Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(Katilius @ 2009 05 14, 10:34)
Nee, apsilankymas Kaune jau seniai suplanuotas penktadieniui - sestadieniui, su nakvyne, nes ten renginys toks sestad., bet vien del bazes, su viltimi priciupti kokia cambria ir koki persikini arba bordini falenopsi, trenksiuosi penktadieni pora valandu anksciau, nei planavau... biggrin.gif

vai vai, prigyriau - o jei nebus blush2.gif nors paskutiniu metu visada būdavo geras pasirinkimas, tik kainos didesnės nei maximoj, bet daug būn nukainuotų bebaigiančių žydėti, tikėkimės pasiseks.

Prie Vitingo iki - gėlių parduotuvėj daug užvežta phalenopsių, labai vešlūs , balti, geltoni su raudonu viduriuku ir pan. , dendrobiai keli geltoni 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 14 gegužės 2009 - 10:00
QUOTE(pabirze @ 2009 05 14, 10:59)
vai vai, prigyriau - o jei nebus blush2.gif nors paskutiniu metu visada būdavo geras pasirinkimas, tik kainos didesnės nei maximoj, bet daug būn nukainuotų bebaigiančių žydėti, tikėkimės pasiseks.

Prie Vitingo iki -  gėlių parduotuvėj daug užvežta phalenopsių, labai vešlūs , balti, geltoni su raudonu  viduriuku ir pan. , dendrobiai keli geltoni 4u.gif

Aha, aha, atvaziuosiu, o ten kaip issluota... O daugiau kur kitur nebus laiko bludinet ieskot, taip kad visos viltys i ta baze, jau kaip noriu kokios grazuoles cambrios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 05 14, 08:21)
Sveikos merginos atejau pasirodyti prazydinau pati
masdevalija
user posted image
phaelenopsis beveik juodas  wub.gif
user posted image
ir mano virtuves langas siandien
user posted image
blush2.gif


Fantastika.... wub.gif tik man klausimėlis, kur Jūs laikot tą visą grožį....? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 20:08)
labai skubėdama permečiau akimis - natūrali gamtos klaida, žiedo deformacija (čia tas pats, kaip keturlapės alyvos žiedas tampa trilapiu, penkialapiu, devynlapiu ir t.t - tai nėra normalu, bet savaime augalas sveikas, nemutavęs ir t.t.)

Idomus straipsnis. Man patiko mintis, kad sio tipo orchideju nereiketu lyginti su normaliomis orchidejomis. Peloric turetu buti lyginamas su kitais peloric.
Papildyta:
Tiesa o kaip Deboros laikosi? Maniske tai puikiai thumbup.gif nepavyto lapeliai ne kiek po persodinimo ir dar gal kelis ziedukus isaugins. Pumpurai nekrenta.
Atsakyti
Maniške debora šauniai laikosi viena pumpura numete,bet kiti jau ugtelejo thumbup.gif tad žiedų tikrai bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 05 14, 11:22)
Maniške debora šauniai laikosi  viena pumpura numete,bet kiti jau ugtelejo  thumbup.gif tad žiedų tikrai bus  thumbup.gif

mano irgi viskas puikiai, numete tik viena pumpuriuka bigsmile.gif kiti auga, ziuresim ar bus tokia kaip kad buvo idetos nuotraukytes g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos! 4u.gif Seniai buvau pas jus užsukusi ax.gif
Peržiūrėjau neseniai įdėtas nuotraukas, jūsų gėlytės tiesiog fantastiškos wub.gif
Na o mano reanimuojamas margalapis falenopsis jau išleido dvi šaknytes ir lapelį leidžia, tai jau kiek laimės man lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2009 05 14, 12:17)
mano irgi viskas puikiai, numete tik viena pumpuriuka bigsmile.gif kiti auga, ziuresim ar bus tokia kaip kad buvo idetos nuotraukytes g.gif

Maniske irgi tik viena pumpureli numete lotuliukas.gif Pas visas vienodai lotuliukas.gif

Siandien buvau Karmelitoj, tai cambriju graziu buvo po 28 Lt jei gerai pamenu, ir daug grazuoliu miltoniju po 28 Lt wub.gif wub.gif wub.gif Dvi prigriebiau, nors sake neimanomu ju auginti, bet as labai stengsiuos ax.gif meldziuosi, kad pavyktu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 05 14, 11:43)
Sveikos, merginos!  4u.gif  Seniai buvau pas jus užsukusi  ax.gif
Peržiūrėjau neseniai įdėtas nuotraukas, jūsų gėlytės tiesiog fantastiškos  wub.gif
Na o mano reanimuojamas margalapis falenopsis jau išleido dvi šaknytes ir lapelį leidžia, tai jau kiek laimės man  lotuliukas.gif  4u.gif


thumbup.gif sveikinu, reiskia viska gerai darai 4u.gif
Atsakyti
Labai noreciau katlejos. Gal matet Vilniuje kur nors? ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 14 gegužės 2009 - 14:48
Mano debora tai pumpurus puikiausiai augina, ir kazkaip mazai ju turejo, tai ne vieno nenumete g.gif
Atsakyti
Na parodysiu ir as savo grazuoles wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


po kokio men, o gal ir dvieju turetu pradziuginti geltonuke rolleyes.gif

sian maciau Savanoriu Rimi geliu salone, miniuka oranzini, toks grozis rolleyes.gif
Atsakyti