Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 07, 16:32)
ji visa stiklinėje vazoje, ten tikrai geros sąlygos jai būtų  tongue.gif  4u.gif


Ar as esu ikalbinejama pirkti vanda? lotuliukas.gif Noreciau, tikrai labai noreciau.... net nzn... gal vaziuosiu po darbo paziuret bigsmile.gif
Papildyta:
O kaip ju bukle? Ar verta 40 litu moketi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mademoisellee: 07 gegužės 2009 - 15:47
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 07, 16:40)
As as esu ikalbinejama pirkti vanda?  lotuliukas.gif  Noreciau, tikrai labai noreciau.... net nzn... gal vaziuosiu po darbo paziuret  bigsmile.gif
Papildyta:
O kaip ju bukle? Ar verta 40 litu moketi?

tik žiedai nuvytę, pats augalas sveikas 4u.gif važiuok, bent apžiūrėtum ax.gif nes aš būsiu išgelbėta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 07, 15:11)
O as savo persodinau ir esu rami  biggrin.gif vabalu neradau, tik kiminu gniutula.

As siandien irgi persodinau, galvojau nejudinsiu, bet kai pamaciau tavo persodinejimo nuotraukytes, supratau, kad teks mirksiukas.gif
Rezultate aisku radau primirkusiu kiminu gniuzula mini vazonelio dydzio ax.gif teko patrumpint pora sakneliu, visa kita tvarkoj, belieka laukt kada pumpureliai skleisis wub.gif
Atsakyti
Pas mus "kaime" vėl užvežė va tokių pilkų stiklinių vazoniukų po 6 Lt, superiniai, šiandien dar tris nusipirkau thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Dėl parodos - gal norit visos daugmaž vienodu laiku susitikti, jei galimybės leistų, šeštadienį? Ar ne smagu būtų ax.gif 4u.gif
Atsakyti
mikuotuke
Aleksoto maximoje gražios, tik nužydėjusios vandos su visomis vazomis - tik 39.99!Vos nenusipirkau vienos nuostabiai rausvai alyvinės, eikit, pirkit kas nors, nes aš kitaip po darbo pati važiuosiu ir pasigriebsiu doh.gif
Prašau, pagelbėkit...? frusty.gif angel_sadangel.gif
[/quote]
gundai mikuotuke doh.gif blush2.gif negalima taip ligoniams pranesti viesai doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=rytine rasa,2009 05 07, 17:24]
mikuotuke
Aleksoto maximoje gražios, tik nužydėjusios vandos su visomis vazomis - tik 39.99!Vos nenusipirkau vienos nuostabiai rausvai alyvinės, eikit, pirkit kas nors, nes aš kitaip po darbo pati važiuosiu ir pasigriebsiu doh.gif
Prašau, pagelbėkit...? frusty.gif angel_sadangel.gif
[/quote]
gundai mikuotuke doh.gif blush2.gif negalima taip ligoniams pranesti viesai doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
[/quote]
aha.... o aš tampiausi apsikabinusi vazą ir šiaip taip padėjau verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Laba labai skubiai reikia gero orchideju substrato, gal zinot kur siuo metu yra senukuose neradau verysad.gif
Atsakyti
[quote=mikuotuke,2009 05 07, 16:27]
gundai mikuotuke doh.gif blush2.gif negalima taip ligoniams pranesti viesai doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
[/quote]
aha.... o aš tampiausi apsikabinusi vazą ir šiaip taip padėjau verysad.gif verysad.gif verysad.gif
[/quote]
dziaugtis mikuotuke reikia wub.gif pavydziu baltai ,mb bus patenkintas mano atkrito kelione i aleksota lotuliukas.gif o jau zyziau doh.gif
Atsakyti
Driu, nuostabios Jūsų orchidėjos net pavydas ima:) Ką ten vazonėlius rodot, na aišku ir vazonėliai geri, bet kai tokios gėlės juose net nesimato:)
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 07, 14:54)
prašom  4u.gif
http://www.rojaussod...i...f=98&t=2215
mirksiukas.gif  o nužydėjusį stiebuką galima drąsiai kirpti  drinks_cheers.gif

didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos-parodysiu naujaja salotinuke pirkta RIMI nukainuota uz 9.99lt
ax.gif Buvo labai perlieta,pakelus vazoneli net bego ant grindu...tad grizus iskart apziurejau kaip su saknim reikalai,geri...saknytes zalios,nupuvusiu buvo tik dvi.. smile.gif Tad persodinau i nauja substrakta ir pastaciau prie kitu savo gelyciu.
kalbant apie vandas...pas mus Maximoj kaina 119lt,bet tokios suvyte ir akcija net nekvepia jom doh.gif schmoll.gif

QUOTE(meduliukas @ 2009 05 07, 17:27)
Laba labai skubiai reikia gero orchideju substrato, gal zinot kur siuo metu yra senukuose neradau verysad.gif

as siandien pirkau va toki-labai geras,naudoju ne pirma karta.Jo yra parduotuvej RIMI(nezinau ar pas jus mieste yra,bet tikrai turi joje buti) kaina 11lt su centais smile.gif
Naujoke:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 07 gegužės 2009 - 17:20