Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(Uogienė @ 2009 05 07, 09:04)
cia schilleriana? 


QUOTE(Tina* @ 2009 05 07, 09:46)
Nemanau.


QUOTE(Pandora @ 2009 05 07, 10:14)
Taip, cia Schillerianos ir Stuartianos hibridas  smile.gif

Jei teisingai supratau, čia Phal. Philadelphia (schilleriana x stuartiana)

http://media.snimka....6494896-big.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 07 gegužės 2009 - 10:40
Nualpsiu. Simre, cia tavo? O kad jos kokiais lapais daugintusi...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 05 07, 10:34)
Jei teisingai supratau, čia  Phal. Philadelphia (schilleriana x stuartiana)

http://media.snimka....6494896-big.jpg

Taip Philadelfia, o kartais vadinama ir Wiganiae.
Atsakyti
Baikit mergai erzintis verysad.gif

Turiu as stuartiana, dar uzsisakysiu schilleriana ir prisidauginsiu daug hibridu is to kosminio liudesio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 07, 11:10)
Baikit mergai erzintis  verysad.gif

Turiu as stuartiana, dar uzsisakysiu schilleriana ir prisidauginsiu daug hibridu is to kosminio liudesio  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mergaites as kaip ir kitos ligones dalyvavau masiniame deboru pirkime doh.gif apziurejau ja namuose idemiai ir radau vabaliuku tokiu pilai rudu blink.gif puoliau greit persodinet nuploviau visa po dusu dabar stebesiu unsure.gif ,tad patariu ir jums apziurekite idemiai savo gelytes is masinio pirkimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 05 07, 13:20)
sveikos mergaites as kaip ir kitos ligones dalyvavau masiniame deboru pirkime  doh.gif  apziurejau ja  namuose idemiai ir radau vabaliuku tokiu pilai rudu  blink.gif puoliau greit persodinet nuploviau visa po dusu dabar stebesiu  unsure.gif ,tad patariu ir jums apziurekite idemiai savo gelytes is masinio pirkimo  biggrin.gif

zinok as vakar taip pat pastebejau kazkoki ant lapo lakstanti, labai jau greitas jis, tai nuemiau ji, kol kas daugiau nepastebiu, bet ko gero turetu buti ir daugiau g.gif
Atsakyti
O as savo persodinau ir esu rami biggrin.gif vabalu neradau, tik kiminu gniutula.
Atsakyti
sveikos, negaliu surast (o gal dar nemoku ieškoti) apie Miltonios priežiūrą. Gavau dovanų, nužydėjo, persodinau, bet nežinau ar nukirpti tuos stiebus ant kurių buvo žiedai (lyg panašu kad jie džiūsta) ax.gif

Atsakyti
QUOTE(lemure @ 2009 05 07, 15:45)
sveikos, negaliu surast (o gal dar nemoku ieškoti) apie Miltonios priežiūrą. Gavau dovanų, nužydėjo, persodinau, bet nežinau ar nukirpti tuos stiebus ant kurių buvo žiedai (lyg panašu kad jie džiūsta) ax.gif

prašom 4u.gif

http://www.rojaussod...i...f=98&t=2215

mirksiukas.gif o nužydėjusį stiebuką galima drąsiai kirpti drinks_cheers.gif
Papildyta:
Aleksoto maximoje gražios, tik nužydėjusios vandos su visomis vazomis - tik 39.99!Vos nenusipirkau vienos nuostabiai rausvai alyvinės, eikit, pirkit kas nors, nes aš kitaip po darbo pati važiuosiu ir pasigriebsiu doh.gif
Prašau, pagelbėkit...? frusty.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 07, 15:54)
Aleksoto maximoje gražios, tik nužydėjusios vandos su visomis vazomis - tik 39.99![/b][/color]Vos nenusipirkau vienos nuostabiai rausvai alyvinės, eikit, pirkit kas nors, nes aš kitaip po darbo pati važiuosiu ir pasigriebsiu  doh.gif
Prašau, pagelbėkit...?  frusty.gif  angel_sadangel.gif


paskutiniu metu esu uzsikepus del vandu, bet stabdo tik tai, kad galiu nesugebeti uztikrinti joms reikiamo dregmes lygio namie, o siaip is saules ir silumos pas mane pakankamai, o dregme siek tiek virs 40 ....
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 07, 16:27)
paskutiniu metu esu uzsikepus del vandu, bet stabdo tik tai, kad galiu nesugebeti uztikrinti joms reikiamo dregmes lygio namie, o siaip is saules ir silumos pas mane pakankamai, o dregme siek tiek virs 40 ....

ji visa stiklinėje vazoje, ten tikrai geros sąlygos jai būtų tongue.gif 4u.gif
Atsakyti