Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

panos, paskubėkit, akropolio maximoj dvi vandutės po 19,99 bigsmile.gif tiesa, jau prie nužydėjimo, bet gerame stovyje... imčiau pati, bet man vandos nepatinka..
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2009 05 07, 16:43)
Driu,  nuostabios Jūsų orchidėjos net pavydas ima:) Ką ten vazonėlius rodot, na aišku ir vazonėliai geri, bet kai tokios gėlės juose net nesimato:)

ačiū, tiesiog aš pati vis pirkdavau tuos stiklinius vazoniukus, kurie kainuoja apie 10 Lt, bet yra labai trapūs, pakol neatradau šių kokybiškesnių ir pigesnių 4u.gif

p.s. kaip norėčiau vandos, bet as ne Vilniuje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 07, 12:05)
Simre, cia tavo?

schmoll.gif , ne mano... maniškė stovi su trim žiedukais, o kadangi žiedkočio viršūnė nulaužta (tokią jau pirkau), tai net pumpurų su šiuo žydėjimu nebesulauksiu. Nebet jei sugalvos naują žiedkotį išleist.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 07, 19:40)
panos, paskubėkit, akropolio maximoj dvi vandutės po 19,99 bigsmile.gif tiesa, jau prie nužydėjimo, bet gerame stovyje... imčiau pati, bet man vandos nepatinka..

blink.gif aga,ka tik namo gryzau... ir kaip tycia siandien neuzsukau doh.gif doh.gif mindaugo maksimoj tai 119 lt. jau nuzydeja,bet saknys neblogai atrodo g.gif aisku kai(jeigu) nukainuos vel negausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 07, 19:34)
blink.gif aga,ka tik namo gryzau... ir kaip tycia siandien neuzsukau  doh.gif  doh.gif  mindaugo maksimoj tai 119 lt. jau nuzydeja,bet saknys neblogai atrodo  g.gif aisku kai(jeigu) nukainuos vel negausiu  doh.gif

O tai mindaugo ir akropolio maxima cia ne vienas ir tas pats? g.gif lotuliukas.gif
As siandien buvau akropolio maximoj, maciau, kad dvi vandos padetos salia nukainotu phalenopsiu baltuju, bet ant ju buvo tik uzrasyta kaina 119 Lt. Neparasyta ar su nuolaida ar be g.gif Tai ir nuejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 19:41)
O tai mindaugo ir akropolio maxima cia ne vienas ir tas pats? g.gif  lotuliukas.gif
As siandien buvau akropolio maximoj, maciau, kad dvi vandos padetos salia nukainotu phalenopsiu baltuju, bet ant ju buvo tik uzrasyta kaina 119 Lt. Neparasyta ar su nuolaida ar be g.gif Tai ir nuejau  ax.gif

Lorute, Kaune tas pats, o va Vilniuje net labai ne tas pats rolleyes.gif

Nemažai vandų vakar mačiau Vilniaus maxima bazėj, bet nenukainuotos buvo schmoll.gif Mačiau ir Deboras, ir nukankintuosius - išlankstytuosius baltus a la kaskadinius, bet kainomis nepasidomėjau doh.gif Tekinom pro šalį skridau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 07, 18:40)
panos, paskubėkit, akropolio maximoj dvi vandutės po 19,99 bigsmile.gif tiesa, jau prie nužydėjimo, bet gerame stovyje... imčiau pati, bet man vandos nepatinka..

doh.gif ir kaip tik siandien buvau akropolio maximoj, ir apie geles sniukstinejau (pavargusi penelopsi dar nusipirkau) o vandos nemaciau, buciau tikrai pirkusi. dabar jau tingisi vaziuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 07, 19:49)
Lorute, Kaune tas pats, o va Vilniuje net labai ne tas pats  rolleyes.gif

Nemažai vandų vakar mačiau Vilniaus maxima bazėj, bet nenukainuotos buvo  schmoll.gif  Mačiau ir Deboras, ir nukankintuosius - išlankstytuosius baltus a la kaskadinius, bet kainomis nepasidomėjau  doh.gif  Tekinom pro šalį skridau  ax.gif

