Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Reiks ir man ryt traukt Deboryte lauk, kad nesupudyciau kiminuose. Gerai, kad Tina pasiziurejo biggrin.gif
As dar maximoj prigriebiau ruzavu vazonu specialiai orchems po 7 Lt, jie turi viduj toki paaukstinima per pati viduri ant kurio vazonelis pasideda, o i apacia vandenukas pilasi, kad garuotu. Maniskems labai patinka kai stovi virs vandenuko biggrin.gif Ir dar tie vazoneliai tokie plastikiniai, praleidzia ultravioletinius spindulius, taip kad ir sviesos saknytes gaus biggrin.gif
Atsakyti
paziurekit...o manoji i ta Debora nepanasi? biggrin.gif CIA ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 06, 23:11)
paziurekit...o manoji i ta Debora nepanasi?  biggrin.gif  CIA  ax.gif

tikrai ne, ir netgi tose foto sakyčiau , kur mergaitės įdėjo iš goolės, tikros spalvos prastai matosi, ištikrųjų , ji beveik juodai bordo- gerai išsireiškiau lotuliukas.gif reikia natūroj pamatyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 05 06, 23:47)
tikrai ne, ir netgi tose foto sakyčiau , kur mergaitės įdėjo iš goolės, tikros spalvos prastai matosi, ištikrųjų , ji beveik juodai bordo- gerai išsireiškiau lotuliukas.gif  reikia natūroj pamatyt 4u.gif

mano fotikas prastai fotkina,istikro ji ir yra tamsi tamsi bordo smile.gif as cia tik siaip uzklausiau biggrin.gif maza ka
Atsakyti
g.gif g.gif na va ir as suabejojau kas ten pas mane??????? atrode tokia g.gif na sakes, kaip dabar ziedu lauksiu... blush2.gif
raibuoliu turetojos ax.gif 4u.gif skaiciau kazkuri raset,kad ta ju zemele kalciu pabarstot g.gif tai cia kuo ar kokiu jeigu tiksliau? 4u.gif 4u.gif mano daugiaziede,grozis koks thumbup.gif ale gal palepint reikia,o knygoj tokio ''pakalcinimo''neradau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Tina*,2009 05 06, 23:41]
O siaip tesiu medziogle sio grozio (skolinuos forumietes kazkurios nuotraukas):
[attachmentid=176502]
[attachmentid=176503]

Jei kuri pamatysit - suktelkit butinai smile.gif
Papildyta:

Manau maximoj kada rasi , nes aš tokią pirkau bet senai maximoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 06, 21:41)
O siaip tesiu medziogle sio grozio (skolinuos forumietes kazkurios nuotraukas):
[attachmentid=176502]
[attachmentid=176503]

Jei kuri pamatysit - suktelkit butinai smile.gif


cia schilleriana? ax.gif ir as laaaaabai noriu ir ieskau jau kuri laika doh.gif as antra eileje jeigu ka biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
As tai dar ir minimarko ieskau gal kada i maxima uzves, taipk kad medzioklei dar galo nesimato ne pas viena is musu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 06, 22:37)
Lauksim stai tokiu ziedeliu visos  wub.gif


Oi lauksim labai ziedeliu wub.gif Siame forume is dalyvaujanciu merginu kokios 7 isigijom deboras biggrin.gif o gal ir daugiau....
Papildyta:
Vakar vakare maciau Krėvės Rimi (Dainava kur buvo) phalikai nuo 25 Lt nukainuoti iki 10. Nieko ispudingo, balti, ruzavi, keli taskuoti, keletas nuleipusiu, o hypermaximoj nei vienos orches nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 07, 09:04)
cia schilleriana?  :

Nemanau. Phalaenopsis schilleriana kitokia.
user posted image
Atsakyti
Man panasu i kazkoki misruna su stiuartiana gal tuomet, ar su schilleriana, nes tikrai yra panasumu. Maciau labai graziu hibridu su stiuartiana wub.gif man nesvarbu koks, kad tik giminingas sitoms butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 07, 08:55)
Man panasu i kazkoki misruna su stiuartiana gal tuomet, ar su schilleriana, nes tikrai yra panasumu. Maciau labai graziu hibridu su stiuartiana  wub.gif man nesvarbu koks, kad tik giminingas sitoms butu  biggrin.gif

Taip, cia Schillerianos ir Stuartianos hibridas smile.gif
Atsakyti