Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

mano debora, rudenį žydinti parsivežta iš Prahos, dabar antrą kartą žydi thumbup.gif gal ir jūsiškės bus tokios darbščios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 05 14, 16:40)
mano debora, rudenį žydinti parsivežta iš Prahos, dabar antrą kartą žydi  thumbup.gif gal ir jūsiškės bus tokios darbščios  lotuliukas.gif

bigsmile.gif Oho!!! Na tikekimes, kad ir musu bus darbstuoles thumbup.gif
Atsakyti
o as stai toki dendrobiuma gavau is vyro dovanu be jokios progos tongue.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 22:40)
ir tamsiai vysninio bei visokios cambrios mane l.vilioja...


sian "Mindaugo" maximoj maciau viena toki tamsiai vysnini ir jusu taip vadinama "karvyte" balta su vysniniu, bet daugiau vysninio...ech..... schmoll.gif
Oi..... ir man orchidlige progresuoja..... ten pat pagailejau vieno nupiginto violetinio phalenopsio uz 4.99 Lt. Labai neblogam stovyje, net ziedelis vienas likes ir kelias sakytes augina. Dabar svarstau pasilikti, ar draugei irgi "ligonei" atiduoti g.gif

O, jus, merginos, saunuoles ir zavuoles!!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif tokius grozius auginat........

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 14 gegužės 2009 - 16:50
Laba diena smile.gif

na jau sakiau viskas daugiau jokiu orchideju, bet siandien vel neatsilaikiau, prasau atiduodu savo naujokes jusu vertinimui http://public.fotki....s/oranzine.html nuo 57 foto
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 05 14, 16:30)
o as stai toki dendrobiuma gavau is vyro dovanu be jokios progos  tongue.gif
user posted image


nu ir vyras tavo thumbup.gif jei be progos tokios geles, tai ka dovanoja, kai proga yra biggrin.gif

QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 14, 16:50)
Laba diena smile.gif

na jau sakiau viskas daugiau jokiu orchideju, bet siandien vel neatsilaikiau, prasau atiduodu savo naujokes jusu vertinimui http://public.fotki....s/oranzine.html nuo 57 foto


neimanoma tokiu nenupirkti bigsmile.gif tikrai ta antroji tokia idomi, nematyta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2009 05 14, 14:55)
Na parodysiu ir as savo grazuoles  wub.gif

user posted image

Labai grazi gelyte bigsmile.gif

Krissti man ta smulkiaziede labai labai wub.gif Pastauruoju metu mes tos smulkiaziedes labai jau patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 14 gegužės 2009 - 17:52
ax.gif na parodau ir aš savo vakarykštį pirkinį
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 14, 18:50)
Laba diena smile.gif

na jau sakiau viskas daugiau jokiu orchideju, bet siandien vel neatsilaikiau, prasau atiduodu savo naujokes jusu vertinimui http://public.fotki....s/oranzine.html nuo 57 foto



Graži.

O aš irgi jau sėkmingai ilgai atsilaikiau nuo orchidėjų. O vakar visai išprotėjau, kad drėbtelėjau, tai maža nepasirodė - nusipirkau nužydėjusią (nežiniukę) vien dėl nuostabiai sveikų (net pleškančių nuo gražumo) šaknų doh.gif
Man jau visai ku-ku umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 05 14, 20:13)
Graži.

O aš irgi jau sėkmingai ilgai atsilaikiau nuo orchidėjų. O vakar visai išprotėjau, kad drėbtelėjau, tai maža nepasirodė - nusipirkau nužydėjusią (nežiniukę) vien dėl nuostabiai sveikų (net pleškančių nuo gražumo) šaknų  doh.gif
Man jau visai ku-ku  umn.gif

doh.gif MES tikros ligones, reikes tuoj kurti anoniminiu orchidejininkiu kluba lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi siandien neatsispyriau akcijai blush2.gif Dar viena mano augintine - emiau sia, nes tokios spalvos neturiu dar biggrin.gif Ir dar patiko, kad antra ziedastiebi augina, bei daug pumpuru turi rolleyes.gif Kadangi saknys sveikos, ikisau trasu lazdele ir tikiuosi kaip ir kitoms gelytems patiks cool.gif


Atsakyti
Sveikos mergaites,as naujoke rasyme,bet senas ligonis wub.gif Norejau pasidalinti naujienomis apie baze prie onkologinio,nes kazkas zadejo vaziuoti.Siandien buvau ten pirma karta ir gana nusivyliau,nes tikejausi kazko daugiau.Faktiskai nieko perkamo neradau.Rusiu gal ir yra,bet stovis geliu tai baisus schmoll.gif .Buvo tamsiai kreminiu phaelenopsiu po 35Lt,kurios as norejau,bet ziedai jau nuvyte,o saknys papuvusios,tai ir nepirkau.Daug nupigintu po 5 Lt,bet ten tai jau visai beveik supuvusios gelytes(cambrios,catlejos,dendrobiai).As manau,kad reikia laukti,kol atvez nauju,nes seip,kaip isluota man pasirode g.gif
Atsakyti