Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(naujute @ 2009 05 15, 10:30)
sveikutes, pasirodau cia retai dabar, tai jau gal ir pamirsot mane  biggrin.gif  noriu tik pasirodyt kaip karvytepirkta is lorutes isskleide visus buvusius pumpurus ir dziugina mane gausa wink.gif
user posted image

Labas, naujute, tikrai neuzmirsome, as pastarosiomis dienomis vis cia atejusi pagalvodavau kur ta musu naujute dingusi? g.gif
labai grazi tavo karvute ir taip gausiai tau atsidekojo smile.gif lauksime pasirodant cia dazniau bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hottea @ 2009 05 15, 10:38)
Koks grozis, naujute bigsmile.gif

O as nusivyliau verysad.gif Specialiai i "akropoli" vaziavau, o ten likusios kelios gelytes po vakarykscio vezimo verysad.gif Klausiau, ar siandien uzves, tai tiksliai nezinojo unsure.gif

Kaunietes, kurioje "maximoje" uzmatete siomis dienomis gausu uzvezima? lens.gif Gal pramones pr. yra graziu? rolleyes.gif

as siandien buvau akropoly, tai apie 12.30 isveze visa stenda nauju phal, bet beda kad visos jos buvo nuvytusios ar bent jau apvytusios biggrin.gif vel maxima nekokia partija uzsipirko.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 15, 14:35)
Labas, naujute, tikrai neuzmirsome, as pastarosiomis dienomis vis cia atejusi pagalvodavau kur ta musu naujute dingusi?  g.gif 
labai grazi tavo karvute ir taip gausiai tau atsidekojo smile.gif lauksime pasirodant cia dazniau  bigsmile.gif
Papildyta:

na kaip ir minejau man dabar mokslai, tai uztat reciau ateinu pas jus, aisku paskaitau ka prirasot, bet pasisakau mazai... po mokslu pazadu dazniau isijungti i diskusijas wink.gif
Atsakyti
dar pasirodysiu su ruzava didziaziede, ji man pumpurus nudziovino, tai po persodinimo leidzia nauja lapuka
user posted image
ir net 7 saknis
user posted image
user posted image
user posted image
labai dziaugiosi, nes nepraejus net savaitei po persodinimo pasirode daug geru pokyciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(teska @ 2009 05 14, 14:51)
Mano debora tai pumpurus puikiausiai augina, ir kazkaip mazai ju turejo, tai ne vieno nenumete  g.gif

Mano debora taip pat ne vieno pumpuro nenumete smile.gif o vat naujoji zaliuke tai 9 pumpurus nudziovino schmoll.gif buvau atidariusi balkona, turbut nepatiko, nors nesitikejau kad tokiu oru dar gali numesti pumpurus del to g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 15, 15:02)
Mano debora taip pat ne vieno pumpuro nenumete smile.gif o vat naujoji zaliuke tai 9 pumpurus nudziovino  schmoll.gif  buvau atidariusi balkona, turbut nepatiko, nors nesitikejau kad tokiu oru dar gali numesti pumpurus del to  g.gif

Gal kokia jautri, pas mane prie praviro balkono gyvena ir nieko, kaip augo taip auga g.gif
Atsakyti
[quote=Venus,2009 05 15, 00:18]
Tai mes cia su puke0 susitike buvom turbut friends.gif [QUOTE]

Tai tikriausiai,kad mes buvome susitikusios smile.gif Man vaizdas pasirode tragiskas,nes as jau linkusi pirkti pigias,bet geresnes bukles.Siandien Hyper Maximoje nusipirkau persikine su ruozeliais uz 8Lt ir balta.Ziedai jau nuvyte,bet saknys ir lapai fantastiski thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puke0: 15 gegužės 2009 - 15:05
QUOTE(teska @ 2009 05 15, 14:21)
Gal kokia jautri, pas mane prie praviro balkono gyvena ir nieko, kaip augo taip auga  g.gif

vat as irgi galvoju g.gif nes siaip kitoms tai nieko, o vat si sumaste tokiu oru mesti pumpurus, na as esu pastebejusi,kad tos smulkiaziedes lepesnes verysad.gif
Atsakyti
As vis delto nulekiau i "akropoli" antra karta ir... isigijau Bordo ax.gif

Sveikos saknys, o ir ziedastiebi su pumpurais turi - neatsilaikiau biggrin.gif
Stai koks mano darzelis jau rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 15, 16:15)
As vis delto nulekiau i "akropoli" antra karta ir... isigijau Bordo ax.gif

Sveikos saknys, o ir ziedastiebi su pumpurais turi - neatsilaikiau biggrin.gif
Stai koks mano darzelis jau rolleyes.gif

wub.gif
niu ka, sveikos, jungiuosi ir as i ligoniu gretas bigsmile.gif
tiek grozybiu prisiziurejau jusu albumeliuose wub.gif wub.gif
taigi jei priimat, draugausim mirksiukas.gif
esu pamisusi del phaleonopsiu, veliau ikelsiu ir savo albumeli pasirodyti blush2.gif
Atsakyti
o jetau koks grozis first.gif
Atsakyti
http://public.fotki.com/katanelys/
prasom, mano grozybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katanely @ 2009 05 15, 16:33)

groziai thumbup.gif
Atsakyti