Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Tina* , primink kur tokį grožį "nukovei"?
Atsakyti
Del peloric ziedu tai man parodoj sake, kad tai virusas ir del to pas gelyte tokie ziedeliai buna. Buvo vienas ryskiai persikinis falenopsis parodoj ant tos pacios sakeles su normaliais ir peloric ziedais. Beje, dabar jau nebeatgaminu ar kartais pramones maximoje kai dar deboros su graziais ziedais buvo ar tik ne peloric tipo ziedeliai buvo g.gif Maniske tai puikiai laikosi, lapai tvirti, mesingi. Brandina 8 likusius sveikus pumpuriukus. Persodinau ja i didesni vazona, nes i senaji nebeitalpinau.

Kaip mane senukuose darbuotoja prajuokino geliu skyriuje... sakau, gal pas jus yra kiminu? O ji akis isvertusi dar karta pasitikslino klausima. Sakau kiminu man reikia. O ji: o jie valgomi??? lotuliukas.gif Jauciu pagalvojo kokia cia dura geliu skyriuje maisto produktu iesko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes, pasirodau cia retai dabar, tai jau gal ir pamirsot mane biggrin.gif noriu tik pasirodyt kaip karvytepirkta is lorutes isskleide visus buvusius pumpurus ir dziugina mane gausa wink.gif
user posted image
Atsakyti
Koks grozis, naujute bigsmile.gif

O as nusivyliau verysad.gif Specialiai i "akropoli" vaziavau, o ten likusios kelios gelytes po vakarykscio vezimo verysad.gif Klausiau, ar siandien uzves, tai tiksliai nezinojo unsure.gif

Kaunietes, kurioje "maximoje" uzmatete siomis dienomis gausu uzvezima? lens.gif Gal pramones pr. yra graziu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 05 15, 11:30)
sveikutes, pasirodau cia retai dabar, tai jau gal ir pamirsot mane  biggrin.gif  noriu tik pasirodyt kaip karvytepirkta is lorutes isskleide visus buvusius pumpurus ir dziugina mane gausa wink.gif
user posted image

Ojetau, naujute doh.gif čia tai bent karvytė, visa kaaaarvė (pačia gražiausia prasme) wub.gif joo, mano sveikoji, parvežta iš bazės net tiek nežydi schmoll.gif
lucky you! bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 15, 12:20)
Ojetau, naujute  doh.gif  čia tai bent karvytė, visa kaaaarvė (pačia gražiausia prasme)  wub.gif joo, mano sveikoji, parvežta iš bazės net tiek nežydi  schmoll.gif
lucky you!  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

cia lorutei reik dekoti kad nepagailejo jos, man perleido wub.gif nukrito tik 2 maziausi pumpuriukai, o visi kiti sekmingai issiskleide, nors nesitikejau kad taip sekmingai prazydes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 05 15, 12:24)
cia lorutei reik dekoti kad nepagailejo jos, man perleido  wub.gif nukrito tik 2 maziausi pumpuriukai, o visi kiti sekmingai issiskleide, nors nesitikejau kad taip sekmingai prazydes  blush2.gif

kadangi ji "maximinė", jei neklystu, tai irgi nesitikėjau, kad normaliai pas tave žydės, o va, kas darosi bigsmile.gif patiko namučiai ir šeimininkė wub.gif Lorutė šaunuolė, ot parinko gerai drinks_cheers.gif
beje, oncidiumas kol kas net nesiruošia nors vieno vaikelio pradėti auginti doh.gif ir ką gi daryti, laukiu, tikiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 15, 12:27)
kadangi ji "maximinė", jei neklystu, tai irgi nesitikėjau, kad normaliai pas tave žydės, o va, kas darosi  bigsmile.gif  patiko namučiai ir šeimininkė  wub.gif  Lorutė šaunuolė, ot parinko gerai  drinks_cheers.gif
beje, oncidiumas kol kas net nesiruošia nors vieno vaikelio pradėti auginti  doh.gif  ir ką gi daryti, laukiu, tikiuosi  ax.gif

as savojo sweet sugar ziedyna siandien jau nukirpau, nuzydejo jis pas mane, bet bujoja tai kuo puikiausiai, yra du didesni vaikiukai, o siandien isemus palaistyti pamaciau kad dar du maziukai auga, tai isviso 4 nauji augaliukai wub.gif tikiuosi sugebesiu prazydinti pati g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 15, 11:10)
Tina* , primink kur tokį grožį "nukovei"?

Ji tik ieško tokio grožio, mūsų prašo, kad pamačiusios informuotume mirksiukas.gif

QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 15, 11:14)
Kaip mane senukuose darbuotoja prajuokino geliu skyriuje... sakau, gal pas jus yra kiminu? O ji akis isvertusi dar karta pasitikslino klausima. Sakau kiminu man reikia. O ji: o jie valgomi???  lotuliukas.gif  Jauciu pagalvojo kokia cia dura geliu skyriuje maisto produktu iesko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
viršūnė doh.gif
jei atvirai, negerbiu darbuotojų, kurie nesidomi savo darbu (tegu ir nemėgstamu). Jei jau dirbi paprasčiausia pardavėja gėlių skyriuje, tai vistiek turi turėti surinkus info, o ne kelis gėlių pavadinimus bandyt išmokt ir viskas schmoll.gif
Aišku, visko žinoti neįmanoma, bet kai kuriuos dalykus visgi išmanyti reikia mirksiukas.gif
juolab, toks žodis KIMINAI jau senovėj žinomas buvo, kai juos statybose naudodavo, plyšiams tarp rąstų užkimšti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 05 15, 12:29)
as savojo sweet sugar ziedyna siandien jau nukirpau, nuzydejo jis pas mane, bet bujoja tai kuo puikiausiai, yra du didesni vaikiukai, o siandien isemus palaistyti pamaciau kad dar du maziukai auga, tai isviso 4 nauji augaliukai  wub.gif  tikiuosi sugebesiu prazydinti pati  g.gif

šiandien? aš irgi šiandien senąjį žiedyną kirpau drinks_cheers.gif o dar antrasis žydi ax.gif
o va sweet fragrance šokoladukas tai anei krust blink.gif nors laikosi puikiai, žaliuoja sau biggrin.gif bet apsivaikuoti neskuba g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 15, 12:34)
viršūnė  doh.gif
jei atvirai, negerbiu darbuotojų, kurie nesidomi savo darbu (tegu ir nemėgstamu). Jei jau dirbi paprasčiausia pardavėja gėlių skyriuje, tai vistiek turi turėti surinkus info, o ne kelis gėlių pavadinimus bandyt išmokt ir viskas  schmoll.gif
Aišku, visko žinoti neįmanoma, bet kai kuriuos dalykus visgi išmanyti reikia  mirksiukas.gif
juolab, toks žodis KIMINAI jau senovėj žinomas buvo, kai juos statybose naudodavo, plyšiams tarp rąstų užkimšti  biggrin.gif

Na dabar tai jau zinos kas tie kiminai, nes dar turejau pravesti zaibiska pazinimo paskaitele kas tie kiminai ir su kuo jie valgomi lotuliukas.gif

Kas del maximiniu phal. tai neturiu prie ko prikibti, man nei vieno pumpuro nera numete, o va is "Karmelitos" parsiveztos nudziovino pumpuru ir gan nemazai, nei vienos geles nebuvo, kuri bent keliu pumpuru nenudziovintu.
Atsakyti
Naujute, kaip smagu, kad gelyte pas tave puikiai prigijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 15, 13:22)
Naujute, kaip smagu, kad gelyte pas tave puikiai prigijo biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti