Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

blink.gif rytine rasa kada pas jus orchidėjų paroda?? g.gif stoju į eilę ax.gif mirksiukas.gif o prie masdevalijų ir katlėjų,tai ''užstrigčiau'' bigsmile.gif ir dar trys (80 100 405) man ypač patiko thumbup.gif 4u.gif na ir grožiais palepinot wub.gif wub.gif
Camea,kokia miniuko to oranžinio kaina?? tikiuosi brangus,nes jau ramiai nenusėdžiu doh.gif blush2.gif
Krissti,o aš manau,kad čia kažkas panašaus g.gif pasidžiaugiam,pasiguodžiam.................ir vėl į medžioklę...... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 14, 21:01)
ax.gif na parodau ir aš savo vakarykštį pirkinį


grazu 4u.gif mes dovanai lygiai tokia pirkom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 14, 19:44)
As irgi siandien neatsispyriau akcijai blush2.gif  Dar viena mano augintine - emiau sia, nes tokios spalvos neturiu dar biggrin.gif Ir dar patiko, kad antra ziedastiebi augina, bei daug pumpuru turi rolleyes.gif Kadangi saknys sveikos, ikisau trasu lazdele ir tikiuosi kaip ir kitoms gelytems patiks cool.gif

Vau kokia spalva ir karpyti lapeliai wub.gif Ir as nebuciau atsispyrusi.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 14, 20:44)
As irgi siandien neatsispyriau akcijai blush2.gif  Dar viena mano augintine - emiau sia, nes tokios spalvos neturiu dar biggrin.gif Ir dar patiko, kad antra ziedastiebi augina, bei daug pumpuru turi rolleyes.gif Kadangi saknys sveikos, ikisau trasu lazdele ir tikiuosi kaip ir kitoms gelytems patiks cool.gif


Kur ir už kiek? help.gif help.gif help.gif Jau senokai butent tokios spalvos ieskau blink.gif . Vaje, dabar nakti nemiegosiu, vaidensis pries akis. Cia mano pati mylimiausia spalva wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venus: 14 gegužės 2009 - 20:19
QUOTE(Hottea @ 2009 05 14, 20:44)
As irgi siandien neatsispyriau akcijai blush2.gif  Dar viena mano augintine - emiau sia, nes tokios spalvos neturiu dar biggrin.gif Ir dar patiko, kad antra ziedastiebi augina, bei daug pumpuru turi rolleyes.gif Kadangi saknys sveikos, ikisau trasu lazdele ir tikiuosi kaip ir kitoms gelytems patiks cool.gif

kokie lapeliai grazus, dar tokios nemaciusi... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 14, 16:56)
nu ir vyras tavo  thumbup.gif jei be progos tokios geles, tai ka dovanoja, kai proga yra  biggrin.gif



Nenoriu girtis bet visko buna, o buna kad ir nieko biggrin.gif
Atsakyti
O as tai esamas puoseleju. Pagaliau ryzaus minimarka persodinti. Nes dali ziedkociu jau nukirpau. Saknytes superines, nebuvo net ko karpyt. SKM tikrai nuostabu augala man parveze. Dar karta aciu 4u.gif Ir dar aptikau, kad jis ziedkoti nauja auginasi. Cia tai darbstuolis thumbup.gif sitaip zydejo juk.
Atsakyti
Oi, kaip smagu, kad patiko Bordavine mano bigsmile.gif 4u.gif

Kauno "akropolio" "maximoje" uztaikiau per pietus - buvo ka tik atvesta, tai tokiu nematytu buvo visokiu - vos issirinkau blink.gif Bet rytoj vel leksiu - dbr 18,90 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 14, 17:50)
Laba diena smile.gif

na jau sakiau viskas daugiau jokiu orchideju, bet siandien vel neatsilaikiau, prasau atiduodu savo naujokes jusu vertinimui http://public.fotki....s/oranzine.html nuo 57 foto

Vat as tokios noriu!!! Kur, po kiek, kaip...Prasau iskloti visa info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 14, 21:12)
Oi, kaip smagu, kad patiko Bordavine mano bigsmile.gif  4u.gif

Kauno "akropolio" "maximoje" uztaikiau per pietus - buvo ka tik atvesta, tai tokiu nematytu buvo visokiu - vos issirinkau blink.gif  Bet rytoj vel leksiu - dbr 18,90  ax.gif

o kokiu metu ten veza geles? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(puke0 @ 2009 05 14, 20:47)
Sveikos mergaites,as naujoke rasyme,bet senas ligonis wub.gif Norejau pasidalinti naujienomis apie baze prie onkologinio,nes kazkas zadejo vaziuoti.Siandien buvau ten pirma karta ir gana nusivyliau,nes tikejausi kazko daugiau.Faktiskai nieko perkamo neradau.Rusiu gal ir yra,bet stovis geliu tai baisus schmoll.gif .Buvo tamsiai kreminiu phaelenopsiu po 35Lt,kurios as norejau,bet ziedai jau nuvyte,o saknys papuvusios,tai ir nepirkau.Daug nupigintu po 5 Lt,bet ten tai jau visai beveik supuvusios gelytes(cambrios,catlejos,dendrobiai).As manau,kad reikia laukti,kol atvez nauju,nes seip,kaip isluota man pasirode g.gif

As zadejau, ryt varysiu, bet dabar tai sunerimau g.gif Noriu kreminio-persikinio-abrikosinio tokio phaelenopsio, noriu cambriu visokiu...
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 14, 08:34)
tikrai, dirba 7-14 h. aišku, bobos gali ir kažkiek anksčiau užsidaryti...
kuo važiuosi? savo mašina?

vaziavau is pradziu su mikriuku,bet paskui drauge pavezino biggrin.gif
dabar prasom prisipazint-kuri isejo nesina glebiu kazkuriu is bulbiniu geliu glebiu? lotuliukas.gif lotuliukas.gif net juokas sueme,beeeeet....pati isejau irgi ne su menkesniu lotuliukas.gif
taigi..nusipirkau du paphilopedium(nuzydeja,bet auginiu daug nauju) po 5lt
user posted image ant vazoniko paizduota tokia kaip foto ax.gif
Oncidium,bebaigianti nuzydeti,bordo su baltu smulkiais ziedeliais
va kazkas tokio user posted image 5lt
mazyciu miniuku tamiai fioletavu(10lt)
ir Cattleja,nuzydejus-tad bus siurprizas ax.gif irgi 5lt biggrin.gif
gaila negaliu pafokit,fotikas isvaziavo i Londona biggrin.gif
kas liecia pardavejas tos bazes-tai labai nemalonios pasitaike schmoll.gif beziurint miniukus uzbaube"Imkit neziurineja,visi vienodi,o tai ziurinesit,aplauzysit ir nepirksit" blink.gif blink.gif konkreti "karve" galiu pasakyt,nei kulturos,nei supratimo..labai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 14 gegužės 2009 - 21:44