Vat ir nepagalvojau, kad cia apie Vilniu raso doh.gif O tai kur tos vandos po 19 Lt? Kaune ar Vilniuj? g.gif

Dabar sekantis mano noras Vanda biggrin.gif Radau internete, kad jos auga ne tik nuogom saknim, bet ir va sitaip:
http://s7d2.scene7.com/is/image/SmithHawke...36;medImg$

Gal kazkuri praktikuojate kitokius auginimo budus nei vazose? g.gif


Siandien gi nuveziau savo princeses i paroda rolleyes.gif Oi kaip laukiu savaitgalio, begsiu paziuret kaip jos ten isitaise ax.gif

Bet nuveziau sausokas, kaip ir Silinge parekomendavo, tikiuosi nenuvys jos man ten, sake nieks tikrai nelaistys unsure.gif Bet dregnas pats oras, turetu joms pakakt gal tos dregmes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 07, 20:49)
Lorute, Kaune tas pats, o va Vilniuje net labai ne tas pats  rolleyes.gif

Nemažai vandų vakar mačiau Vilniaus maxima bazėj, bet nenukainuotos buvo  schmoll.gif  Mačiau ir Deboras, ir nukankintuosius - išlankstytuosius baltus a la kaskadinius, bet kainomis nepasidomėjau  doh.gif  Tekinom pro šalį skridau  ax.gif

blink.gif g.gif vau kokia valia mirksiukas.gif aš nubėgu ir ratą apsukus atgal parskrendu''netyčia'' blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 19:41)
bet ant ju buvo tik uzrasyta kaina 119 Lt. Neparasyta ar su nuolaida ar be g.gif Tai ir nuejau  ax.gif


reikėjo iš visų pusių apžiūrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif merginos gal galit parašyt paroda nuo-iki kelintos valandos ??????? blush2.gif 4u.gif gal kuri šiandien per bazes prasinešėt?? g.gif pasufleruotumėt kur dar man šeštadienį ''būtinai reikia'' mirksiukas.gif lotuliukas.gif vyrą gi reikia paruošti blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 19:57)
Dabar sekantis mano noras Vanda biggrin.gif Radau internete, kad jos auga ne tik nuogom saknim, bet ir va sitaip:
http://s7d2.scene7.com/is/image/SmithHawke...36;medImg$

Gal kazkuri praktikuojate kitokius auginimo budus nei vazose? g.gif
Siandien gi nuveziau savo princeses i paroda rolleyes.gif Oi kaip laukiu savaitgalio, begsiu paziuret kaip jos ten isitaise ax.gif

Bet nuveziau sausokas, kaip ir Silinge parekomendavo, tikiuosi nenuvys jos man ten, sake nieks tikrai nelaistys unsure.gif Bet dregnas pats oras, turetu joms pakakt gal tos dregmes g.gif

Manoji vanda net be vazos, visai plikom šaknim kabo rolleyes.gif RS yra, kas augina substrate, gal bus atvežę ir į parodą g.gif
Oranžerijoj pakankamai drėgna būna mirksiukas.gif Saulė ten nekepina to šiltnamio, o sausesnės šaknys neperšals benešiojant vežiojant. Tuo labiau - juk neilgam 4u.gif O jau kaip man pačiai smalsu, kaip kolegos ten sukasi rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 07, 19:57)
blink.gif  g.gif vau kokia valia  mirksiukas.gif  aš nubėgu ir ratą apsukus atgal parskrendu''netyčia'' 

Šitaaaa... valia su laiku išugdoma lotuliukas.gif Bent prabėgom visada žvilgteliu, tik kainomis nesidomiu - pirkti tai nesiruošiu tongue.gif O pradžioj reikėdavo mane tempte tempti nuo gėlių skyrių blush2.gif

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 07, 20:12)
merginos gal galit parašyt paroda nuo-iki kelintos valandos ??????? :

11-17 val.
Atsakyti