Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 14, 23:49)
dar viena tentoki palikau-irgi nukainuota,bet labai vesli-grazi smile.gif
o kokia ta margute?
tos desinej tai nezinau,as pasiemiau tokia kaip kairej  mirksiukas.gif
Tai ten tu buvai? biggrin.gif su akinukais?Ir sviesia striukute? lotuliukas.gif  mane toks juokas paeme...nu zinok negaliu-pagalvojau"dar viena ligone kaip ir as "  4u.gif  biggrin.gif
As ir pasiemiau pigesniu-papilopediumu net brangesniu neradau,o va cia piguciai-ziuresim kas gausis.Be to,paklausus bazej tokiu geliu-atsake kad tokiu jie neturi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tai dar dziaukis, kad tau tuos papilopediumus palikau, nes jau taip nagai ir juos paimt knietejo lotuliukas.gif . Bet vyras turbut mane i siltnami butu isvares nakvot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2009 05 15, 00:04)
Tai dar dziaukis, kad tau tuos papilopediumus palikau, nes jau taip nagai ir juos paimt knietejo  lotuliukas.gif  . Bet vyras turbut mane i siltnami butu isvares nakvot  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu as tai viena palikau ax.gif kazkam-draugiskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 15, 00:03)
kerai tai nera mazi...pas mane is 2 motininiu bulbu ir maziuku jau aplink leidzia...buve trys ziedstiebiai,likes praktiskai vienas dar zydintis smile.gif
kambrija irgi grazi,bet sakau-man tokia gleznute pasirode unsure.gif

Rizikinga tuomet su ja... Nes as tai ne profe auginime-gaivinime, turiu viena isigyta oncidiuma, pirkau uz 10 lt nuzydejusi, tures but geltonas, tai kol kas naujus ugliukus duoda i salis kaip pasiutes, jei stebuklas ivyks, bus mano pirmas, pacios prazydintas augalelis, tada isidrasinsiu pirkt tokius nugeibelius. O cambria maniske turima, tai grazi pirkta, dvisake, auskta, zydi, skleidziasi, kvepia. uz tai ir noriu be proto dar vienos...Tik kokio kitokio atspalvio,aisku ax.gif
http://public.fotki....ano-orchidejos/
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 15, 00:10)
Rizikinga tuomet su ja...

ta kambria buvo tokiais smailokais ziedelio liezuveliais-ne tokiais kaip tavo smile.gif grazi tokia
Atsakyti
doh.gif na va prisiskaitinėjau ant savo ''durnos''galvos,kokių kvietkų prisipirkot,tai gulėsiu išverstom akim blink.gif ,o ryt į darbą doh.gif aš tai noriu tų klumpaičių... verysad.gif ypač daugiažiedžių... wub.gif o dar po 5 lt... neužtaikau tokių gėlių,vos ne dykai.... į Kauną toli,o Vilnietės vietų neišduoda... lotuliukas.gif nors iš tikrųjų sostinėj kokybiškesnių pigiai labai retai galima rasti,o ir bazių skaičiumi nepasigirsi g.gif arba nežinau aš jų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 15, 00:20)
doh.gif na va prisiskaitinėjau ant savo ''durnos''galvos,kokių kvietkų prisipirkot,tai gulėsiu išverstom akim  blink.gif ,o ryt į darbą  doh.gif  aš tai noriu tų klumpaičių... verysad.gif ypač daugiažiedžių... wub.gif o dar po 5 lt... neužtaikau tokių gėlių,vos ne dykai.... į Kauną toli,o Vilnietės vietų neišduoda... lotuliukas.gif  nors iš tikrųjų sostinėj kokybiškesnių pigiai labai retai galima rasti,o ir bazių skaičiumi nepasigirsi  g.gif arba nežinau aš jų  blush2.gif

