Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(rokinuke @ 2009 05 13, 11:31)
ar labai sudetinga is tailando atsisiusti? ten labai graziu orchyciu yra, gal butu imanoma uzsisakyti?  bigsmile.gif ar sudetinga ten procedura?

zinok nezinau nes MB ten viska tvarko, nes kortele ta turi atsiskaitymams internetu, bet sakyciau labai greitai atejo per pora savaiciu ir nustebau kad nebuvo jokiu mokesciu lt, nes pries tai siuntem toki smulkintuva tai dar plius uz muitus reikejo moketi.
Atsakyti
Neseniai dar sergu orchidejizmu, bet liga vystosi, deja, sparciai mirksiukas.gif
Kadangi baisinis man noras pasidziaugti, tai imetu nuoroda i savo kuklia kolekcija ax.gif
http://public.fotki....ano-orchidejos/

Pirma syki tai darau, nezinau, ar teisingai, parasykit, prasau, ar atsidaro, ar kas nors matosi..
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 11:37)
Neseniai dar sergu orchidejizmu, bet liga vystosi, deja, sparciai mirksiukas.gif 
Kadangi baisinis man noras pasidziaugti, tai imetu nuoroda i savo kuklia kolekcija ax.gif
http://public.fotki....ano-orchidejos/

Pirma syki tai darau, nezinau, ar teisingai, parasykit, prasau, ar atsidaro, ar kas nors matosi..

O jau kokia kambrija doh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 11:37)

Pirma syki tai darau, nezinau, ar teisingai, parasykit, prasau, ar atsidaro, ar kas nors matosi..

tikrai viskas matosi smile.gif
dar viena ligoniuke thumbup.gif
o ta geltona kartais nekvepia????
Atsakyti
QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 11:37)
Neseniai dar sergu orchidejizmu, bet liga vystosi, deja, sparciai mirksiukas.gif 
Kadangi baisinis man noras pasidziaugti, tai imetu nuoroda i savo kuklia kolekcija ax.gif
http://public.fotki....ano-orchidejos/

Pirma syki tai darau, nezinau, ar teisingai, parasykit, prasau, ar atsidaro, ar kas nors matosi..


Viskas matosi smile.gif o kokia cambria graži wub.gif jų tik vieną turiu ir žiūrėsiu, kaip seksis auginti, nes atrodo, kad galiu su ja nesusitvarkyti g.gif
Atsakyti
Is falenopsiu, tai nekvepia nei viena.
Bet cambria (mano meile ir pasididziavimas tuimu orchyciu kolekcijoje(kol kas)) tai kvepia svelniai medumi...
Nukoviau as ja Ermitaze, cia kai buvo ta ispardavimu naktis praeita savaite, 40proc. nuolaida taike. Tai skleidzia savo pumpurelius dabar, kiekviena diena po pora prasiveria ziedeliu vis nauju rolleyes.gif
Atsakyti
Mikuotuke, kaip sekasi su dendrobium? nusipirkau vaikiuką - gal ką naujo atradai jų auginime? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 11:34)
taip, taip, o aš orchidėjų gražių viename JAV puslapyje mačiau  tongue.gif  palikim tuos reikalus geriau skm ir kitoms užsakymų priėmėjoms  mirksiukas.gif
irgi variantas  biggrin.gif  thumbup.gif


o kuri yra uzsakymu priemeja smile.gif mielai pabendrauciau 4u.gif
Atsakyti
As sia nakti uzsisakiau internetu viena grozi, tai dabar lauksiu, akiu nesumerksiu...
Degarmoara Piranha, grozis man ji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 05 13, 11:52)
Mikuotuke, kaip sekasi su dendrobium? nusipirkau vaikiuką - gal ką naujo atradai jų auginime? g.gif

kol kas visi dendrobiai vasaroja balkone, nė vienas nesiskundžia lotuliukas.gif lieju gausiai ir retai, tai kažkaip labai paprastai gyvenam mirksiukas.gif kokį dendrobiuką pirkai? bigsmile.gif

QUOTE(rokinuke @ 2009 05 13, 12:03)
o kuri yra uzsakymu priemeja smile.gif mielai pabendrauciau 4u.gif

jos slapyvardis - skm, ji www.orchidejos.lt puslapio savininkė, tai gali jai rašyti mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 12:08)
As sia nakti uzsisakiau internetu viena grozi, tai dabar lauksiu, akiu nesumerksiu...
Degarmoara Piranha, grozis man ji rolleyes.gif

o iš kur užsisakei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 13:20)
kol kas visi dendrobiai vasaroja balkone, nė vienas nesiskundžia  lotuliukas.gif  lieju gausiai ir retai, tai kažkaip labai paprastai gyvenam  mirksiukas.gif  kokį dendrobiuką pirkai?  bigsmile.gif
jos slapyvardis - skm, ji www.orchidejos.lt puslapio savininkė, tai gali jai rašyti  mirksiukas.gif  4u.gif
o iš kur užsisakei?  bigsmile.gif

Uzsisakiau is www.regalorchids.co.uk , pirmam kartui parsisiusti augala badau is europos- vis maziau sansu, kad pakeliui numirs (tfu, tfu, tfu per peti), o ir ES, muitai negresia.
Atsakyti
[quote=mikuotuke,2009 05 13, 12:20]
kol kas visi dendrobiai vasaroja balkone, nė vienas nesiskundžia lotuliukas.gif lieju gausiai ir retai, tai kažkaip labai paprastai gyvenam mirksiukas.gif kokį dendrobiuką pirkai? bigsmile.gif

dendrobium stardust firebird
Atsakyti