organizmas priverstas gaminti antikūnius, kartu juk patenka ir tas baltymas, tai gal organizmas ir į jį ima reaguoti kaip į priešą? Juk atkeliavo kartu su virusu.. Ir gal prieš abejus gaminasi antikūniai?  g.gif


na, nežinau, dabar mes tiek buvom ir esame skiepijami, kad jei jie provokuotų be jokių kitų faktorių, tai būtume visi alergiški doh.gif plius ir šiaip valgant maistą tuomet turėtume būtų įalerginami. manau čia polinkio ir kt aplinkybių sutapimo irgi reikia.

beje, gavau fantastišką knygą, einu toliau skaityt - Dr Sears (vaikų pediatro) apie skiepus. kol kas perskaičiau tik apie hep b, kuris pam dabar aktualiausias, nes pirmą parą jį bado, tai patiko tai, kad išdėlioti faktai, nuomonė ir už, ir prieš ir paliekama galimybė pačiam rinktis, nė už vieną nėra agituojama, aptariami atvejai kai šis skiepas jo nuomone rekomenduotinas, o kai nėra būtinas.

beje, apie šalutinius reiškinius, rašoma, kad jie bet kokio vaisto anotacijoj turi atsirasti, jei pasitaikė ne vienas panašus atvejis. Dažniausiai tai negali būti kažkaip įrodoma, kad tikrai atsitiko vaisto pavartojimo ar skiepų pasekmėj, tiesiog pvz atsitiko mėnesio laikotarpy nuo paskiepijimo. o kadangi maži žmogeliukai skeipijami vos ne kas mėnesį iš pradžių, o kai kurie negalavimai atsiranda be jokio paaiškinimo, todėl ir susidaro įspūdis, kad visų ligų priežastis gali būti skiepai, nors įsitikinti tuo negali. taip pat kaip ir negali įsitikinti, ar ta liga būtų atsiradusi, jei nebūtum skiepijęs vaiko. taigi, kol kas, kol dar niekas nežino, kaip išsiaiškinti priklausomybę, gaunasi užburtas ratas.... verysad.gif

pati tai žinau, nes mano vaikui yra irgi kilę alerg reakcija nuo vaistų, mes pranešėm apie tai gamintojams ir atvejis buvo aprašytas, bet jo alerg reakcija yra specifinė ir mumspatiems jau gerai pažįstama ir čia tie vaistai tik tiek turėjo įtakos, kad sudėtis buvo parašyta lotyniškai ir aš todėl aš nesupratau, kad gausim ir alergenų su jais , tai tikiu, kad kažkada anotacijoj perspėjimas apie tokią šalut reakciją atsiras, nors iš tikro tai visiškai nereiškia, kad šie vaistai kažkuo pavojingi.

užkliuvo ir toks pvz., perpasakotas Dr Sears iš kito gyd patirties - kad atėjus tėveliams skiepyti vaiko jie dar 15 minučių kalbėjosi ir tuo metu vaiką ištiko pirmą kartą gyvenime traukulių priepolis. jei jie būtų paskiepiję vaiką tik įėjus į gyd kabinetą, akivaizdu, kad galėtum iš karto kaltinti skiepus... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 21 gegužės 2009 - 14:59
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 05 21, 16:55)
na, nežinau, dabar mes tiek buvom ir esame skiepijami, kad jei jie provokuotų be jokių kitų faktorių, tai būtume visi alergiški  doh.gif plius ir šiaip valgant maistą tuomet turėtume būtų įalerginami. manau čia polinkio ir kt aplinkybių sutapimo irgi reikia. 


užkliuvo ir toks pvz., perpasakotas Dr Sears iš kito gyd patirties - kad atėjus tėveliams skiepyti vaiko jie dar 15 minučių kalbėjosi ir tuo metu vaiką ištiko pirmą kartą gyvenime traukulių priepolis. jei jie būtų paskiepiję vaiką tik įėjus į gyd kabinetą, akivaizdu, kad galėtum iš karto kaltinti skiepus...   unsure.gif

Įdomu, kodėl tie traukuliai pasireiškė? g.gif Ir ką, tokį vaiką vis tiek skiepijo? blink.gif

Ar šis autorius rašo išsamiau apie vaikų imuninę sistemą ir vakcinų veikimo mechanizmą?

Jau daug kartų rašiau forume, dar kartą pasikartosiu.
Vakcinos vadinamos vaistiniais preparatais. Jos turi ne tik šalutinių poveikių , bet ir kontraindikacijų sąrašą, kuomet nepatartina jomis skiepyti arba reikia koreguoti, kurti individualų skiepijimo planą. Neatsargus vakcinavimas gali padaryti žalos. Juk praktika tokia: skiepijami kūdikiai net su aiškiais atopinio dermatito požymiais.

