Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(naujute @ 2009 05 15, 16:36)

aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Hottea ir Katanely, jetau kokie groooožiai noriuu blink.gif Negaliu kaip noriu, greičiau tuos mokslus įveikt tada galėsiu ir gėlių pamedžiot, nes tik skaitau ir pavydžiu su savo dviem nabagėlėm dabar. Mirštu kaip noriu Paleonopsio žaliais žiedukais ir tiesiog balto 4u.gif Ir dar daug visko, na bet palaipsniui, nereik man iškart prisipirkt, ne snelabai pas mane ir vietelės daug verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 15, 16:13)
vat as irgi galvoju  g.gif  nes siaip kitoms tai nieko, o vat si sumaste tokiu oru mesti pumpurus, na as esu pastebejusi,kad tos smulkiaziedes lepesnes  verysad.gif

As apskritai pastebejau kuo daugiau sokineji aplink jas tuo lepesnes pasidaro, o kai pagrasini mest lauk, jei neatsigaus, tuoj atsigauna, labai jos bijo pastatymo prie siuksliu dezes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 15, 11:10)
Tina* , primink kur tokį grožį "nukovei"?

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 15, 12:34)
Ji tik ieško tokio grožio, mūsų prašo, kad pamačiusios informuotume  mirksiukas.gif

Aha, as tik ieskau dar smile.gif

QUOTE(Hottea @ 2009 05 15, 11:38)
Gal pramones pr. yra graziu? rolleyes.gif

Tustuma...
Atsakyti
Oi, mano darzelis nei trupineliu neprilygsta temos senbuvems - ten tai tikros grozybes 4u.gif As tik keleta menesiu kaip uzsikretusi sia liga, bet ,manau, labai ilgam biggrin.gif Turejau pacia pirmaja balta, bet ji numire - nemokejau priziureti angel_sadangel.gif

Atsakyti
Draugystės g. Senukuose miniukai violetiniai dar įstatyti į juodus plastikinius vazonėlius. Labai nenegrinėjau, bet man pasirodė visi vienodi, tik barkodai skiriasi ir kainos - ant vienų 9,99, ant kitų - 15,99. Šaknys kiek mačiau labai geros, tik žiedukai paniokoti, bet manau tikrai galima išsirinkt dar neblogą, jei kam aktualau. Buvo tikrai > nei 10.
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry26971140

tuoj kelsimės į naują temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 05 15, 18:27)
Draugystės g. Senukuose miniukai violetiniai dar įstatyti į juodus plastikinius vazonėlius. Labai nenegrinėjau, bet man pasirodė visi vienodi, tik barkodai skiriasi ir kainos - ant vienų 9,99, ant kitų - 15,99. Šaknys kiek mačiau labai geros, tik žiedukai paniokoti, bet manau tikrai galima išsirinkt dar neblogą, jei kam aktualau. Buvo tikrai > nei 10.

gerai butu miniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 05 15, 18:27)
Draugystės g. Senukuose miniukai violetiniai dar įstatyti į juodus plastikinius vazonėlius. Labai nenegrinėjau, bet man pasirodė visi vienodi, tik barkodai skiriasi ir kainos - ant vienų 9,99, ant kitų - 15,99. Šaknys kiek mačiau labai geros, tik žiedukai paniokoti, bet manau tikrai galima išsirinkt dar neblogą, jei kam aktualau. Buvo tikrai > nei 10.

as savaji miniuka, vieninteli likusi,megos seniuose nugriebiau uz 14.99 thumbup.gif
Atsakyti
Jau naujutė baigs mokslus ir medžios doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif ojoj lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti