Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(shanet @ 2009 05 13, 17:11)
Sveikos merginos,
reik jusu pagalbos,bo visai nieko neismanau apie sias kvietkas blush2.gif ,o diedas paeme ir israite man tokia dovana ......prie jos ner jokio luzraso doh.gif ,kokia rusis,koks butu jos pavadinimas.Reik susirast kazkokios info mastau.gif .Visiskai niek nenusimanau apie orchidejas doh.gif .
Ar nieko,kad jos kai kurios saknikes islipusios is vazono,kada persodinet g.gif ???
user posted image

user posted image




Cia phaleonopsis - pati parasciausiai priziurima orchiu rusis. Pasiskaityk placiau, apie jas labai daug prikomentuota. Trumpai - jokiu skersveju, jokios tiesiogines saules kaitros, gele ne laistoma - o mirkoma kai substratas isdziuna, nepursk ant ziedu, nepripilk skroteles vandens. Cia trumpai ir koncentruotai, o siaip netingek ir pasiskaityk.

Zavi gelytes.
Atsakyti
.....dekavoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif ....lendu ieskot daugiau info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2009 05 13, 17:30)
.....dekavoju 4u.gif  4u.gif  4u.gif ....lendu ieskot daugiau info mirksiukas.gif


Sekmes pratinantis prie situ gelyciu. A

s pati pora nuzudziau, kol normaliai priežiureti jas ismokau. Tiesa, pacia pirmaja orche - violetini phal. - issaugojau kazkaip keistai. Nors pora kartu teko ji is mirties nasru vaduoti - tai nudziovinusi buvau, tai nupudziusi blush2.gif
Atsakyti
Man tai nei perloric, nei su keliais liezuveliais, nei garbanotais krastais nepatinka. Ir dar tas zodis salia ju "klaida".
Atsakyti
Skaitinėjau apie oncidiumus, užsimaniau "Oncidium Sharry Baby 'Sweet Fragrance" ( blush2.gif ), tai va ka uzmaciau: idomu
user posted image
Idomiai atrodo. Bet ar gėlytei gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 10:25)
karvytei patiko kompostas, nes tai labai birios žemės, iškart atsigavo, pradėjo leisti pumpurus  thumbup.gif  kitoms leipenoms, kurių lapai kaip skudurai buvo irgi teko laimė būti persodintoms - jau standėjam, atsigaunam  mirksiukas.gif  laisčiau gal prieš 2,5 sav, tad dar palauksiu ir vėl palaistysiu  ax.gif

O kaip smagu, kad tobulėja mano pasekėjai. 4u.gif Tik aš kompostu nevadinau, nors mano daržo žemė yra tikrų tikriausias kompostas iš lapų, žolių, maisto atliekų, medžio pelenų... dėl tingėjimo dar durpžemio pridedu, t.y. kad drėgmę laikytų ir itin retai laistyt reikėtų.
Papildyta:
QUOTE(rokinuke @ 2009 05 13, 11:31)
ar labai sudetinga is tailando atsisiusti?  bigsmile.gif ar sudetinga ten procedura?

Oi koks vargelis schmoll.gif ax.gif Ir kam tas sudėtingumas? schmoll.gif Kai tiek miške baltų samanėlių... tongue.gif Netgi geriau už kiminus... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 11:37)
Neseniai dar sergu orchidejizmu, bet liga vystosi, deja, sparciai mirksiukas.gif 
Kadangi baisinis man noras pasidziaugti, tai imetu nuoroda i savo kuklia kolekcija ax.gif
[url=http://public.fotki.com/katinytis/mano-orchidejos/]

Na galvoju, kur tas KATINYTIS? schmoll.gif Ir radau. Šalia kambrijos.... Tikrai labai gražios gėlytės 4u.gif thumbup.gif Bet man vistiek TIKRAS KATINYTIS superinis, fainiausias 4u.gif 4u.gif 4u.gif
http://public.fotki....hidejos010.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 13 gegužės 2009 - 18:29
QUOTE(Pandora @ 2009 05 13, 15:58)
O as skaiciau, kad tai genetine modifikacija. Abejoju ar jie tokie pasidaro del aplinkos itakos.