Manau, kad net ir genetinis polinkis kokioms nors ligoms dar nereiškia, kad nesant žalingų faktorių, tos ligos pasireikš. Ribojant žalingų faktorių poveikį galima bent jau nepaskubinti įvykių. Kodėl daroma tokia intervencija į besiformuojantį organizmą nuo naujagimystės?

Norėčiau rasti atsakymus į kai kuriuos klausimus dėl imuninės sistemos formavimosi ypatumų ir vakcinos imunogeniškumo. Jūs pati rašėte, jog manote, kad Jūsų vaikutis sirgo B tipo HI, nors buvo skiepytas.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų imunitetas dar bręsta. Jei imunitetas nespėja susiformuoti iki užsikrėtimo kitu virusu, tai susirgus kita liga, prieš tai buvusiai imunitetas lieka nesusiformavęs.
Dažnai sergant vaikams vis kita infekcija, įgyjamas antrinis imunodeficitas.

Tad įdomu būtų sužinoti, kaip kūdikio imuninė sistema sugeba įsiminti iškart kelis ligų sukėlėjus vakcinacijos metu?
Jei klausimas suformuluotas neaiškiai, prašau pakoreguoti ar pakritikuoti mano minčių seką. smile.gif Bet esmę, turbūt, supratote. Gal yra atsakymas Jūsų skaitomoje knygoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 21 gegužės 2009 - 21:45
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 05 21, 15:55)
na, nežinau, dabar mes tiek buvom ir esame skiepijami, kad jei jie provokuotų be jokių kitų faktorių, tai būtume visi alergiški  doh.gif plius ir šiaip valgant maistą tuomet turėtume būtų įalerginami. manau čia polinkio ir kt aplinkybių sutapimo irgi reikia. 


Na valgyti yraa kas kita, žmogus valgo, kad gyventų, skrandžio rūgštys daug ką nukenksmina ir pan. O skiepijant apeinami visi apsauginiai organizmo barjerai, viruso dalelės patenka tiesiai į kraują ir organizmas priverstas gintis. Tai gal ginasi ir nuo kartu ateinančių baltymų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 05 21, 22:19)
Įdomu, kodėl tie traukuliai pasireiškė? g.gif  Ir ką, tokį vaiką vis tiek skiepijo? blink.gif

Ar šis autorius rašo išsamiau apie vaikų imuninę sistemą ir vakcinų veikimo mechanizmą?

Jau daug kartų rašiau forume, dar kartą pasikartosiu.
Vakcinos vadinamos vaistiniais preparatais. Jos turi ne tik šalutinių poveikių , bet ir kontraindikacijų sąrašą, kuomet nepatartina jomis skiepyti arba reikia koreguoti, kurti individualų skiepijimo planą. Neatsargus vakcinavimas gali padaryti žalos. Juk praktika tokia: skiepijami kūdikiai net su aiškiais atopinio dermatito požymiais.

Manau, kad net ir genetinis polinkis kokioms nors ligoms dar nereiškia, kad nesant žalingų faktorių, tos ligos pasireikš. Ribojant žalingų faktorių poveikį galima bent jau nepaskubinti įvykių. Kodėl daroma tokia intervencija į besiformuojantį organizmą nuo naujagimystės?

Norėčiau rasti atsakymus į kai kuriuos klausimus dėl imuninės sistemos formavimosi ypatumų ir vakcinos imunogeniškumo. Jūs pati rašėte, jog manote, kad Jūsų vaikutis sirgo B tipo HI, nors buvo skiepytas.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų imunitetas dar bręsta. Jei imunitetas nespėja susiformuoti iki užsikrėtimo kitu virusu, tai susirgus kita liga, prieš tai buvusiai imunitetas lieka nesusiformavęs.
Dažnai sergant vaikams vis kita infekcija, įgyjamas antrinis imunodeficitas.

Tad įdomu būtų sužinoti, kaip kūdikio imuninė sistema sugeba įsiminti iškart kelis ligų sukėlėjus vakcinacijos metu?
Jei klausimas suformuluotas neaiškiai, prašau pakoreguoti ar pakritikuoti mano minčių seką. smile.gif  Bet esmę, turbūt, supratote. Gal yra atsakymas Jūsų skaitomoje knygoje?


na, tne klininkinišų atveju nenagrinėjo, aišku, kad neskiepijo vaiko, o toliau istorija nutyli, pasakotas tik epizodas, kaip pvz apie mūsų pačių sudaromas sąsajas, kurios kartais gali būti teisingos, o kartais klaidingos.

dėl tavo klausimėlių tai dar skaitau ir skaitysiu, jei dar ką rasiu, parašysiu.

