Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 14, 21:43)
vaziavau is pradziu su mikriuku,bet paskui drauge pavezino  biggrin.gif
dabar prasom prisipazint-kuri isejo nesina glebiu kazkuriu is bulbiniu geliu glebiu? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  net juokas sueme,beeeeet....pati isejau irgi ne su menkesniu  lotuliukas.gif
taigi..nusipirkau du paphilopedium(nuzydeja,bet auginiu daug nauju) po 5lt
user posted image ant vazoniko paizduota tokia kaip foto ax.gif

Oi kaip noriu wub.gif Butent uz sia balsavau parodoj. Nu labai man jos bigsmile.gif
Atsakyti
O kazin mano ieskomos nera toje bazeje? g.gif margutes
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 14, 22:43)
vaziavau is pradziu su mikriuku,bet paskui drauge pavezino  biggrin.gif
dabar prasom prisipazint-kuri isejo nesina glebiu kazkuriu is bulbiniu geliu glebiu? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  net juokas sueme,beeeeet....pati isejau irgi ne su menkesniu  lotuliukas.gif
taigi..nusipirkau du paphilopedium(nuzydeja,bet auginiu daug nauju) po 5lt
user posted image ant vazoniko paizduota tokia kaip foto ax.gif
Oncidium,bebaigianti nuzydeti,bordo su baltu smulkiais ziedeliais
va kazkas tokio user posted image 5lt
mazyciu miniuku tamiai fioletavu(10lt)
ir Cattleja,nuzydejus-tad bus siurprizas  ax.gif  irgi 5lt  biggrin.gif
gaila negaliu pafokit,fotikas isvaziavo i Londona biggrin.gif
kas liecia pardavejas tos bazes-tai labai nemalonios pasitaike  schmoll.gif beziurint miniukus uzbaube"Imkit neziurineja,visi vienodi,o tai ziurinesit,aplauzysit ir nepirksit" blink.gif  blink.gif  konkreti "karve" galiu pasakyt,nei kulturos,nei supratimo..labai nepatiko  schmoll.gif

Oncidium l.grazi spalvyte o virsutineje nuotraukoje desineje, oranzinis, kas ten toks, po kiek? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 14, 22:41)
As zadejau, ryt varysiu, bet dabar tai sunerimau g.gif Noriu kreminio-persikinio-abrikosinio tokio phaelenopsio, noriu cambriu visokiu...


Tokio ten nemaciau ... Nes ir pati panasaus ieskojau.
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 14, 22:43)
vaziavau is pradziu su mikriuku,bet paskui drauge pavezino  biggrin.gif
dabar prasom prisipazint-kuri isejo nesina glebiu kazkuriu is bulbiniu geliu glebiu? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  net juokas sueme,beeeeet....pati isejau irgi ne su menkesniu  lotuliukas.gif


As blush2.gif ... Sakau pabandysiu ant pigiuju, tai nebus gaila didesniu pinigu ismest. Kazkaip net palaima apima, kai vargstanti gele ima ir atsigauna. O ir stovis ju ner tragiskas. Tai mes cia su puke0 susitike buvom turbut friends.gif
Noriu tos persikines labaaaaaiiii cray.gif . Gal dar bus ryt akropoly.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venus: 14 gegužės 2009 - 22:20
QUOTE(Venus @ 2009 05 14, 23:18)
Tokio ten nemaciau ... Nes ir pati panasaus ieskojau.
As  blush2.gif  ... Sakau pabandysiu ant pigiuju, tai nebus gaila didesniu pinigu ismest. Kazkaip net palaima apima, kai vargstanti gele ima ir atsigauna. O ir stovis ju ner tragiskas. Tai mes cia su puke0 susitike buvom turbut  friends.gif
Noriu tos persikines labaaaaaiiii  cray.gif . Gal dar bus ryt akropoly. Beje cia Kaune? Kazkaip prraziopsojau info.