kaip tik atvirkščiai - yra parašyta, kad tai NĖRA GENETINĖ MODIFIKACIJA tongue.gif juk augalas, kai pats panori, užaugina vietoj peloric normalius žiedus, įprastus, tai genetiškai modifikuotas nedarytų taip mirksiukas.gif ir, kaip bebūtų keista, tai yra aplinkos įtaka (o kuo ji neįtiko augalui, palikim jam pačiam spręsti lotuliukas.gif )

QUOTE(Fonda @ 2009 05 13, 19:18)
O kaip smagu, kad tobulėja mano pasekėjai.  4u.gif Tik aš kompostu nevadinau, nors mano daržo žemė yra tikrų tikriausias kompostas iš lapų, žolių, maisto atliekų, medžio pelenų... dėl tingėjimo dar durpžemio pridedu, t.y. kad drėgmę laikytų ir itin retai laistyt reikėtų.

mano daržo žemė yra sunki + serganti, tad susiieškojau kuo biriausio komposto (tik ne durpinio, nes mano patirtys labai blogos) ir pasakiau - dabar man gyvenat ir džiaugiatės! Ir visas "mirtininkes" susodinau. Iškart atsigavo lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
dar pameditavau prieš tai, išvedžiau keletą savo teorijų (jos nesiskyrė anei kiek nuo tavųjų), o tada jau sodinau į "užkalbėtą" žemelę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 13, 18:15)
Man tai nei perloric, nei su keliais liezuveliais, nei garbanotais krastais nepatinka. Ir dar tas zodis salia ju "klaida".

As is pradziu galvojau, kad cia kazkokia chytra veisle orchiu doh.gif lotuliukas.gif Bet paskui pradejo nepatikti man jos, net nezinau del ko. Turiu pora peloric, bet jos nera mano mylimukes schmoll.gif Man kazkaip pacios graziausios kuo naturalesnes ir nedideliais ziedeliais wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 19:48)
kaip tik atvirkščiai - yra parašyta, kad tai NĖRA GENETINĖ MODIFIKACIJA  tongue.gif  juk augalas, kai pats panori, užaugina vietoj peloric normalius žiedus, įprastus, tai  genetiškai modifikuotas nedarytų taip  mirksiukas.gif  ir, kaip bebūtų keista, tai yra aplinkos įtaka (o kuo ji neįtiko augalui, palikim jam pačiam spręsti  lotuliukas.gif  )


Bet idomu kaip veikia ta aplinka kai ant vieno ziedstiebio prazysta normalus ziedeliai o ant kito tuo pat metu peloric? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 13, 19:53)

Bet idomu kaip veikia ta aplinka kai ant vieno ziedstiebio prazysta normalus ziedeliai o ant kito tuo pat metu peloric? g.gif

Oi, žinok, neklausk manęs, čia gal nebent profės mūsų atsakytų schmoll.gif va kad nerandu padorios medžiagos unsure.gif
Papildyta:
Kas padoriai suprantat angliškai, galite apie peloric pasiskaitinėti čia - gal rasite to reiškinio priežastis?

g.gif

http://angrek.com/AA...xt/Peloria.html


4u.gif
Papildyta:
labai skubėdama permečiau akimis - natūrali gamtos klaida, žiedo deformacija (čia tas pats, kaip keturlapės alyvos žiedas tampa trilapiu, penkialapiu, devynlapiu ir t.t - tai nėra normalu, bet savaime augalas sveikas, nemutavęs ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 20:08)
labai skubėdama permečiau akimis - natūrali gamtos klaida, žiedo deformacija (čia tas pats, kaip keturlapės alyvos žiedas tampa trilapiu, penkialapiu, devynlapiu ir t.t - tai nėra normalu, bet savaime augalas sveikas, nemutavęs ir t.t.)

Aha perskaiciau visa straipsni mirksiukas.gif Bet vis del to tai klaida tongue.gif Nors ir grazi klaida, bet klaida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 13, 20:14)
Aha perskaiciau visa straipsni mirksiukas.gif Bet vis del to tai klaida tongue.gif Nors ir grazi klaida, bet klaida mirksiukas.gif

dėl ERROR tai tikrai esi teisi lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiesa, dar raso, kad tai genetiska klaida wink.gif Reiskias sia klaida augalas jau turi savo genuose, tik toks zydejimo budas yra nereguliarus wink.gif
Atsakyti