dėl HIb, negaliu tuo įsitikinti - sirgom gal juo, o gal ir ne juo, nežinau, ar rašiau, bet skaičiau, kad pasitaiko, kad imunitetas nesusiformuoja (aš turiu imuniteto sutrikimą, nežinau, ar vaikas pavedėjo, nežinau, ar tai gali turėti įtakos, gyd sako - kad nea... ), bet taip pat pradėjus skiepyti HIb-u padaugėjo kitų HI sukeltų sunkesnių susirgimų ir meningitų, kurių anksčiau pasitaikydavo žymiai rečiau (tai UK duomenys). taigi, galėjo būti ir tas, ir tas variantas.


sęl to, kad susirgus kita liga buvusiai imunitetas nespėja susiformuoti, šitas dalykas lyg ir yra apeinamas, kai vakcinos suleidžiamos vienu metu, bet jei suleidi vieną, jau kitą dieną vakcinuoti kita negalima, turi praeiti tam tikras laikas, dažniausiai pastebėjau bent keturios savaitės, na, anotacijose visur nurodoma. kodėl būtent vienu metu imunizuojant yra viskas ok, nežinau, reiks atkreipt dėmesį, gal kur literatūroj rasiu.
Atsakyti
[quote=Bekasė,2009 05 21, 09:53]
as neturiu galimybes itakoti to, kokia tu nuomone susidarai perskaicius parasytus zodzius. Tai tavo interpretaciju vaisius. Ir kadangi man tavo nuomone tikrai absoliuciai nesvarbi ( kaip manau ir tau mano), tai nematau ka nagrineti, o juolab delioti balioneliu ar sypseneliu ( cia kad neatrodytu kad rasau rimtai, piktai ar kaip kitaip, kaip kad norisi perskaityti)
Ar grazu yra visus TUKINTI?Panasu kad vaikysteje jusu turbut nemoke etiketo. blink.gif
Atsakyti
dėl švirkštimo į raumenis - na, kiek pamenu, maniškiui lyg ir po oda švirkštė... g.gif g.gif nors kaip matau, tuomet padidėja šalut reišk tikimybė, irgi nieko gero doh.gif

iš kds anotacijos :

Vakcina suleidžiama į priekinės-išorinės šlaunies dalies (vidurinis trečdalis) raumenis ar po oda.

Tačiau, kadangi TETRACOQ yra adsorbuota vakcina, dėl mažesnės šalutinių reakcijų tikimybės geriau švirkšti į raumenis.

Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2009 05 21, 23:27)
Na valgyti yraa kas kita, žmogus valgo, kad gyventų, skrandžio rūgštys daug ką nukenksmina ir pan. O skiepijant apeinami visi apsauginiai organizmo barjerai, viruso dalelės patenka tiesiai į kraują ir organizmas priverstas gintis. Tai gal ginasi ir nuo kartu ateinančių baltymų? g.gif


žinai, domėjausi dėl imuniteto sutrikimo, kurį turiu, t.y. jis per aktyviai kovoja prieš savo ląsteles. taigi, išgirdau dvi nuomones:

1) man reikia vengti stiprinti ir aktyvuoti savo imunitetą, nes tuomet didesnė tikimybė, kad prasidės ir ligos procesai, t.y. kova prieš savo ląsteles;

2) imuniteto aktyvavimas ir pan. neturi jokios blink.gif

taigi, taip lieka ir neaišku, ar imuniteto sudirginimas gali išprovokuoti ir atsaką į kitas medžiagas, ne tik pagrindinį ligos sukelėją. kaip ir AD avveju remiamasi tuo požiūriu, kad organizme provokuojamas neadekvatus atsakas ir į kitus dirgiklius, bet nieko rimta dar apeit ai neteko apskaityt, tai ir nesupratu šitos teorijos doh.gif

dar nesusiradau to specialisto, kuriuo pilnai pasitikėčiau ir nusimanytų apie šitą reikalą pakankamai... verysad.gif tiesa, internete kiek skaičiau, tai skiepai nėra konraindikacija mano atveju... bet po gripo skiepų du kartus iš eilės aš išvaikščiojau su šiek tiek pakilusia temepratūra ir lengvais peršalimo simptomais kelis mėn iš eilės, immunologai sakė, tai nesusiję ir grynas atsitiktinumas... tai vat, niaaažinau blink.gif tikiu, kad giliau pakinsus gali surasti daaug sutapimų, bet tai jie gali būti tik sutapimai, todėl norisi žinoti kompetetingą nuomonę, bet viskas kas susiję su skiepais dažniausiai arba papirkta, arba suformuota bendrųjų pažiūrų be jokio mokslinio pagrindimo ir žinių... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 21 gegužės 2009 - 23:14