Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Laukiu nesulaukiu sestadienio biggrin.gif

Visgi nusiunciau vyra vandu medziot biggrin.gif Jau prie kasos stovi biggrin.gif
Papildyta:
Jau parveze man sviesiai rozine Vanda biggrin.gif Ka man dabar su ja daryt? biggrin.gif
Atsakyti
aciuks.gif Šilinge 4u.gif 4u.gif
ax.gif prisipažinkit kuri bazėse buvot ????? lens.gif help.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 21:59)
Laukiu nesulaukiu sestadienio biggrin.gif

Visgi nusiunciau vyra vandu medziot biggrin.gif Jau prie kasos stovi biggrin.gif
Papildyta:
Jau parveze man sviesiai rozine Vanda biggrin.gif Ka man dabar su ja daryt? biggrin.gif

blink.gif ei na negalima šitaip erzinti schmoll.gif verysad.gif man iki akropolio toli... o vyras dirba .... mega_shok.gif einu valerijono.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 07, 21:10)
aciuks.gif Šilinge  4u.gif  4u.gif
  ax.gif prisipažinkit kuri bazėse buvot ?????  lens.gif  help.gif
Papildyta:

blink.gif ei na negalima šitaip erzinti  schmoll.gif  verysad.gif man iki akropolio toli... o vyras dirba ....  mega_shok.gif einu valerijono....        lotuliukas.gif

Pirko aleksoto maximoj uz 40 Lt mirksiukas.gif Akropoly tikriausiai pigesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 18:57)
Siandien gi nuveziau savo princeses i paroda rolleyes.gif Oi kaip laukiu savaitgalio, begsiu paziuret kaip jos ten isitaise ax.gif


O man nepavyko nuvezti. Kaip tycia draugas isvaziaves, o as be masinos verysad.gif Bet sekmadieni vaziuosiu kitu groziu paziureti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 19:59)
Laukiu nesulaukiu sestadienio biggrin.gif

Visgi nusiunciau vyra vandu medziot biggrin.gif Jau prie kasos stovi biggrin.gif
Papildyta:
Jau parveze man sviesiai rozine Vanda biggrin.gif Ka man dabar su ja daryt? biggrin.gif

Idek nuotrauka. Labai idomu kokios jos ten bukles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 22:15)
Pirko aleksoto maximoj uz 40 Lt mirksiukas.gif Akropoly tikriausiai pigesnes g.gif

g.gif viena apie miltus kita apie tiltus.... doh.gif aš tai vilniuj blush2.gif visur akropoliai,maksimos.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 07, 16:47)
tik žiedai nuvytę, pats augalas sveikas  4u.gif  važiuok, bent apžiūrėtum  ax.gif  nes aš būsiu išgelbėta  lotuliukas.gif


Buvau is karto po darbo nulekus, bet grizau tusciomis. Kazkaip atsispyriau pagundai. Buvo 4 vandos, 2melynos, viena sviesiai alyvine ir balta. Norejau melynos, bet... Jei ryt vis dar noresiu reikes vaziuoti biggrin.gif
Atsakyti
Nu va tokia man parnese. Kazi cia to vandens ant dugno pripilti kad saknys siektu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 20:35)
Nu va tokia man parnese. Kazi cia to vandens ant dugno pripilti kad saknys siektu? doh.gif

Grazi bigsmile.gif Man jos grazios labai, bet turbut niekada nesirysiu ju auginti. Su falenopsiu prazydinimu man ne kaip sekaisi, tai ka jau kalbeti apie vandas doh.gif
Atsakyti
Mikuotuke isgelbeta, jos nusiziureta vanda kitose gerose rankose smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif graži kvietka 4u.gif aš mačiau raudoną,ale 250 lt...... blink.gif bet bent žinau ko noriu... vandos dar irgi nesu auginus,tai ieškau papigiai,kad nesėkmės atveju kaukt nereikėtų... g.gif
Atsakyti
Va cia geriau matosi saknu vaizdas

user posted image


As irgi bijau labai auginti ja, bet kai uz tokia kaina, tai sakau pabandysiu. Man labai jos grazios bet moket simtus buvo gaila. Tik dar nezinau ka man su daryti dabar biggrin.gif Reik skubiai RS foruma pasiskaityti biggrin.gif
Atsakyti
As tai gal sakneles imerkciau bent 10 minuciu i vandenuka unsure.gif Nes kiek skaiciau joms reikalinga didele dregme, o sakneles man lyg sausokos pasirode...
Atsakyti