Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 19:08)
Oi, žinok, neklausk manęs, čia gal nebent profės mūsų atsakytų  schmoll.gif  va kad nerandu padorios medžiagos  unsure.gif
Papildyta:
Kas padoriai suprantat angliškai, galite apie peloric pasiskaitinėti čia - gal rasite to reiškinio priežastis?

g.gif

http://angrek.com/AA...xt/Peloria.html
4u.gif

Butent siame straipsnyje parasyta, kad peloric perduodamas genetiskai, bet tokio tipo pasireiskimui itakos turi aplinkos pasikeitimas ir stresas. Kaip suprantu phalenopsis si gena gali tureti, bet jis ne visada pasireiskia. Gali pasireiksti tik pasikeitus aplinkai ar sustresavus. Del to viena zydejima ziedai gali buti peloric, o kita normalus.
Cia as taip suprantu, gal ir visai neteisingai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 13 gegužės 2009 - 20:02
QUOTE(Pandora @ 2009 05 13, 21:01)
Butent siame straipsnyje parasyta, kad peloric perduodamas genetiskai, bet tokio tipo pasireiskimui itakos turi aplinkos pasikeitimas ir stresas. Kaip suprantu phalenopsis si gena gali tureti, bet jis ne visada pasireiskia. Gali pasireiksti tik pasikeitus aplinkai ar sustresavus. Del to viena zydejima ziedai gali buti peloric, o kita normalus.
Cia as taip suprantu, gal ir visai neteisingai  blush2.gif

čia kaip dėl netinkamo aplinkos poveikio mamytei gimsta vaikas pvz su "kiškio lūpa" g.gif
Atsakyti
o mergaites...onkologinio geliu bazes tikrai iki 14val dirba ar maziau?as ryt zadu ten apsilankyti...kad tik speciau g.gif ir gal galit tiksliau nupasakot kaip davaziuoti-ne vietine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 05 13, 20:18)
O kaip smagu, kad tobulėja mano pasekėjai.  4u.gif Tik aš kompostu nevadinau, nors mano daržo žemė yra tikrų tikriausias kompostas iš lapų, žolių, maisto atliekų, medžio pelenų... dėl tingėjimo dar durpžemio pridedu, t.y. kad drėgmę laikytų ir itin retai laistyt reikėtų.
Papildyta:

Oi koks vargelis  schmoll.gif  ax.gif  Ir kam tas sudėtingumas?  schmoll.gif  Kai tiek miške baltų samanėlių... tongue.gif Netgi geriau už kiminus... doh.gif
Papildyta:

Na galvoju, kur tas KATINYTIS? schmoll.gif Ir radau. Šalia kambrijos.... Tikrai labai gražios gėlytės  4u.gif  thumbup.gif Bet man vistiek TIKRAS KATINYTIS superinis, fainiausias  4u.gif  4u.gif  4u.gif
http://public.fotki....hidejos010.html

Aciu, ir uz orchiu pagyrima, ir ypac, uz kaciaus mirksiukas.gif Vis tas gelytes ant palanges stumdau, kad jis ten tilptu kaip jam norisi, o ir kvietku nekliudytu...Dabar ieskau pirkti kokiu dailiu keramikiniu vazonu, nes oncidiuma, ta nezydinti, tai jau nuteske, pro sali lekdamas...Vis keramika ne taip bus lengva vartyti, kaip tuos orinius plastmasinius vazoniukus...

Papildyta:
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 13, 23:23)
o mergaites...onkologinio geliu bazes tikrai iki 14val dirba ar maziau?as ryt zadu ten apsilankyti...kad tik speciau  g.gif  ir gal galit tiksliau nupasakot kaip davaziuoti-ne vietine  ax.gif

Prasyciau neispirkti ten visokiu groziu, nes pati vilniete esu ir ketinu pirma vizita i ta stebuklinga baze atlikti penktadieni... mirksiukas.gif
O groziai man- tai l.noriu falenopsio kreminio (persikinio) ir tamsiai vysninio bei visokios cambrios mane l.vilioja...
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 22:40)
Prasyciau neispirkti ten visokiu groziu, nes pati vilniete esu ir ketinu pirma vizita i ta stebuklinga baze atlikti penktadieni... mirksiukas.gif
O groziai man- tai l.noriu falenopsio kreminio (persikinio) ir tamsiai vysninio bei visokios cambrios mane l.vilioja...

as kambrijos dar noreciau biggrin.gif felenopsius paliksiu tau mirksiukas.gif dar butu nieko raibuole kur nusistvert...tik kur ju rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 13, 23:46)
as kambrijos dar noreciau biggrin.gif felenopsius paliksiu tau  mirksiukas.gif  dar butu nieko raibuole kur nusistvert...tik kur ju rast  g.gif