As irgi vilniete, ir niekad nieko pigiai taip nerandu, o jei pigiai, tai klaikumelis apiuves buna arba Senukuose galima po koki 10 lt rast oncidiumu pusiau supuvusiu numirusiu,arba nukainuotu iki kokiu 6-10 lt lavoneliu prie Kalvariju tu turgaus. O visur kitur kainos g.gif , tokiu nuolaidu, kaip kauno bazese, kai dar geles visai neblogam stovyje tikrai nerandu ir as. Uz tai ryt kai desiu...
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 14, 21:48)
Camea,kokia miniuko to oranžinio kaina?? tikiuosi brangus,nes jau ramiai nenusėdžiu  doh.gif  blush2.gif


atrodo 24 lt g.gif
Atsakyti
Nu va, klausykit kaunietes, siulau bizni lotuliukas.gif
nupirkit pigesniu idomybiu, uzsidekit antkaini ir parduokit vilnietems biggrin.gif nu ka man daryt, kai seile varva skaitant apie jusu pirkinius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 15, 00:36)
ta prasme norejau paklausti, kokiu laiku atveza orchidejas i maxima akropolio smile.gif nes minejai,kad kai pirkai buvo ka tik atvezta nauju  smile.gif


Oi, galva mano doh.gif lotuliukas.gif Uzejau apie 12.30 - tai kaip tik sudejo darbuotoja jas geliu skyrelyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 15 gegužės 2009 - 08:20
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 15, 00:20)
doh.gif na va prisiskaitinėjau ant savo ''durnos''galvos,kokių kvietkų prisipirkot,tai gulėsiu išverstom akim  blink.gif ,o ryt į darbą  doh.gif  aš tai noriu tų klumpaičių... verysad.gif ypač daugiažiedžių... wub.gif o dar po 5 lt... neužtaikau tokių gėlių,vos ne dykai.... į Kauną toli,o Vilnietės vietų neišduoda... lotuliukas.gif  nors iš tikrųjų sostinėj kokybiškesnių pigiai labai retai galima rasti,o ir bazių skaičiumi nepasigirsi  g.gif arba nežinau aš jų  blush2.gif



QUOTE(Katilius @ 2009 05 15, 00:26)
As irgi vilniete, ir niekad nieko pigiai taip nerandu, o jei pigiai, tai klaikumelis apiuves buna arba Senukuose galima po koki 10 lt rast oncidiumu pusiau supuvusiu numirusiu,arba nukainuotu iki kokiu 6-10 lt lavoneliu prie Kalvariju tu turgaus. O visur kitur kainos g.gif , tokiu nuolaidu, kaip kauno bazese, kai dar geles visai neblogam stovyje tikrai nerandu ir as. Uz tai ryt kai desiu...


Gerai vilnietes neverkit biggrin.gif yr tos bazes as dvi zinau, viena ta kur pirmam puslapyje pamineta, kita ir netoli xflora http://www.xflora.lt....php/pageid/399
mirksiukas.gif

esu nukainuotus papilopediumus ten pirkus po 5 lt mirksiukas.gif taip kad verkt labai ner ko, bet ir ten nevisada visko buna, reik nutaikyt momenta, aisku su Kaunu gal nesulyginsim, nes tose vilnietiskose kartais ir nieko nebuna doh.gif o ir kainas kartais uzsilanksto, kai pamato kad is gatves, o ne didmena....

O siaip ir tam paciam Ermitaze pasitaiko idomiu ir retesniu gelyciu smile.gif

tai tiek ir baisiai susirgusi orchideju liga doh.gif dabar svajonese orchidariumas, todel stengiusi valdytis iki gimtadienio, gal jei nenervuosiu savo vyro su orchideju pirkimu issipildys mano svajones biggrin.gif
Atsakyti
Jei nespėčiau laiku pasirodyti - nauja tema

http://www.supermama...0#entry26971140


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 14, 23:49)
o kokia ta margute?

user posted image
Atsakyti