Cia kalba, kaip as suprantu apie kauno baze, prie onkolog., i kuria as ryt vaziuosiu ir pirksiu kremini-persikini falenopsi ir kokia nors kambria. Bus, nebus, pirksiu, gal ten per nakti kas uzderes, buna gi stebuklu...
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 14, 23:23)
o kokiu metu ten veza geles?  smile.gif


Kaip naujokei orchiu auginime pasakyki, kaip tai atskirti? 4u.gif Kokiu metu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 14, 22:26)
Kaip naujokei orchiu auginime pasakyki, kaip tai atskirti?  4u.gif Kokiu metu? blush2.gif

ta prasme norejau paklausti, kokiu laiku atveza orchidejas i maxima akropolio smile.gif nes minejai,kad kai pirkai buvo ka tik atvezta nauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 14, 22:49)
Oi kaip noriu  wub.gif  Butent uz sia balsavau parodoj. Nu labai man jos  bigsmile.gif

dar viena tentoki palikau-irgi nukainuota,bet labai vesli-grazi smile.gif

QUOTE(Tina* @ 2009 05 14, 22:49)
O kazin mano ieskomos nera toje bazeje?  g.gif margutes

o kokia ta margute?

QUOTE(Katilius @ 2009 05 14, 23:05)
Oncidium l.grazi spalvyte o virsutineje nuotraukoje desineje, oranzinis, kas ten toks, po kiek? g.gif

tos desinej tai nezinau,as pasiemiau tokia kaip kairej mirksiukas.gif

QUOTE(Venus @ 2009 05 14, 23:18)
Tokio ten nemaciau ... Nes ir pati panasaus ieskojau.
As  blush2.gif  ...

Tai ten tu buvai? biggrin.gif su akinukais?Ir sviesia striukute? lotuliukas.gif mane toks juokas paeme...nu zinok negaliu-pagalvojau"dar viena ligone kaip ir as " 4u.gif biggrin.gif
As ir pasiemiau pigesniu-papilopediumu net brangesniu neradau,o va cia piguciai-ziuresim kas gausis.Be to,paklausus bazej tokiu geliu-atsake kad tokiu jie neturi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 14, 23:49)
dar viena tentoki palikau-irgi nukainuota,bet labai vesli-grazi smile.gif
o kokia ta margute?
tos desinej tai nezinau,as pasiemiau tokia kaip kairej  mirksiukas.gif
Tai ten tu buvai? biggrin.gif su akinukais?Ir sviesia striukute? lotuliukas.gif  mane toks juokas paeme...nu zinok negaliu-pagalvojau"dar viena ligone kaip ir as "  4u.gif  biggrin.gif
As ir pasiemiau pigesniu-papilopediumu net brangesniu neradau,o va cia piguciai-ziuresim kas gausis.Be to,paklausus bazej tokiu geliu-atsake kad tokiu jie neturi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai tas bordo-balts oncidiumas dar yra koks vienas ten? po kiek? Nesulauskiu rytdienos is nervu...
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 14, 23:52)
Tai tas bordo-balts oncidiumas dar yra koks vienas ten? po kiek? Nesulauskiu rytdienos is nervu...

zinok tikrai buvo...ir geltonu buvo-beje dar zydinciu smile.gif kainos situ bordo bebaigianciu zydet buvo po 5lt,ir papilophediumai po 5,miniukai(visi vienodi) po 10,buvo ir kambrija tokia tamsi rusva(26lt) bet man tas kerukas nelabai pasirode-toks gleznas-tai nejemiau
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 14, 23:57)
zinok tikrai buvo...ir geltonu buvo-beje dar zydinciu  smile.gif  kainos situ bordo bebaigianciu zydet buvo po 5lt,ir papilophediumai po 5,miniukai(visi vienodi) po 10,buvo ir kambrija tokia tamsi rusva(26lt) bet man tas kerukas nelabai pasirode-toks gleznas-tai nejemiau

o sitie bordo dideli? ax.gif
kambrijos noriu...
Papildyta:
bordo tuos kai griebsiu... kokius du biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 15, 00:01)
o sitie bordo dideli?  ax.gif
kambrijos noriu...

kerai tai nera mazi...pas mane is 2 motininiu bulbu ir maziuku jau aplink leidzia...buve trys ziedstiebiai,likes praktiskai vienas dar zydintis smile.gif
kambrija irgi grazi,bet sakau-man tokia gleznute pasirode unsure.gif
Atsakyti