Man irgi cambrios pirmoje vietoje biggrin.gif
Papildyta:
Ermitaze viena mane prikauscius tokia cambria dvisake, auskta, bordo-violetiniais aksominiais ziedukais, bet 60 lt....
Visa viltis - baze... Taip ir matau save griztancia su vazonais is kauno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 13, 23:46)
as kambrijos dar noreciau biggrin.gif felenopsius paliksiu tau  mirksiukas.gif  dar butu nieko raibuole kur nusistvert...tik kur ju rast  g.gif

ax.gif kaune karmelitos gėlių bazėj raibuolių nemažai buvo -po 35lt. o vilniuj ermitaže tokios pat jau po 50lt. g.gif čia tos mažesnės-pinochio,daugiažiedės... mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif oi merginos,aš šiandien po medžioklės gryžau blush2.gif šešias kvietkes parsitempiau thumbup.gif MB -O aš dar galėsiu į kambarį įeiti...??? lotuliukas.gif tai ruošiau beveik kalėdinę vakarienę,kad tik nebarbasuotų... blush2.gif lotuliukas.gif bet aš brangių nepirkau-vos vieną faliką nepapigintą blush2.gif O šiaip tai oncidiumą nužydėjusį-bet jau su naujais auginukais. Dendrobius du-l.didelį,jau žydės ne už ilgo,miniuką dar tebežydintį ir dar iš kauno siuntinuką-du dendrobius gavau...Visi atrodo sveikai,gražūs,o mokėjau nuo 5 iki 10 lt... bigsmile.gif Apčiupinėjau,apžiūrėjau...eisiu jau į lovytę... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 22:56)
Man irgi cambrios pirmoje vietoje  biggrin.gif
Papildyta:
Ermitaze viena mane prikauscius tokia cambria dvisake, auskta, bordo-violetiniais aksominiais ziedukais, bet 60 lt....
Visa viltis - baze... Taip ir matau save griztancia su vazonais is kauno biggrin.gif

Negi dėl bazės specialiai į Kauną? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 14, 00:09)
ax.gif oi merginos,aš šiandien po medžioklės gryžau  blush2.gif  šešias kvietkes parsitempiau  thumbup.gif  MB -O aš dar galėsiu į kambarį įeiti...???  lotuliukas.gif  tai ruošiau beveik kalėdinę vakarienę,kad tik nebarbasuotų... blush2.gif  lotuliukas.gif  bet aš brangių nepirkau-vos vieną faliką nepapigintą blush2.gif O šiaip tai oncidiumą nužydėjusį-bet jau su naujais auginukais. Dendrobius du-l.didelį,jau žydės ne už ilgo,miniuką dar tebežydintį ir dar iš kauno siuntinuką-du dendrobius gavau...Visi atrodo sveikai,gražūs,o mokėjau nuo 5 iki 10 lt... bigsmile.gif Apčiupinėjau,apžiūrėjau...eisiu jau į lovytę...  4u.gif

Sveikinam tave, toookią turtuolę 4u.gif Idėjom ir pasisekimu turtingą. Kad radai sau patinkančias gėlytes. Ir netuščiai pinigėlius panaudojai. Saldžių sapnų doh.gif Bet jau rytoj tai rodyk iškart savo laimikį. Nes naktis ir mums gali būti bemiegė nuo laukimo... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 22:11)
čia kaip dėl netinkamo aplinkos poveikio mamytei gimsta vaikas pvz su "kiškio lūpa"  g.gif


Manau, kad tai nėra tinkamas pavyzdys. Zuikio lūpa, vilko gomurys dėl nepakankamo folio rūgšties vartojimo būna.. Nu ne dėl aplinkos poveikio. Dėl aplinkos poveikio kiti sutrikimai vystosi... jeigu mama užteštoje, toksiškoje aplinkoje gyvena.. ax.gif
Bet visai smagu tos klaidos bigsmile.gif Tokie gėliukai truputį freak rolleyes.gif ufo.. šiurpumėliai

O man koks širdies skausmas.. gi ta nuodėmė, kurią už 9.99 nusipirkau iš Panoramos Rimi.. turėjo du žiedkočius. Vienas jau tusčias, o kitas su paskutiniu žiedu. Iš viso matosi, kad buvo 7 žiedai.. tai tas vienas likęs žiedas kaip nekrito taip nekrito.. o dabar viršūnę apžiūrėjau ir matosi, kad mažiausiai trys pumpurėliai bus.. ilgėja ta viršūnė, pumpuruojasi.. tai gal reikia suprasti, kad patiko pas mane.. ax.gif Bet kaaaaip dabar gaila to kito žiedkočio, kurį nukirpau verysad.gif doh.gif
O gimdymo phanelopsis kad leidžia šaknis blink.gif Nu šakės kaip bujoja.. pumpurus krauna,.. lapas akyse auga, kiti lapai mėsingi nors valgyk ir šaknys lenda jau trys. Tuoj vieną lapą suplėšys.. blink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Kaip laikosi jusu vandos, kas cia pirkot nukainuotas? ax.gif
Susitvarkysiu foto ir parodysiu savo laimiki ax.gif
Papildyta:
Labas, Vari.
O matai kaip isbujojo geles tavo thumbup.gif
Nepergyvenk del tos nuodemes nukirpto ziedstiebio, po kurio laiko gele pailsejusi tau tieeeek prikraus, kad aikciosi cool.gif
o man idomu, kaip ta laikosi, kur isleido ziedstiebi ir lyg sustojo g.gif cia ta gimdymo vadinasi? biggrin.gif gal saules truputi gavo ir jau nebestovi vietoje? ax.gif
Atsakyti