Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 07, 21:51)
As tai gal sakneles imerkciau bent 10 minuciu i vandenuka  unsure.gif Nes kiek skaiciau joms reikalinga didele dregme, o sakneles man lyg sausokos pasirode...

Tik ne prieš naktį schmoll.gif
Atsakyti
Tai vat ir as galvoju, kad ant nakties negalima. Ryt uzsiimsiu mirkymu biggrin.gif
Papildyta:
Oi kaip noreciau sitokio, saaakes!!! biggrin.gif

http://lilychartier....ys/DSC_0287.jpg
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 21:26)
Tai vat ir as galvoju, kad ant nakties negalima. Ryt uzsiimsiu mirkymu biggrin.gif
Papildyta:
Oi kaip noreciau sitokio, saaakes!!! biggrin.gif

http://lilychartier....ys/DSC_0287.jpg

O tu matei, kad jis netikras g.gif

Tam puslapyje idomiu laikikliu ziedstiebiams yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 07 gegužės 2009 - 21:50
g.gif kažkaip idealiai idealus augalas blush2.gif man tai išvis gražiausia gėlė raudona,o dar jeigu kvepia thumbup.gif nors ir kitų ''nebrokiju'' blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Parodysiu savo gėlytes, nieko įpatingo, bet man jos mielos, čia visos kurios šiuo metu žydi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 05 07, 22:02)
Parodysiu savo gėlytes, nieko įpatingo, bet man jos mielos, čia visos kurios šiuo metu žydi  4u.gif

Na ir ispudinga tavo kolekcija bigsmile.gif tikrai tokios grazios geles, ir spalvos wub.gif saunuole tu thumbup.gif
Atsakyti
Eina sau kaip man niezti nagai vanda i substrata kist. Kazin ekstra netiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 07, 22:44)
O tu matei, kad jis netikras  g.gif


Aha netikra, bet as tokios tikros noreciau bigsmile.gif

Aderaa, kokios grazuoles gelytes wub.gif

Tina, as irgi dabar skaitau RS foruma ir mastau, kad daug chlapatos man bus su vanda, butu geriau kist i substrata. Kazkaip nuojauta sako, kad Ekstra jai butu pats tas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 05 07, 22:02)
Parodysiu savo gėlytes, nieko įpatingo, bet man jos mielos, čia visos kurios šiuo metu žydi  4u.gif
user posted image

Tikrai labai grazios gelytes wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif Aderaa 4u.gif visos jos gražios ir įpatingos,taigi mylim ir popinam kaip vaikus ax.gif o tokią kaip centre ir aš turiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Oho kiek naujienu biggrin.gif kiek groziu auginat bigsmile.gif
Vandoms extra pats tas, tik smulkinti nereikia ax.gif
MB vakar deboros man nerado, o vandos pabijojau, tai as be laimikio cool.gif irgi pasiekimas lotuliukas.gif
Tina, kaip supratau, schilleriana turi? Kaip jums sekasi draugauti? Ir jei ne paslaptis, is kur gavai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 23:21)
skaitau RS foruma ir mastau, kad daug chlapatos man bus su vanda, butu geriau kist i substrata. Kazkaip nuojauta sako, kad Ekstra jai butu pats tas g.gif


Joms turi buti stambus substratas, tai extra manau tikrai tiktu... As labai noriu vandos, bet kol kas laikausi ax.gif studijuoju apie ju prieziura, auginima, kad uztikrinciau tinkama prieziura ir auginimo salygas... Bet gal nesusilaikysiu ir pasigriebsiu siandien melyna vanda is aleksoto maximos biggrin.gif
Atsakyti