Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Labas rytas,
buvau truputuką užsivertusi kitais reikaliukais- anei pas jus nelindau, anei prie savo orchidėjų blush2.gif ax.gif .
Prieš kelias savaites nušienavau savo didįjį baltą phalenopsį, kuris žydėjo jau penktą kartą pas mane- galvoju- lai pailsi. Vakar žiūriu- vėl naujos šakos dvi kalasi doh.gif doh.gif . Labai vaisinga ji pas mane, motina didvyrė tiesiog doh.gif biggrin.gif O juk ir persodinau prieš tai dar, nu galvoju stresiukas , tai pusmetuką tikrai nežydės.
O tas persodintas lavonėlis - ružavoji jau kažkokius spuogus leidžia thumbup.gif , tikiuosi , kad ne žiedynstiebius, o šakneles. Matytumėt kokie lapai du belikę- tikri skudurėliai. O aš jai persodindama pasakiau "norėsi gyventi- išgyvensi" biggrin.gif . Tai matyt tie užkalbėjimai padeda bigsmile.gif .
Tiesa, Mikuotuke, laukiu ateinant kavos ir šokolado. mirksiukas.gif , nepamiršau pažadų. mirksiukas.gif
Ai, pasiguosiu, kad orchidėjų parodoj nebuvau- tiksliau buvau privažiavusi, ale diedas pamatęs eilę mašinų apgręžė mašiną ir pareiškė, kad nesidusins 2 val eilėje. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 14, 08:07)

Labas, Vari.
O matai kaip isbujojo geles tavo  thumbup.gif
Nepergyvenk del tos nuodemes nukirpto ziedstiebio, po kurio laiko gele pailsejusi tau tieeeek prikraus, kad aikciosi  cool.gif
o man idomu, kaip ta laikosi, kur isleido ziedstiebi ir lyg sustojo  g.gif cia ta gimdymo vadinasi?  biggrin.gif gal saules truputi gavo ir jau nebestovi vietoje?  ax.gif


Laba smile.gif
Ta gimdymo ( hihihi.gif ) tai iš žiedstiebio nukirpto išleido į šoną ataugą ir dabar ant jos noksta penki pumpurai... tikiuosi, kad gal dar bus bent pora... rolleyes.gif
O užmigęs žiedstiebis pas ją vis dar miega.. yra simetriškai kitoje pusėje prasikalęs dar žiemos pradžioje žiedstiebio "bubukas" toks ir jis ten ir miega. Ir tikrai matosi, kad ne koks šiaip sau gumbelis ar šaknelė. Toks pusės cm žiedstiebiukas. Tai tikiuosi, kad kai šį kartą nužydės žiedai, nukirpsiu visai žiedstiebį ir tada pailsėjus, gal tas miegantis bubukas pradės augti? g.gif Ir rudeniui užaugs? ax.gif

O kaip tavo vanda? Ir kokias pardavinėjo? Vazose? Nes Šiauliuose tai mačiau ant tokių metalinių stovų kabančias ore.. Bet nenukainotas, per Velykas.
Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2009 05 14, 07:13)

O kaip tavo vanda? Ir kokias pardavinėjo? Vazose? Nes Šiauliuose tai mačiau ant tokių metalinių stovų kabančias ore.. Bet nenukainotas, per Velykas.

Labai tiketina, kad rudeniop turesi dar gera porcija ziedu 4u.gif gal kaip tik rugseji sulauksi ir dar parodoj sudalyvausit ax.gif
o vanda MB nukove man, nes as be ratu blush2.gif ji tokia nemaza visai, keramikiniam vazone su skyle sone smile.gif pirma karta tokia turiu, tai nuo skaitymo akys isvarves tuoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 13, 21:23)
o mergaites...onkologinio geliu bazes tikrai iki 14val dirba ar maziau?as ryt zadu ten apsilankyti...kad tik speciau  g.gif  ir gal galit tiksliau nupasakot kaip davaziuoti-ne vietine  ax.gif


tikrai, dirba 7-14 h. aišku, bobos gali ir kažkiek anksčiau užsidaryti...
kuo važiuosi? savo mašina?
Atsakyti
Sveikos merginos atejau pasirodyti prazydinau pati
masdevalija
user posted image
phaelenopsis beveik juodas wub.gif
user posted image
ir mano virtuves langas siandien
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
rytine rasa, kokiu groziu pas tave yra wub.gif
Atsakyti
Rytine rasa... wub.gif
O gal galetum vanda visu ugiu pademonstruoti? ax.gif nes tik kojos matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 05 14, 09:21)
Sveikos merginos atejau pasirodyti prazydinau pati
masdevalija
user posted image
phaelenopsis beveik juodas  wub.gif
user posted image
ir mano virtuves langas siandien
user posted image
blush2.gif


nu man tas juodas falikas koks grooozis wub.gif db savo svajoniu sarase turiu tris-persikini,salotini ir juoda doh.gif is namu islendu retai, nes ne tik geles, bet ir du mazus kleckus auginu smile.gif bet guodziuosi, kad rasiu juos, dievaz rasiu lotuliukas.gif vakar MB pakabino lentyna, susidejau gelytes graziai, tai nakti akys stacios buvo rolleyes.gif vis ziurejau ir ziurejau atsimerkus, ir atsidziaugt vaizdu negalejau, tikrai mazna is tos meiles nuprotet bigsmile.gif nu ir uzkretet mane thumbup.gif
Atsakyti
Rokinuke, cia tikrai kablys su tom gelem doh.gif
rytine rasa, ilindau i albuma tavo ir vaizduuu prisiziurejau thumbup.gif svente mano akims biggrin.gif kaip sekasi tas eksperimentas su vanda moliniam vazone? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 14, 08:40)
Rytine rasa...  wub.gif
O gal galetum vanda visu ugiu pademonstruoti?  ax.gif nes tik kojos matosi  biggrin.gif

ta vandute nezydi tad kai fotkinau pamirsau ja nuimti ziedus uzdengia kitai doh.gif blush2.gif nugis sekasi su eksperimentu turim dvi naujas riebias saknis thumbup.gif ziuresim toliau kaip bus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytine rasa: 14 gegužės 2009 - 08:49
QUOTE(rytine rasa @ 2009 05 14, 08:21)

phaelenopsis beveik juodas  wub.gif
user posted image



o jo žiedukai labai smulkūs, ania? aš panašios spalvos turiu, tik margesnis toks, daugiau balto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 05 14, 09:48)
ta vandute nezydi tad kai fotkinau pamirsau ja nuimti ziedus uzdengia kitai  doh.gif  blush2.gif

O albumo grazumas wub.gif wub.gif wub.gif Pasaka kokiu vaizdu ir groziu prisiziurejau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti